facebook
 
Wyszukaj produkt wg
 
Liczba produktów: 202
na stronie
Spark Powder to rękawice zaprojektowane na zimne dni w górach, sprawdzą się zarówno jako rękawice narciarskie, turystyczne czy wspinaczkowe. Rękawice wykonane są praktycznie w całości z wytrzymałej, naturalnej skóry połączonej z membraną GORE-TEX®, która gwarantuje wodoszczelność i wiatroszczelność.
od 314.25 do 419.00 zł     Liczba sklepów: 5
Spark Powder Women's to damskie rękawice zaprojektowane na zimne dni w górach, sprawdzą się zarówno jako rękawice narciarskie, turystyczne czy wspinaczkowe. Rękawice wykonane są praktycznie w całości z wytrzymałej, naturalnej skóry połączonej z membraną GORE-TEX®, która gwarantuje wodoszczelność i wiatroszczelność.
od 314.25 do 419.00 zł     Liczba sklepów: 5
Rękawice BERGEN to idealne rozwiązanie dla osób aktywnie spędzających wolny czas. Dzięki zastosowanym materiałom rękawiczki są lekkie i dobrze dopasowujące się do dłoni dają znakomitą swobodę ruchów.
od 44.90 do 89.90 zł     Liczba sklepów: 4
Elastyczne rękawice narciarskie, w których palce zawsze są zręczne i ciepłe. Męskie rękawice Montana Etip Glove z kolekcji The North Face wykonane są z mocnego i trwałego nylonu, połączonego ze syntetyczną skórą.
od 239.90 do 349.00 zł     Liczba sklepów: 4
Ultralekkie, dodatkowo ocieplone oraz idealne dopasowane damskie rękawice do narciarstwa firmy Leki. Model Griffin Lady wyprodukowany został w taki sposób, by bezproblemowo radził sobie nawet podczas najbardziej wymagających aktywności.
od 348.48 do 390.15 zł     Liczba sklepów: 3
Rękawice Cross Country Oslo marki VIKING. Touch Phone System - umożliwiający obsługę telefonów i urządzeń z ekranami dotykowymi.
od 89.91 do 99.00 zł     Liczba sklepów: 3
Pytanie do pań: czy zimno Wam w ręce bezwzględu na to jakie rękawice nosicie? Jeśli tak to ten śliczny model może stanowić odpowiedź. W arktyczne mrozy, warstwy ociepliny Primaloft ochronią przed zimnem.
od 299.00 do 329.95 zł     Liczba sklepów: 3
Trójpalczaste, ciepłe, nieprzemakalne rękawice freeridowe Black Diamond'a Guide Finger z wewnętrzną wyjmowaną wkładką. Wykonane z zastosowaniem membrany Gore-Tex® XCR, która doskonale chroni przed wiatrem i śniegiem, zapewniając jednocześnie wysoki poziom oddychalności.
od 501.75 do 502.43 zł     Liczba sklepów: 3
Bardzo funkcjonalne rękawiczki marki Viking z serii Cross Country. Są świetnie wyposażone, posiadają silikonową wewnętrzną stronę dla pewniejszego chwytu, elastyczny mankiet czy elementy odblaskowe.
od 69.00 do 79.00 zł     Liczba sklepów: 3
Najwyższej jakości rękawice znanej na całym świecie marki Viking. Rękawiczki zostały wyprodukowane z innowacyjnego materiału Windlocker, który nie przepuszcza wiatru, a przy tym zachowuje rewelacyjną oddychalność oraz zapewnia pełną mobilność.
od 89.99 do 116.91 zł     Liczba sklepów: 3
1   |   2   |   3   |   4 ... 21   »
 
  Współpraca