Ceneria.pl   |   Testeria   |   Turystyka • trekking • wspinaczka   |   Rowery i sprzęt rowerowy   |   Sprzęt narciarski i odzież narciarska   |   Sport i rekreacja
Ceneria logo

TatonkaNiemiecka marka oferująca szeroki asortyment produktów outdoor'owych takich jak: odzież, plecaki, namioty, torby, torebki, saszetki, pokrowce, menażki, termosy i in. Perfekcyjne wykonanie i wysoka jakość materiałów.

Filozofia firmy


Życie jest największą przygodą spośród wszystkich możliwych, a wyzwania, które nam stawia, nie mogą już być bardziej zróżnicowane niż są. Nazywamy to krótko – Ekspedycja Życie.
Z prostego powodu, jest to przygoda, której doświadczamy każdego dnia. Niekoniecznie po sześciu tygodniach w Himalajach, czy od minus dwudziestu stopni. Obojętnie czy właśnie oczekujecie swojego pierwszego dziecka, czy dostaliście się na wymarzone studia, a może planujecie w tym roku zdobycie pierwszego górskiego szczytu - i tak znajdujecie się w oku przygody zwanej życiem. Celem firmy jest zapewnienie najlepszego wyposażania w Waszej osobistej życiowej przygodzie – produktów, na których możecie polegać w 100%. Wymagania klientów ciągle ulegają zmianom, dlatego Tatonka nieustannie dopasowuje się do różnych oczekiwań i zmian w branży outdoor.

Znakiem rozpoznawczym Tatonki jest Bizon – symbolizujący jakość i siłę marki oraz nieustanne parcie do przodu. Spośród innych marek wyróżnia Tatonkę miłość do szczegółów, produkty Tatonki posiadają wiele cech i rozwiązań, które zaprojektowane zostały w każdym, nawet najmniejszym szczególe, z szerokim przeznaczeniem, od biznesu po outdoor. Systemy nośne są perfekcyjnie dopasowane, przeznaczone zarówno do intensywnego ruchu, jak i transportu większych ładunków. Produkty Tatonki wyróżniają się bezwarunkową jakością - od materiałów po wykończenie. W fabrykach kontrolowana jest każda pojedyncza sztuka, każdy krok jej wytwarzania. Sprzęt wyróżnia się i przekonuje do siebie, dzięki swej długowieczności, nawet w najcięższych warunkach. Dbają o to odporne materiały, staranne wykończenie, testy przeprowadzane na całych seriach oraz wieloletnie doświadczenie w produkcji. Asortyment Tatonki jest na tyle szeroki, że umożliwia znalezienie odpowiedniego ekwipunku do prawie każdej formy aktywności. Projektanci Tatonki biorą pod uwagę anatomiczne różnice w budowie, dlatego też powstają specjalne modele dla kobiet i dzieci.

Dystrybucja:

HBMM, Poznań
info@tatonka.pl
info@hbmm.pl
www.hbmm.pl

Więcej:
www.tatonka.com
www.tatonka.pl