Ceneria.pl   |   Testeria   |   Turystyka • trekking • wspinaczka   |   Rowery i sprzęt rowerowy   |   Sprzęt narciarski i odzież narciarska   |   Sport i rekreacja
Ceneria logo

Strona główna   »  
Testeria   »  

Dlaczego kalosze to najlepszy wybór na jesienne dni?

Wraz z nadejściem jesieni zmieniają się nie tylko widoki za oknem, ale też nasze codzienne rytuały.
Reklama
 

Dzień robi się krótszy, pogoda nie zachęca do wychylenia nosa spod kołdry, a tymczasem liczba rzeczy do załatwienia i codziennych obowiązków wcale się nie zmniejsza. Warto odpowiednio się przygotować, by stawić czoła wyzwaniom i jak najlepiej wykorzystać każdą minutę dnia. Marka Kamik przekonuje, że jesienią nie ma lepszego wyboru niż wygodne kalosze!

Jakie buty będą najlepsze, gdy w senny poranek trzeba szybko wyjść z domu i zdążyć do do szkoły przed pierwszym dzwonkiem? Z pewnością takie, które można szybko wsunąć na nogi i nie myśleć o ich zawiązywaniu. Najlepiej jeżeli ochronią stopy przed poranną rosą w trakcie dojazdu do szkoły, a także gdy podczas powrotu z lekcji niespodziewanie złapie nas deszcz i trzeba będzie szybko przemknąć przez kałuże. Jednym słowem - kalosze.


Są w sam raz na spacer ze zbieraniem kasztanów, tworzeniem bukietów z kolorowych liści, czy szaleństwami na placu zabaw. Dzięki odpowiednio wyprofilowanej cholewce będą bardzo dobrze trzymać się nogi i podołają nawet najbardziej aktywnym maluchom. W takich butach niestraszne będą kałuże, bieganie z kolegami ani jazda na hulajnodze.

Kalosze to też najlepsze buty na weekendową wycieczkę do lasu całą rodziną. Tej jesieni w lasach nie brakuje grzybów, a po powrocie do domu można dalej świetnie bawić się skarbami znalezionymi w czasie całodziennej wyprawy.

W dobrych kaloszach jesienna pogoda nie stanie na drodze do nowych przygód, czy pokonywania trudów codziennego dnia. Wybierając model dla siebie warto zwrócić uwagę na wysokość cholewki, dopasowanie buta i materiał, z którego został wyprodukowany. Marka Kamik w swojej ofercie posiada kalosze stworzone z gumy pochodzącej z recyclingu, dzięki czemu jej buty są nie tylko lekkie i wygodne, ale też przyjazne dla środowiska naturalnego. Szeroki wybór fasonów i kolorów sprawi, że każdy członek rodziny znajdzie dla siebie odpowiedni model, by w dobrym stylu przejść przez jesienną zawieruchę.
Więcej informacji znaleźć można na stronie: www.kamik.com