Ceneria.pl   |   Testeria   |   Turystyka • trekking • wspinaczka   |   Rowery i sprzęt rowerowy   |   Sprzęt narciarski i odzież narciarska   |   Sport i rekreacja
Ceneria logo

Climbrock.plClimbrock.pl jest sklepem firmowym marki Mammut.

Realizacja zamówień
Warunkiem realizacji zamówienia jest prawidłowe wypełnienie formularza zamówienia. Wypełniając formularz Kupujący potwierdza prawdziwość zawartych w nim danych.
Sklep może opóźnić realizację zamówienia lub całkowicie jej odmówić, jeśli dane udostępnione przez Kupującego są niekompletne bądź nieprawdziwe.
Po złożeniu zamówienia Kupujący otrzymuje e-mail zwrotny z informacją o przyjęciu zamówienia oraz jego numerze. Zamówienia które w ciągu 72 h  nie zostały potwierdzone przez Kupującego drogą e-mail lub telefonicznie nie są realizowane. Minimalna wartość zamówienia wynosi 20 PLN.
Dostarczenie towaru następuje w terminie 30 dni, pod warunkiem dostępności towaru w ciągłej sprzedaży.  Jeżeli towar dostępny jest w magazynie Sklepu, zamówienie realizowane jest w terminie 5 dni roboczych.

Formy płatności
Płatność za zamówiony towar może być zrealizowana w jeden z następujących sposobów:
- przy odbiorze: należność pobiera listonosz lub kurier (nie dotyczy płatności za towar wysyłany poza granice RP)
- przelewem bankowym (nr konta: 32 2490 0005 0000 4500 7930 0794)
- za pośrednictwem serwisu płatności.pl
- kartą kredytową (w siedzibie Sklepu w Warszawie lub Zakopanem)
- gotówką przy odbiorze (w siedzibie Sklepu)

Warunkiem realizacji zamówień, za które płatności dokonuje się przelewem bankowym, jest zaksięgowanie wpłaty na koncie firmy CLIMBROCK S.C.

Namiary
CLIMBROCK S.C.
Al. Niepodległości 227/233 lok 4
02-087 Warszawa

Tel: 22 382 17 26
Tel. kom.: 530021954
E-mail: sklep@climbrock.pl

Więcej informacji w Regulaminie Sklepu.