Ceneria logo
 

Climbingoutlet.plClimbingoutlet.pl to sklep ze sprzętem wspinaczkowym i speleologicznym.

Formy płatności
1. Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bardzo szybki sposób realizacji zamówienia.
2. Płatność przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.
3. Płatność przy odbiorze - najszybsza forma płatności, umożliwiająca natychmiastową realizację zamówienia. Należy pamiętać, że jest ona również obciążona dodatkowymi kosztami dostawy.

Formy dostawy
1. Firma kurierska umożliwia dostarczenie zamówienia zazwyczaj w 1-2 dni robocze od nadania.
2. Poczta Polska zazwyczaj dostarcza przesyłki w ciągu deklarowanych 2 dni roboczych przesyłką priorytetową lub 3-5 dni przesyłką ekonomiczną.

Koszty dostawy
1. Najszybciej i najbezpieczniej:
Firma kurierska - dostawa jest realizowana przez profesjonalną firmę kurierską UPS. Wybranie kuriera oznacza wygodę i pewność, że zamówienie dotrze na czas za niewygórowaną cenę. Dodatkowo na adres e-mail przesyłany jest link do strony, na której na bieżąco będziesz można sprawdzać, gdzie znajduje się przesyłka.

2. Najtaniej:
Poczta Polska to najtańsza opcja przesyłki. Zamówienie dostarczane jest za pośrednictwem Poczty Polskiej jako przesyłka priorytetowa lub ekonomiczna.

3.  Najłatwiej:
Odbiór osobisty ­to najłatwiejszy sposób odbioru zamówionych towarów - siedziba firmy pod adresem: Reymonta 15/4, 41-500 Chorzów. Przy odbiorze osobistym nie ponosi się dodatkowych kosztów.

Więcej informacji o kosztach: http://www.climbingoutlet.pl/koszt-dostawy


Kontakt:

Email: sklep@climbingoutlet.pl
Telefon: (+48) 518 46 95 11

Zbigniew Sołtys TRICAM
Reymonta 15/4
41-500 Chorzów
woj. śląskie

Więcej informacji w regulaminie sklepu.