facebook
 
Wyszukaj produkt wg
 
Liczba produktów: 7
na stronie
ACS PHOTO PACK PRO to plecak dla prawdziwych fotografów. W komorze głównej można oddzielnie przechowywać aparat i osobiste wyposażenie.
od 544.99 do 789.99 zł     Liczba sklepów: 6
Przez skalne i żwirowe szlaki, łąki oraz lasy – każdemu, kto próbuje zrobić perfekcyjne zdjęcie, przyda się plecak ACS PHOTO PACK. Sprawi on, że akcesoria fotograficzne będą zawsze bezpieczne, a plecy dobrze wentylowane.
od 599.90 do 649.99 zł     Liczba sklepów: 5
Podróżować przez obce kraje i miasta w poszukiwaniu niepowtarzalnych motywów i magicznych chwil. Dzięki przemyślanemu podziałowi zastosowanemu w plecaku 7 DIALS PHOTO aparat fotograficzny jest zawsze dostępny we właściwym momencie.
od 609.99 do 609.99 zł     Liczba sklepów: 3
Flipside Trek BP to nowa seria outdoorowych plecaków fotograficznych. Idealne rozwiązanie dla osób poszukujących połączenia bezpieczeństwa przenoszonego sprzętu i możliwości zabrania dodatkowego wyposażenia niezbędnego podczas wypadów w teren.
od 449.00 do 449.00 zł     Liczba sklepów: 1
Lowepro Flipside Trek BP to nowa seria outdoorowych plecaków fotograficznych. Idealne rozwiązanie dla osób poszukujących połączenia bezpieczeństwa przenoszonego sprzętu i możliwości zabrania dodatkowego wyposażenia niezbędnego podczas wypadów w teren.
od 699.00 do 699.00 zł     Liczba sklepów: 1
Off Road Hiker 20 L produkt będący połączeniem plecaka fotograficznego z trekkingowym. Projektowany specjalnie dla aktywnych fotografów-podróżników, którzy cenią sobie wygodę, doskonałą jakość użytkowania i oczekują szybkiego dostępu do aparatu.
od 339.00 do 339.00 zł     Liczba sklepów: 1
Whistler BP 450 AW wszechstronny cztero-sezonowy techniczny plecak z przestrzenią na sprzęt foto i podstawowy osprzęt górski przeznaczony dla fotografów przyrody i pasjonatów przygód, którzy przywiązują dużą wagę do bezpieczeństwa i sposobu przenoszenia zarówno sprzętu foto jak i innych niezbędnych akcesoriów. Plecak wykonano z nylonu o splocie 420, dodatkowo zabezpieczonego powłoką TPU na zewnątrz oraz PU od wewnątrz, takie połączenie stanowi idealny balans wagi i wytrzymałości, natomiast powłoka TPU zapewnia dodatkową odporność na przecieranie a także zabezpiecza na wypadek śniegu, deszczu, pyłu, piasku i wilgoci.
od 1099.00 do 1099.00 zł     Liczba sklepów: 1
 
  Współpraca