Ceneria.pl   |   Testeria   |   Turystyka • trekking • wspinaczka   |   Rowery i sprzęt rowerowy   |   Sprzęt narciarski i odzież narciarska   |   Sport i rekreacja
Ceneria logo

Strona główna   »  
Testeria   »  

Noworoczne wyprzedaże w Asport.pl

W sklepie Asport.pl rozpoczęła się noworoczna wyprzedaż. W strefie okazji znajdziesz blisko 3000 produktów w super atrakcyjnych cenach!
Reklama

W sprzedaży m.in.: rower magnetyczny model SMART firmy SAPPHIRE

Rower stacjonarny to doskonałe urządzenie do przeprowadzania treningu cardio w warunkach domowych. Regularny trening przynosi szybkie rezultaty w postaci wymodelowania i wzmocnienia dolnych partii mięśni, pomaga w redukcji zbędnych kilogramów i cellulitu, poprawia ogólne samopoczucie i kondycję; aktywność fizyczna jest także doskonałym sposobem na odprężenie i rozładowanie stresu. Trening na rowerku nie obciąża nadmiernie stawów, a po odpowiednim dostosowaniu poziomu oporu ze sprzętu może korzystać każdy, bez względu na wiek czy stopień zaawansowania.

Model Smart to nowoczesne urządzenie przeznaczone do użytku domowego, wyposażone w magnetyczny mechanizm oporu z regulacją w zakresie 8 stopni. Magnetyczny system oporu zapewnia ponadto cichą pracę rowerka, dlatego też możesz korzystać z niego praktycznie o każdej porze, nie przeszkadzając przy tym innym domownikom. Wielofunkcyjny komputer na bieżąco dokonuje pomiaru wszystkich niezbędnych danych, takich jak prędkość, dystans czy liczba spalonych kalorii - dzięki temu możesz w każdej chwili śledzić rezultaty treningu. Komfortowe siodełko o regulowanej wysokości i antypoślizgowe pedały z zabezpieczającymi paskami na stopy dodatkowo zwiększają wygodę użytkowania. Rowerek Smart jest dostępny w trzech atrakcyjnych wersjach kolorystycznych.Więcej informacji na stronie sklepu:
https://www.asport.pl/