Ceneria.pl   |   Testeria   |   Turystyka • trekking • wspinaczka   |   Rowery i sprzęt rowerowy   |   Sprzęt narciarski i odzież narciarska   |   Sport i rekreacja
Ceneria logo

Strona główna   »  
Testeria   »  

Zrób następny krok. Buty górskie w niższych cenach w E-Pamir

Buty górskie renomowanych marek takich jak: Scarpa, Zamberlan, Meindl czy Garmont dostępne w sklepie E-Pamir możesz teraz kupić w niższych do 30% cenach!
Reklama

W sprzedaży m.in. Meindl Jersey Pro - wyjątkowo wygodny but dla tradycjonalistów. W pełni nubukowa cholewka, skórzana wyściółka i bardzo dobra podeszwa Vibram® Multigrip to podstawowe zalety tego modelu.

Cholewkę wykonany z grubego, naturalnego nubuku o wysokiej wodoodporności. W przedniej części chroniony gumowym otokiem, zabezpieczającym skórę przed uszkodzeniem o ostre kamienie i inne przeszkody.

Zastosowanie 4 rodzajów haczyków ze stali nierdzewnej, pozwala na idealne dopasowanie buta do stopy. Umożliwia także różnicowanie siły ściągnięcia sznurowadeł w zależności od nachylenia terenu. Gładkie wykończenia haków chronią sznurowadła przed zbyt szybkim zużywaniem się i przecieraniem.

DiGAfix® - system ukośnego osadzania głównych haków w miejscu zginania buta (na dodatkowym, luźno osadzonym płacie skóry). Zabezpiecza on przed jakimkolwiek uciskiem stopy; pozwala optymalnie zasznurować buty.

Język  APS - w miejscach styku z ciałem użytkownika język wyłożony został miękką pianką. Wszystkie szwy przy krawędziach wykonano ''na płasko'', tak by nie powodowały podrażnień. W miejscy zgięcia buta, język odpowiednio wyprofilowano.

Antybakteryjne wkładki  Vildona Drysole z dodatkowym tłumikiem wstrząsów z poronu (bezpośrednio pod piętą) ukształtowane są anatomicznie z włókniny o bardzo dużej zdolności pochłaniania wilgoci. Sprawiają, że nawet po wielu godzinach marszu, stopa pozostaje komfortowo sucha.Więcej informacji na stronie sklepu:

https://e-pamir.pl/