Ceneria.pl   |   Testeria   |   Turystyka • trekking • wspinaczka   |   Rowery i sprzęt rowerowy   |   Sprzęt narciarski i odzież narciarska   |   Sport i rekreacja
Ceneria logo

Strona główna   »  
Testeria   »  

LV BET oferuje współpracę przedsiębiorcom

Firma LV BET Zakłady Bukmacherskie Spółka z o.o. ruszyła z nową ofertą, kierowaną w stronę właścicieli przedsiębiorstw.

Polski legalny bukmacher LV BET chce nawiązać współpracę z przedsiębiorcami, posiadającymi własne lokale użytkowe, np. lokale usługowe lub gastronomiczne. Właściciele lokali na zasadzie kooperacji z bukmacherem wydzielą powierzchnie w swoich punktach, która zostanie starannie przygotowana, zaopatrzana w nowoczesny sprzęt wraz z oprogramowaniem, pozwalającym na zawarcie zakładów sportowych na żywo oraz na nadchodzące wydarzenia sportowe. Klienci będą mogli samodzielnie korzystać z oferty i bezobsługowo zawrzeć zakład z bukmacherem LVBet.
 


Propozycja wydaje się bardzo atrakcyjna, gdyż jak zaznacza bukmacher, oferta wiąże się z brakiem kosztów wstępnych inwestycji dla franczyzobiorców. Nawiązanie współpracy z LV BET może przynieść dodatkowy dochód dla właścicieli firm oraz przypływ nowych, lojalnych klientów. To również poszerzenie oferty prowadzonego biznesu, gdyż możliwość zawierania legalnych zakładów np. w lokalu gastronomicznym może przyciągnąć bardzo dużą grupę kibiców. Bukmacher LV Bet zobowiązuje się także do stałego rozwijania punktu oraz systematycznego szkolenia właściciela i pracowników firmy.

LV BET jest bukmacherem świadczącym swoje usługi przede wszystkim online (więcej), jednak posiada również kilkadziesiąt punktów stacjonarnych. Łącznie na terenie naszego kraju jest obecnie ok. 40 miejsc, w których jest możliwość zawarcia zakładów w sposób stacjonarny. Aktualnie nie jest to jeszcze duża liczba lokali, najwięcej znajduje się w południowej i centralnej części Polski. Nowa oferta współpracy na zasadzie franczyzy powinna zmienić tę sytuację i na większym obszarze naszego kraju powinniśmy zobaczyć szyldy bukmachera LV BET.

Bukmacher LV BET jest obecny na polskim rynku od 2016 roku, działa na mocy  regulacji organu nadzorującego, jakim jest Ministerstwo Finansów, na podstawie zezwolenia z dnia 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK. Gra u nielegalnych bukmacherów jest zakazana i grozi konsekwencjami prawnymi. Obstawiać mogą tylko osoby pełnoletnie, zakłady mogą uzależniać. 
 
artykuł Partnera Serwisu 
fot: Stock.Adobe.com