facebook
 
Liczba produktów: 104
na stronie
Nowa, ulepszona wersja bardzo lekkiego i niesamowicie wygodnego technicznego plecaka na górskie wycieczki. Wyposażony w system nośny Stream Air skonstruowany na bazie metalowego stelaża oraz lekkiej siateczki, zapewniający pełną cyrkulację powietrza na plecach.
od 170.99 do 429.00 zł     Liczba sklepów: 3
Super lekka, elastyczna kurtka dla najbardziej wymagających panów. W jej projektowaniu wykorzystaliśmy technologię ocieplającą Warmloft o doskonałym stosunku ciepła do wagi.
od 143.99 do 182.00 zł     Liczba sklepów: 2
To już trzecia generacja bestsellerowego, nowoczesnego, sportowego polaru dla mężczyzn. Ciepły, wytrzymały i wygodny - doskonale sprawdzi się zarówno podczas zimowej aury jak i letnich załamań pogody.
od 89.99 do 139.99 zł     Liczba sklepów: 2
Lekki oraz ciepły polar męski Mons III marki Regatta, wykonany z tkaniny microfleece o gramaturze 140g/m2. Dzięki zastosowaniu w polarze elastycznych wstawek z streczu Extol Stretch w strategicznych miejscach polar nie ogranicza ruchów, umożliwia swobodne oraz komfortowe uprawianie sportu, trekkingu lub po prostu spacerów.
od 49.99 do 53.99 zł     Liczba sklepów: 2
Wysokie, bardzo wytrzymałe męskie buty przeznaczone na wycieczki w trudnym terenie. Specjalnie zaprojektowany kształt gwarantuje idealne dopasowanie do stopy, a przez to zwiększoną kontrolę na ruchem i pełną stabilność.
od 279.99 do 279.99 zł     Liczba sklepów: 2
Lekkie, bardzo wytrzymałe i świetnie dopasowane damskie buty do szybkiego przemieszczania się w trudnym terenie. Specjalnie zaprojektowany kształt gwarantuje idealne dopasowanie do stopy a przez to zwiększoną kontrolę na ruchem i pełną stabilność.
od 189.99 do 249.99 zł     Liczba sklepów: 2
Super wygodne, wytrzymałe i lekkie terenowe buty dla panów zaprojektowane na całodniowe wycieczki. Nawet podczas wielogodzinnych wędrówek w ciężkich warunkach Twoje stopy będą miały pełen komfort.
od 159.99 do 159.99 zł     Liczba sklepów: 2
Super wygodne, wysokie, wytrzymałe i lekkie terenowe buty dla panów zaprojektowane na całodniowe wycieczki. Nawet podczas wielogodzinnych wędrówek w ciężkich warunkach Twoje stopy będą miały pełen komfort.
od 224.99 do 224.99 zł     Liczba sklepów: 2
Niezwykłe lekkie i naszprycowane najnowszymi technologiami męskie buty Kota Low sprawdzą się nie tylko na co dzień, ale również podczas wycieczek w trudnym terenie. Wygodne, z systemem stabilizacji stopy zmniejszą ryzyko obtarć i pęcherzy, a innowacyjna technologia  Lava ® będzie dbała o ochronę antybakteryjną i tym samym zniweluje brzydki zapach w trakcie intensywnego dnia.
od 179.99 do 179.99 zł     Liczba sklepów: 2
Wyższa wersja, niezwykłe lekkich i naszprycowanych najnowszymi technologiami męskich butów, sprawdzająca się nie tylko na co dzień, ale również podczas wycieczek w trudnym terenie. Wygodne, z systemem stabilizacji stopy zmniejszą ryzyko obtarć i pęcherzy, a innowacyjna technologia  Lava ® będzie dbała o ochronę antybakteryjną i tym samym zniweluje brzydki zapach w trakcie intensywnego dnia.
od 249.99 do 279.99 zł     Liczba sklepów: 2
1   |   2   |   3   |   4 ... 11   »
  Współpraca