Ceneria.pl   |   Testeria   |   Turystyka • trekking • wspinaczka   |   Rowery i sprzęt rowerowy   |   Sprzęt narciarski i odzież narciarska   |   Sport i rekreacja
Ceneria logo

Strona główna   »  
Testeria   »  

Pokaz multimedialny Piotra Trybalskiego pt.: Fotograf w podróży na Kubę.

Zapraszamy na pokaz multimedialny Piotra Trybalskiego pt.: “Fotograf w podróży na… Kubę”. Pokaz będzie dostępny na naszym kanale streamingowym od czwartku 26 listopada od godz. 19 do niedzieli 29 listopada do g. 24. Pokaz odbędzie się w ramach VIII sezonu Spotkań Podróżniczych IN MUNDO, bilet wstępu na pokaz: 18 zł.To będzie fotograficzna podróż przez Kubę. Piotr Trybalski od 10 lat fotografuje wyspę, rejestruje to co się zmienia i to, co wciąż pozostaje niezmienne – kubański styl życia: niespieszny na prowincji, pełen energii w Hawanie. Ta opowieść dzieje się z dala od polityki, chociaż na Kubie to rzecz trudna; ta opowieść będzie fotograficznym podsumowaniem podróży po wyspie – pełnym dostojnych kamienic i prowincjonalnych domostw, kubańskich krajobrazów, i z mnóstwem twarzy oraz historii, które za nimi się kryją. Będzie próbą odpowiedzi na pytanie: co mnie tam wciąż ciągnie?


Piotr Trybalski – dziennikarz, fotograf, podróżnik i pisarz. Podróżuje by dziwić się światu, pytać, próbując zrozumieć. Fotografował i pisał o Kubie i Mali, Indiach i Islandii, Malediwach i Pakistanie, Wenezueli i Abchazji, Nepalu i USA. Zdobył tytuł „Travel Photographer of The Year”, nagrody i wyróżnienia w konkursach URBAN Street Photo, Leica Street Photo, Grand Press Photo, konkursie fotograficznym National Geographic. Jest autorem książek, m.in. „Fotograf w podróży”, „Ja, pustelnik – biografia Piotra Pustelnika, „Wszystko za K2″, “Gdyby to nie był Everest…”, publikował m.in. w Outside Magazine, National Geographic, Polityce, Przekroju, Podróżach, Travelerze. Prowadzi warsztaty fotografii podróżniczej w Polsce i za granicą, i bloga http://fotografwpodrozy.pl.


------------------------------------------------
Spotkania Podróżnicze "In Mundo" https://slajdypodroznicze.pl/online/

Bilety wstępu na pokazy: 18 zł
Przedsprzedaż biletów na pokaz online: https://slajdypodroznicze.ppv-stream.pl/