Ceneria.pl   |   Testeria   |   Turystyka • trekking • wspinaczka   |   Rowery i sprzęt rowerowy   |   Sprzęt narciarski i odzież narciarska   |   Sport i rekreacja
Ceneria logo

Strona główna   »  
Testeria   »  

Skarpety i opaski ze stopniową kompresją medyczną Zero Point w Outdoorzy.pl

Zero Point to fiński producent skarpet i odzieży kompresyjnej.
Reklama
 

W ofercie sklepu Outdoorzy.pl pojawiły się produkty tej marki: opaski kompresyjne na ręce oraz łydki a także skarpety.


W sprzedaży m.in.:
Skarpety kompresyjne Instense

Zero Point Instense to naukowo zoptymalizowana skarpeta kompresyjna przeznaczona do użytku podczas intensywnego wysiłku i regeneracji. Jest to kombinacja najnowszej technologii, wysokiej jakości materiałów, precyzji oraz optymalnej kompresji. Model ten stworzony został do użytku podczas intenstywnych treningów oraz regeneracji. Jest również idealny do leczenia oraz zapobiegania powstawaniu kontuzji sportowych. Zero Point Intense oferuje najwyższy poziom medycznej i stopniowej kompresji, pozwalając użytkownikowi osiągnąć najwyższe wyniki.
Cechy:
- Stopniowa kompresja klasy medycznej
- Poziom kompresji: HARD (20-30mmHg)
- Materiał: 75% Nylon, 25% Lycra

Co to jest kompresja?
Wszyscy wiemy, że ręce mogą być "ciężkie" i spuchnięte podczas i po wysiłku. Jest to rezultat nadmiernego obciążenia zastawek żylnych odprowadzających krew do serca. Używając produktów z kompresją medyczną zastawki są odciążane pozwalając na lepsze odprowadzanie krwi w kierunku serca. Rękawy kompresyjne zwiększają ciśnienie w tkankach nóg polepszając krążenie krwi i limfy.

Stopniowa kompresja klasy medycznej
Zero Point używa wyłącznie stopniowej kompresji medycznej we wszystkich swoich produktach. Stopniowość kompresji oznacza iż najsilniejsza kompresja została zastosowana w okół nadgarstka i zmniejsza się ona stopniowo idąc do góry kończyny. Elastyczność oraz poziom kompresji zawsze projektowane są do szczególnych zastosowań. Najwyższej jakości materiały oraz przywiązanie uwagi do najmniejszych detali sprawiają, że produkty Zero Point są wyjątkowo funkcjonalne i użyteczne.
Więcej informacji na stronie sklepu:
http://www.outdoorzy.pl/