Ceneria.pl   |   Testeria   |   Turystyka • trekking • wspinaczka   |   Rowery i sprzęt rowerowy   |   Sprzęt narciarski i odzież narciarska   |   Sport i rekreacja
Ceneria logo

Strona główna   »  
Testeria   »  

Martyna Wojciechowska & Jack Wolfskin wysyłają prezent do Akhboty z Mongolii

Martyna Wojciechowska i Jack Wolfskin przekażą świąteczne prezenty dla bohaterki znanej z programu „Kobieta na krańcu świata”. Wybrana odzież pomoże zapewnić zimą komfort nastolatce mieszkającej w Mongolii.
Reklama

Pamiętacie 14-letnią Akhbotę z 2. odcinka, 9. sezonu  „Kobiety na krańcu świata”? Odwiedzająca ją Martyna, wraz z ekipą filmową doświadczyła ekstremalnych warunków, w jakich przyszło wychowywać się dziewczynie. Surowy klimat gór i stepów dawał się we znaki nawet wiosną. Po powrocie, poruszona losem swojej bohaterki postanowiła wraz z Jack Wolfskin zatroszczyć się o odpowiedni ubiór dla Aghboty.

W warszawskim salonie Jack Wolfskin Złote Tarasy, Ambasadorka marki wyselekcjonowała ubrania i akcesoria, które trafią w potrzeby i gusta nastolatki.

Główną ochronę przed wiatrem, śniegiem i niską temperaturą zapewni  wiatroszczelna, wodoodporna i wytrzymała na zniszczenia kurtka z puchowym wypełnieniem - Icefjord. Wśród prezentów znajdą się także spodnie, czapki, rękawiczki, polary i bielizna termoaktywna. Odzież jeszcze w tym roku zostanie wysłana w górskie tereny Ałtaju.

„Cieszymy się, że razem z Martyną możemy przekazać Aghbocie rzeczy, dzięki którym będzie mogła rozwijać swoją pasję w większym komforcie, a i sprawią jej po prostu dodatkową, dziewczęcą radość. Mocno trzymamy kciuki za dalsze losy tej wyjątkowej bohaterki!” – mówią przedstawiciele Jack Wolfskin.

To właśnie skuteczność w ochronie przed zimnem i wiatrem oraz wartości wyznawane przez tworzących markę Jack Wolfskin skłoniły Martynę Wojciechowską do współpracy. Jack zapewnił komfortowe warunki pracy „Kobiety na krańcu świata”, podczas kręcenia odcinków programu w Pakistanie, Boliwii i Mongolii. 
Więcej informacji:

FB: https://wwww.facebook.com/wilczastrona/
FB: https://www.facebook.com/jackwolfskinpolska/