Ceneria.pl   |   Testeria   |   Turystyka • trekking • wspinaczka   |   Rowery i sprzęt rowerowy   |   Sprzęt narciarski i odzież narciarska   |   Sport i rekreacja
Ceneria logo

Sport-shop.plSklep www.sport-shop.pl wyspecjalizowany jest w sprzedaży internetowej sprzętu fitness, podzespołów i akcesoriów sportowych. Załoga sklepu dokłada wszelkich starań, aby prezentowana oferta zawsze nadążała za nowościami na rynku. Specjaliści z wybranych branż towarów stale śledzą trendy w technologii sportowej.

Przyjmowanie zamówień
Kupujący może składać zamówienia przez 24 godziny na dobę za pośrednictwem strony internetowej www.SPORT-SHOP.pl.
  
Realizacja zamówienia
Czas otrzymania przesyłki składa się z czasu realizacji zamówienia oraz czasu dostawy, przy czym uwzględniane są tylko dni robocze. Czas dostawy jest zależny od formy wybranego sposobu dostarczenia towaru. Zamówienie składające się z towarów o różnym czasie realizacji jest wysyłane po skompletowaniu całości zamówienia, tj. po upływie najdłuższego z podanych czasów oczekiwania na towar.
W przypadku płatności przelewem, powyższy termin realizacji zamówienia wydłużony zostaje o czas realizacji przelewu, a w przypadku płatności ratalnej - o czas przygotowania i podpisania umowy ratalnej.
W przypadku braku towaru w magazynie lub braku możliwości realizacji zamówienia kupującego, sklep internetowy ma prawo do odstąpienia od realizacji umowy w terminie 30 (trzydziestu) dni, licząc od dnia jej zawarcia.
 
Formy płatności
Zapłaty za towar można dokonać przelewem elektronicznym, bankowym lub kartą kredytową - realizacja zamówienia zostanie rozpoczęta, po otrzymaniu przez sklep internetowy potwierdzenia poprawnego wykonania płatności przez podmiot realizujący płatność.
Zapłaty za towar można również dokonać osobiście (gotówką) w przypadku dostarczenia zamówienia za pośrednictwem kuriera w opcji opłaty za pobraniem lub dokonania odbioru osobistego.
W wyjątkowych sytuacjach, w szczególności w przypadku złożenia przez kupującego zamówienia o bardzo dużej wartości lub zamówienia towarów dostępnych wyłącznie na zamówienie (niedostępnych w magazynie), sklep internetowy zastrzega prawo żądania dokonania przedpłaty przed rozpoczęciem realizacji zamówienia. Wysokość przedpłaty ustalana jest indywidualnie.

Koszt dostawy
Na stronach produktowych wskazane zostały koszty dostawy uwzględniające najbardziej korzystną kosztowo formę dostawy przy płatności przelewem bankowym na konto sklepu internetowego. Przy składaniu zamówienia kupujący może wybrać dowolny inny sposób dostawy oraz inną formę płatności.
Koszty dostawy zamówionych towarów zostaną automatycznie wyliczone w momencie składania zamówienia i są uzależnione od wyboru sposobu dostawy oraz formy płatności.
Opłata za dostawę niektórych przesyłek wielkogabarytowych składających się z wielu paczek tego samego towaru, może ulec zmianie niezależnie od kosztu wyliczonego automatycznie przez system. Kupujący zostanie w takim wypadku niezwłocznie poinformowany telefonicznie lub za pomocą wiadomości e-mail.
 
Dane Firmy
Nodium Group S.C.
ul. Składowa 2, 43-100 Tychy
tel: 801 000 304
e-mail: info(at)sport-shop.pl
www.sport-shop.pl

Więcej informacji w Regulaminie Sklepu.