Ceneria.pl   |   Testeria   |   Turystyka • trekking • wspinaczka   |   Rowery i sprzęt rowerowy   |   Sprzęt narciarski i odzież narciarska   |   Sport i rekreacja
Ceneria logo

Goodsport.plFirma Good Sport powstała w roku 1997. Specjalizuje się w branży rowerowej, narciarskiej i turystycznej. Prowadzi również serwis rowerów i nart. Posiada sklepy stacjonarne w Oświecimiu i Andrychowie.

Zamówienie towaru
Zamówienia składane poprzez stronę internetową można składać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu przez cały rok. Zamówienia składane drogą telefoniczną lub mailową jest możliwe wyłącznie w godzinach podanych na witrynie Sklepu Internetowego www.goodsport.pl.

Dostawa
Towar wysyłany jest pod adres wskazany w formularzu zamówienia lub podany telefonicznie albo drogą mailową. Sklep poinformuje klienta niezwłocznie o nieprawidłowo wypełnionym formularzu zamówienia, który uniemożliwia dokonanie wysyłki lub może ją opóźnić.
Towar jest dostarczany za pomocą wyspecjalizowanych firm kurierskich lub za pośrednictwem Poczty Polskiej. W niektórych przypadkach istnieje możliwość odbioru osobistego towarów w siedzibie sprzedającego.

Koszt dostawy
a.) Kurier
Dla zamówień o wartości do 500,00 zł
Wpłata na konto - 15 zł
Płatność za pobraniem - 20 zł

Dla zamówień o wartości powyżej 500,00 zł
Wpłata na konto - TRANSPORT GRATIS
Płatność za pobraniem - 10 zł

b.) Poczta Polska
List polecony priorytet
Wpłata na konto:przesyłka do 0,5 kg - 8 zł

Czas dostawy
Przesyłka dostarczona jest do 5 dni roboczych. Jest to orientacyjny czas dostawy i dotyczy on zamówień z opcją przesyłki ?za pobraniem?. Przy wyborze opcji płatności ?przelew? lub ?płatność kartą lub przelewem online? czas ten może się wydłużyć o czas do momentu zaksięgowania środków na rachunku bankowym sklepu.
Kupujący jest obciążany kosztami dostawy (wysyłki) określonymi w cenniku transportu. Wysokość opłat uzależniona jest od rodzaju transportu oraz sposobu płatności. Kupujący może się zapoznać z cennikiem w każdej chwili klikając w link ?koszty transportu?.

Płatności
Przelew zwykły - na rachunek bankowy firmy Good Sport - towar zostaje wysłany do 3 dni roboczych po zaksięgowaniu pieniędzy. Dane do przelewu znajdują się poniżej oraz są też wysyłane drogą mailową wraz z potwierdzeniem złożonego zamówienia.

Dane do przelewu: Good Sport, ul. Krakowska 68,  34-120 Andrychów
PKO BP 96 1020 1433 0000 1802 0057 2552

Płatność za pośrednictwem internetowego systemu płatniczego e-Service - towar zostaje wysłany do 3 dni roboczych po zaksięgowaniu pieniędzy.
Płatność za pobraniem - klient płaci za towar przy odbiorze przesyłki.

Kontakt
Good Sport,
ul. Krakowska 68, 
34-120 Andrychów
Pn-Pt 10.00-17.00
tel.: 33 875 11 47
internet@goodsport.com.pl

Więcej informacji w regulaminie sklepu.