Ceneria.pl   |   Testeria   |   Turystyka • trekking • wspinaczka   |   Rowery i sprzęt rowerowy   |   Sprzęt narciarski i odzież narciarska   |   Sport i rekreacja
Ceneria logo

Spokey
Kwintesencja charakteru marki Spokey to sport, różnorodność, energia i przede wszystkim pasja. Firma produkuje sprzęt sportowy dostępny nie tylko w Polsce, ale i w Europie:

Sprzęt do tenisa stołowego i badmintona: rakietki, zestawy, stoły do ping ponga, siatki, pokrowce na rakietki, piłeczki, lotki.    

Szeroka gama artykułów do pływania: czepki, okularki, maski, fajki, płetwy, makarony, kamizelki, deski, zaciski do nosa, zatyczki.    

Wyposażenie niezbędne podczas wycieczek: kije Nordic Walking rekomendowane przez AWF w Katowicach, kije trekkingowe, plecaki, śpiwory, materace, maty i wiele innych produktów.

Piłki i akcesoria do gier zespołowych: piłki nożnej, piłki halowej, piłki ręcznej siatkówki i koszykówki, stopery, stoły do piłkarzyków, tarcze DART i inne.    

Sprzęt kulturystyczny i fitnessowy
: atlasy, obciążenia, ławki, hantle, bieżnie, rowery, trenażery eliptyczne, stepery, piłki rehabilitacyjne, ściskacze i inny sprzęt wykorzystywany w treningu fitness.    

Deskorolki, hulajnogi, łyżworolki, kaski, ochraniacze oraz łyżwy.

Stroje, sprzęt oraz akcesoria przeznaczone do sportów walki
: boks, MMA, karate, judo oraz innych.

Testerami są wysoko wykwalifikowani instruktorzy Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach i w Krakowie oraz sportowcy. W latach 2009 – 2011 ambasadorem Spokey był znakomity polski olimpijczyk, medalista olimpijski w podnoszeniu ciężarów – Szymon Kołecki. Produkty spełniają normy bezpieczeństwa oraz posiadają prestiżowego certyfikaty, m.in. FIFA Approved i FIFA Inspected, ITTF oraz Inspekcji Transportu Samochodowego.

Więcej:
www.spokey.pl