Ceneria.pl   |   Testeria   |   Turystyka • trekking • wspinaczka   |   Rowery i sprzęt rowerowy   |   Sprzęt narciarski i odzież narciarska   |   Sport i rekreacja
Ceneria logo

Strona główna   »  
Testeria   »  

Coming Home - Jack Wolfskin powraca do outdoorowych korzeni

Reklama

Najnowsza kolekcja jesień-zima 2018 zainspirowana kulturą skandynawską, przeznaczona jest dla entuzjastów szeroko rozumianego outdooru: hikingu, turystyki miejskiej i sportów zimowych.


W tym roku niemiecki producent realizuje także coraz szerzej zakrojone działania na rzecz rozwoju technologii proekologicznej.

Norweskie Lofoty, szwedzkie skały i bezdroża to naturalne dobro Europy, w których nadal królują dzikość, zorze polarne i śnieg. Natura jest w tym rejonie nieobliczalna i surowa, przez co tak piękna i coraz częściej odwiedzana. Marka Jack Wolfskin zainspirowana tymi obszarami przypomina, że warto doświadczać natury niezależnie od warunków atmosferycznych.


 


Kolekcję jesień-zima 2018 jak zawsze tworzą 3 kategorie odzieży.


Active Outdoor wyróżnia się największym stopniem zaawansowania technologicznego. W tej serii znajdują się takie projekty jak: pierwszy raz prezentowana technologia Microguard Ecosphere z syntetycznym, recyklowanym wypełnieniem (22 butelki PET = kilogram ociepliny), Nanuk Ecosphere – nowość w ofercie Jack Wolfskin, czyli polary powstałe z przetworzonych butelek, czy Texapore Ecosphere – recyklowana membrana wodoodporna. Dodatkowo, we wszystkich swoich produktach marka coraz skuteczniej wycofuje toksyczny polifluorokarbon. Wyprzedzając własny plan, wyeliminowano go już z 95% kolekcji odzieży. 
Drugą kategorią jest miejski, natchniony Sztokholmem i Oslo nurt Everyday Outdoor. Zieleniom i granatom towarzyszą wysokie kołnierze, duże kaptury i kraty. Wśród akcesoriów i butów znaleźć można zarówno bardzo nowoczesne jak i klasyczne modele, które przeszły odświeżenie. 
Ostatnią i najbardziej zaskakującą kolorystycznie kolekcją jest bardzo funkcjonalna i dopracowana seria odzieży narciarskiej  Snow Sports. Cechuje się nie tylko bardzo dużą funkcjonalnością, ale i elastycznym materiałem o żywych, żółtych, różowych i niebieskich kolorach. Sety z kolekcji narciarskiej gwarantują na stoku dobry wygląd i maksymalną wygodę.


 

Jak określa w swoich kanałach Social Media sama Ambasadorka marki Martyna Wojciechowska: „Kolekcja jesień-zima 2018 jest wysokoenergetyczna”. Wierzymy, że dzięki naszym produktom Klienci z jeszcze większą chęcią skierują się w stronę „naturalnego” domu.