Ceneria logo
 

Strona główna   »  
Testeria   »  

Konkurs fotograficzny - Góry - moje miejsce na Ziemi

Świat za oknami kusi pięknymi letnimi barwami, wielu z nas wkrótce wyruszy na wojaże w malownicze górskie zakątki będąc świadkiem jakże wielu wymiarów ich piękna. Wspaniałe imponujące paletą kolorów wschody i zachody słońca, tonące w błękitach wieczoru górskie szczyty, to znów poranne okraszone rosą trawy, oraz leśni i polni tych terenów mieszkańcy. W tym wszystkim zaś my afirmujący to piękno, czerpiący z niego i stający się jego częścią. 

 W tym właśnie czasie zwyczajowo u progu wakacyjnych miesięcy mamy przyjemność zaprosić do udziału w kolejnej, już ósmej, edycji ogólnopolskiego dorocznego konkursu fotograficznego „Góry – moje miejsce na ziemi”. Lata mijają, lecz idea konkursu pozostaje jak zawsze ta sama – dzielenie się z innymi pięknem górskich krain, ich flory i fauny, oraz emocjami jakie w nas to piękno wywołuje. 

Konkurs rusza 15.07.2020, prace można nadsyłać do 15.09.2020 roku, na laureatów oczekuje atrakcyjna pula nagród o wartości około 5500zł. Wśród nich obiektyw stałoogniskowy marki 7artisans 25mm f/1.8, plecaki fotograficzne i turystyczne, akcesoria turystyczne, biwakowe i fotograficzne, kijki trekingowe, przenośny głośnik bluetooth, PowerBanki, elektroniczne opaski SmartBand, statyw, kubki termiczne, oraz ciekawe książki i filmy. 

Każdy uczestnik może zgłosić do trzech fotografii, lub trzech powiązanych tematycznie serii zdjęć w których łączna liczba fotografii nie przekrocza 18. Zgłaszane zdjęcia muszą mieć minimum 2400 px szerokości oraz 1300 px wysokości, natomiast w przypadku zdjęć panoramicznych minimalna szerokość pozioma to 2560 px. Konkurs rozgrywany jest w dwóch kategoriach wiekowych, poniżej i powyżej 18 roku życia. Zapraszamy do zapoznania się z zasadami i regulaminem konkursu, oraz przede wszystkim udziału – pokażmy innym jak piękne są górskie krainy…

szczególowe zasady konkursu: http://zyciepisanegorami.pl/

regulamin konkursu: http://zyciepisanegorami.pl/gory-moje-miejsce-na-ziemi-edycja-viii