Ceneria.pl   |   Testeria   |   Turystyka • trekking • wspinaczka   |   Rowery i sprzęt rowerowy   |   Sprzęt narciarski i odzież narciarska   |   Sport i rekreacja
Ceneria logo

Strona główna   »  
Testeria   »  

Posezonowe branie w Sklepie Górskim Taternik

Trwa posezonowa wyprzedaż w Sklepie Górskim Taternik. Przed sezonem wiosennym wyprzedawane jest wszystko! Odzież damska i męska, plecaki i buty - niskie i wysokie - nawet o 40% taniej!
Reklama

Super lekka, lecz ciepła kurtka damska Arc’teryx Nuclei FL z odporną na wilgoć ociepliną Coreloft™, o dopasowanym, technicznym kroju niekrępującym ruchów to jedna z propozycji.

To kolejna propozycja kanadyjskiego producenta, słynącego ze swej dbałości o najwyższą jakość. Wymarzony model dla miłośniczek wspinaczki i wypraw w wysokie góry, zwłaszcza w chłodniejszych porach roku. Tam szczególnie liczy się niezawodna ochrona przed trudnymi warunkami atmosferycznymi, a jednocześnie każdy dodatkowy gram ma znaczenie.

Uwagę zwraca niebywała lekkość kurtki przy zachowaniu jej funkcji ocieplającej. Jest to możliwe dzięki zastosowanym materiałom: ultralekkiemu nylonowi Arato™ z wierzchu oraz syntetycznej ocieplinie Coreloft™ wewnątrz. Mniejsza gramatura ociepliny w rękawach i panelach bocznych dodatkowo obniża wagę całości.

Jako techniczna odzież wspinaczkowa, model Nuclei FL wyróżnia się dobrym dopasowaniem do sylwetki. Przemyślany krój umożliwia swobodne unoszenie rąk, bez podciągania się kurtki i jej wysuwania ponad uprząż. Regulowany kaptur nie ogranicza widoczności. Można go idealnie dopasować do kasku lub czapki.

Niebagatelne znaczenie w ubiorze wspinacza ma ochrona przed wodą. W tym przypadku zapewnia ją zastosowana hydrofobowa ocieplina Coreloft™. Nawet jeśli zamoknie, nadal utrzymuje ciepło, a wysycha wyjątkowo szybko. Z zewnątrz chroni kurtkę przed deszczem i śniegiem warstwa impregnatu DWR.
Więcej informacji na stronie sklepu:

http://taternik-sklep.pl/