Ceneria.pl   |   Testeria   |   Turystyka • trekking • wspinaczka   |   Rowery i sprzęt rowerowy   |   Sprzęt narciarski i odzież narciarska   |   Sport i rekreacja
Ceneria logo

Olimpiasport.plFirma "Olimpia" istnieje od 1993 roku. Obecnie prowadzi działalność w dwóch sklepach o łącznej powierzchni 500 m2.  Specjalizuje się w sprzedaży sprzętu narciarskiego, rowerowego, tenisowego, snowboardowego, fittnesowego. W ofercie ma także rolki, akcesoria do pływania i nurkowania. Prowadzi również specjalistyczny sklep turystyczny z szeroką ofertą plecaków, namiotów, odzieży i obuwia oraz sprzętu kajakarskiego.

Realizacja zamówień
Zamówienia są przyjmowane przez stronę www.olimpiasport.pl. Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie lub u dostawców sklepu. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem klient jest informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzje o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie całości zamówienia).

Koszt dostawy
Koszty dostawy zostaną uwzględnione w cenach towarów proporcjonalnie do ich wartości. Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez klienta i określony w zamówieniu sposób.

Czas realizacji
Czas realizacji zamówienia to czas, który upływa od złożenia zamówienia do chwili wysłania zamówionych towarów, przy czym uwzględniane są tu tylko dni robocze. Czas realizacji zamówienia wynosi od 2 do 7 dni roboczych.

Formy płatności
Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary:
a) przy odbiorze: należność pobiera kurier;
b) przelewem bankowym na konto sklepu.

Dane kontaktowe
OLIMPIA Sklep sportowy
ul. Gdańska 27
85-021 Bydgoszcz
Tel.: 052 321 27 15
Fax: 052 322 02 04
E-mail: biuro(at)olimpiasport.pl
Skype: olimpiasport.pl
Internet: www.olimpiasport.pl

Sklep stacjonarny czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 - 18.00.
Soboty 10.00 - 14.00.

Więcej informacji w Regulaminie sklepu.