Ceneria logo
 

Landersen.pl


Właścicielem sklepu Landersen jest firma FAM,  działająca od stycznia 1995 roku. Od początku tworzyły ją osoby związane ze środowiskiem turystycznym. W pierwszym okresie działalności firma  prowadziła wyłącznie sprzedaż hurtową sprzętu turystycznego. Obecnie FAM posiada w Polsce pięć sklepów turystycznych Horyzont i jest wyłącznym przedstawicielem marki Jack Wolfskin w Polsce.
 
Realizacja zamówienia
Zamówienia przyjmowane są przez 7 dni w tygodniu, zaś realizowane są od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00 (soboty, niedziele i dni świąteczne są wyłączone z tej realizacji). 
Maksymalny czas realizacji jest podawany w dniach roboczych, liczonych od godziny 10:00 - zamówienia złożone po tej godzinie mogą zostać przesunięte do realizacji w następnym dniu roboczym. 
Zamówienia na produkty znajdujące się w ofercie sklepu jako promocja lub wyprzedaż realizowane są do chwili wyczerpania zapasów lub zakończenia akcji promocyjnej.
 
Zamówienia złożone przez klientów realizowane są zgodnie z informacją o deklarowanym w opisie produktu maksymalnym czasie realizacji, określonym w dalszej części regulaminu, uzależnionym od lokalizacji towaru (w magazynie centralnym lub filii). W uzasadnionych przypadkach (okres przedświąteczny i wakacyjny szczyt sezonu, inwentaryzacja, błąd w zamówieniu, brak towaru, itp.) okres ten może ulec wydłużeniu - o takich opóźnieniach obsługa sklepu poinformuje klienta mailem i/lub w komentarzach do zamówienia.
 
Czas realizacji zamówienia
TERMIN OTRZYMANIA PRZESYŁKI = czas realizacji  + czas dostawy
 
CZAS REALIZACJI zamówienia oznacza maksymalny czas jaki upłynie od momentu jego złożenia (w godzinach pracy sklepu, czyli od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00) do przekazania paczki do spedycji pocztowej i Paczkomatów (ok. 13:00) lub kurierskiej (ok. 15:00). Czas ten jest podawany w dniach roboczych, liczonych od godziny 10:00 - zamówienia złożone po tej godzinie mogą zostać przesunięte do realizacji w następnym dniu roboczym.
 
MAKSYMALNY CZAS REALIZACJI uzależniony jest od lokalizacji produktu w magazynach i rodzaju odbioru (dot. odbioru osobistego):
 
 - 1-2 dni robocze - produkt w magazynie centralnym, maksymalny czas realizacji wynosi 1-2 dni robocze
-  3-5 dni robocze  - produkt w magazynie-filii, maksymalny czas realizacji wynosi 3-5 dni roboczych
 
Zamówienie z odbiorem osobistym w wybranym sklepie "Horyzont": maksymalny czas realizacji wynosi 5 dni roboczych
 
CZAS DOSTAWY (transportu) zamówień zrealizowanych, dostarczanych za pośrednictwem:
- Poczty Polskiej (przesyłką priorytetową) - 2-3 dni robocze 
- GLS Poland (przesyłką kurierską) - 1 dzień roboczy (dostawa w godzinach pracy)
- InPost Paczkomaty 24/7 - do 2 dni roboczych
 
Formy płatności
- pobranie firmy kurierskiej (nie dotyczy odbioru osobistego, Poczty Polskiej i Paczkomatów)
- karta i przelew za pośrednictwem serwisu " PayU > "
- przelew bezpośredni na  nasze konto >
- płatność gotówką lub kartą w kasie sklepu stacjonarnego (dotyczy tylko odbioru osobistego)
 
Kontakt
Turystyczny Sklep Internetowy "Landersen"
ul. Rdestowa 67, 81-577 Gdynia
tel. 58 554 02 55 (od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-16:00)
e-mail: sklep@e-horyzont.pl
 
więcej informacji w regulaminie sklepu