Ceneria.pl   |   Testeria   |   Turystyka • trekking • wspinaczka   |   Rowery i sprzęt rowerowy   |   Sprzęt narciarski i odzież narciarska   |   Sport i rekreacja
Ceneria logo

Strona główna   »  
Testeria   »  

Plecak Black Diamond Halo 28 JetForce - nowość w E-Pamir

Black Diamond Halo 28 to plecak z wbudowanym systemem JetForce Technology! To innowacyjne rozwiązanie, które zrewolucjonizowało rynek zabezpieczeń lawinowych.
Reklama

Jest ono wynikiem współpracy specjalistów z firm Pieps oraz Black Diamond - co jest gwarantem najbezpieczniejszych i najbardziej przemyślanych działań.

Niezależnie od tego, czy ma być użyty podczas jednodniowej wycieczki, czy tygodniowej wyprawy, system JetForce Technology jest ciągle gotowy do działania. Przednią kieszeń, przeznaczoną na lawinowe ABC, można łatwo otworzyć i skorzystać z niezbędnego sprzętu. Dostęp do reszty rzeczy zapewnia odpinany panel na plecach. Osobne miejsce na przytroczenie  czekanu oraz kasku dodatkowo usprawniają korzystanie z plecaka Halo 28.

System JetForce Technology zrodził się ze współpracy specjalistów Black Diamond oraz Pieps. Wspólnie skonstruowali oni rozwiązanie opierające się na dmuchawie, która wypełnia poduszkę powietrzną. Co najważniejsze - jest to system wielokrotnego użytku! Podłączona do elektronicznego systemu ładowania poduszka powietrzna pozwala na wielokrotne napełnienie, bez konieczności napełniania w międzyczasie. Całość jest wyjątkowo praktyczna i bezproblemowa w transporcie.

Cechy plecaka Halo 28:

- System JetForce Technology - wbudowany, wielokrotnego użycia
- Czas ładowania zwykle nie przekracza 6h
- Dopuszczany do działania w temperaturach: od -30°C do 45°C
- System nośny reACTIV wraz z szelkami SwingArm™ oraz szybkim dostępem od strony pleców
- Kieszeń na lawinowe ABC
- System mocowania nart: diagonalny
- Mocowanie na kask HiLo
- Kieszonka przy pasie biodrowym
- Waga: 3,4 kg
Więcej informacji na stronie sklepu:

https://e-pamir.pl/