Ceneria.pl   |   Testeria   |   Turystyka • trekking • wspinaczka   |   Rowery i sprzęt rowerowy   |   Sprzęt narciarski i odzież narciarska   |   Sport i rekreacja
Ceneria logo

Strona główna   »  
Testeria   »  

Lowe Alpine 20% taniej w E-Pamir

Lowe Alpine jest jedną z najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych marek outdoorowych na świecie.
Reklama

Jest niekwestionowanym liderem w produkcji plecaków i odzieży turystycznej. Produkty tej marki dostępne w E-Pamir kupisz teraz 20% taniej.

W sprzedaży m.in. Lowe Alpine Alpine Ascent 32 - prosty w formie, lekki plecak do zadań specjalnych. Sprawdzi się praktycznie podczas każdej górskiej aktywności - od turystyki od schroniska do schroniska, aż po wspinanie letnie i zimowe. Dwa uchwyty na czekany, brak klapy, szpejarki przy pasie biodrowym - wszystko to sprawia, że plecak ten świetnie sprawdzi się podczas całodziennej wspinaczki

Materiał:  330D Cross, TriShield Dura & 420D PW, HydroShield

Plecak został uszyty z ripstopowego materiału, który charakteryzuje się wyjątkową odpornością na przetarcia oraz uszkodzenia mechaniczne. TriShield pozwala zwiększyć elastyczność materiału, co pomaga zachować plecak w dobrym stanie nawet podczas intensywnego użytkowania. Wykończenie HydroShield minimalizuje absorpcję wody. Powłoka TPU, zastosowała po zewnętrznej stronie materiału obniża pochłanianie wilgoci aż o 13 razy, w porównaniu z nieimpregnowaną tkaniną! Jednocześnie nie odbiło się to negatywnie na ciężarze plecaka - całość waży jedynie 920 g!

Zwarta, jednokomorowa konstrukcja daje bardzo dużo możliwości. Wejście zostało zabezpieczone zamkiem błyskawicznym. Klapa została całkowicie pominięta, co pozwoliło na zmniejszenie wagi. Pas biodrowy można schować, dzięki czemu plecak będzie wygodny nawet kiedy mamy na sobie uprząż. Wspinacze docenią również duży uchwyt, który pozwoli na zawieszenie plecaka w ścianie.

Termoformowany system nośny Moulded jest odporny na śnieg. Odpowiednia struktura tyłu sprawia, że śnieg nie przykleja się do panelu pleców. Jednocześnie klasyczne kanały wentylacyjne zapewniają sprawną cyrkulację powietrza. Pas biodrowy jest szeroki i sztywny, co pomaga przenosić obciążenie na biodra. Szeroka poduszka lędźwiowa zapewnia komfort nawet, gdy plecak jest mocno załadowany. Jednocześnie całość nie ogranicza swobody ruchów. System szpejarek pomaga segregować najpotrzebniejszy sprzęt. Elastyczny pas piersiowy możemy regulować, dostosowując go do wzrostu. Dla bezpieczeństwa umieszczono przy nim mały gwizdek.


 

Więcej informacji na stronie sklepu:

https://e-pamir.pl/