Ceneria.pl   |   Testeria   |   Turystyka • trekking • wspinaczka   |   Rowery i sprzęt rowerowy   |   Sprzęt narciarski i odzież narciarska   |   Sport i rekreacja
Ceneria logo

Strona główna   »  
Testeria   »  

Niezniszczalna torba podróżna Base Camp Duffel The North Face

BASE CAMP DUFFEL to moim zdaniem jeden z flagowych produktów firmy The North Face, która produkuje go nieprzerwanie od ponad 10 lat! Bez żadnych zmian konstrukcyjnych, jedynie w nowych kolorach.

Base Camp Duffel to torba wyprawowa, która jest dostępna w wielu rozmiarach, od najmniejszej XS o pojemności zaledwie 25 litrów (w moim przypadku sprawdzała się idealnie jako bagaż podręczny do samolotu) do największego, 140-litrowego potwora XL, stworzonego do przenoszenia wielkich ładunków. Osobiście posiadam kilka takich toreb podróżnych o różnych rozmiarach i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że tak wytrzymałej konstrukcji wcześniej nie znałem.


Zastosowanie

Torba Base Campe Duffle jest wszechstronną torbą podróżną, która nie tylko w górach bardzo dobrze się sprawdzi, ale w każdym miejscu, gdzie będziemy potrzebowali przetransportować jakieś rzeczy. Zastosowanie w niej bardzo wytrzymałego materiału oraz konstrukcja, pozwala na przewożenie naprawdę ciężkiego sprzętu. Ja osobiście, przy każdej możliwej okazji zabieram tego typu torbę ze sobą, od wyjazdu do rodziny na weekend, po górskie wyprawy (zamiast plecaka), czasami towarzyszyła mi też podczas plenerów ślubnych do transportu gratów.
Budowa torby Base Camp Duffel

Bez znaczenia, jaki rozmiar torby kupimy, budowa jest zawsze taka sama. Mamy do dyspozycji jedną główną komorę, bez żadnych przegródek, dodatkowo na klapie zamykającej jest również zamykana na zamek siatkowa kieszeń, wyposażona w smycz na klucze. Base Campe ma budowę cylindra, co jest mało popularne w takich torbach. W torbie zastosowano wszywane pasy z bardzo mocnego materiału, które umożliwiają przytroczenie torby do każdej powierzchni. Wodoszczelny materiał oraz podwójne i klejone szwy pozwalają nawet na przymocowanie takiej torby do dachu auta terenowego! Po obu stronach znajdują się po 2 sztuki pasków kompresyjnych, które zawsze możemy dociągnąć, żeby ograniczyć przemieszczanie się zawartości podczas transportu. Na górnej klapie dodatkowo znajduje się przezroczyste okienko, które ułatwia opisanie torby – przydatne w czasie rozładunku, gdy jest ich większa ilość lub podczas podróży.

Tekst: Rafał Baran

 

Cały tekst można przeczytać pod adresem bloga:

http://szukajacprzygody.pl/niezniszczalna-torba-podrozna/
ZOBACZ RÓWNIEŻ
ZOBACZ PRODUKTY