facebook
 
Liczba produktów: 83
na stronie
Nowa, ulepszona wersja bardzo lekkiego i niesamowicie wygodnego technicznego plecaka na górskie wycieczki. Wyposażony w system nośny Stream Air skonstruowany na bazie metalowego stelaża oraz lekkiej siateczki, zapewniający pełną cyrkulację powietrza na plecach.
od 189.99 do 429.00 zł     Liczba sklepów: 3
Lekki oraz ciepły polar męski Mons III marki Regatta, wykonany z tkaniny microfleece o gramaturze 140g/m2. Dzięki zastosowaniu w polarze elastycznych wstawek z streczu Extol Stretch w strategicznych miejscach polar nie ogranicza ruchów, umożliwia swobodne oraz komfortowe uprawianie sportu, trekkingu lub po prostu spacerów.
od 59.99 do 59.99 zł     Liczba sklepów: 2
Wysokie, bardzo wytrzymałe męskie buty przeznaczone na wycieczki w trudnym terenie. Specjalnie zaprojektowany kształt gwarantuje idealne dopasowanie do stopy, a przez to zwiększoną kontrolę na ruchem i pełną stabilność.
od 280.00 do 299.99 zł     Liczba sklepów: 2
Super wygodne, wysokie, wytrzymałe i lekkie terenowe buty dla panów zaprojektowane na całodniowe wycieczki. Nawet podczas wielogodzinnych wędrówek w ciężkich warunkach Twoje stopy będą miały pełen komfort.
od 255.54 do 255.54 zł     Liczba sklepów: 2
Niezwykłe lekkie i naszprycowane najnowszymi technologiami męskie buty Kota Low sprawdzą się nie tylko na co dzień, ale również podczas wycieczek w trudnym terenie. Wygodne, z systemem stabilizacji stopy zmniejszą ryzyko obtarć i pęcherzy, a innowacyjna technologia  Lava ® będzie dbała o ochronę antybakteryjną i tym samym zniweluje brzydki zapach w trakcie intensywnego dnia.
od 179.99 do 179.99 zł     Liczba sklepów: 2
Wyższa wersja, niezwykłe lekkich i naszprycowanych najnowszymi technologiami męskich butów, sprawdzająca się nie tylko na co dzień, ale również podczas wycieczek w trudnym terenie. Wygodne, z systemem stabilizacji stopy zmniejszą ryzyko obtarć i pęcherzy, a innowacyjna technologia  Lava ® będzie dbała o ochronę antybakteryjną i tym samym zniweluje brzydki zapach w trakcie intensywnego dnia.
od 249.99 do 299.99 zł     Liczba sklepów: 2
Wysokie, bardzo wytrzymałe damskie buty przeznaczone na wycieczki w trudnym terenie. Specjalnie zaprojektowany do kobiecej stopy kształt gwarantuje idealne dopasowanie do stopy, a przez to zwiększoną kontrolę na ruchem i pełną stabilność.
od 249.99 do 299.99 zł     Liczba sklepów: 2
Niezwykłe lekkie i naszprycowane najnowszymi technologiami damskie buty Lady Kota Low sprawdzą się nie tylko na co dzień, ale również podczas wycieczek w trudnym terenie. Wygodne, z systemem stabilizacji stopy zmniejszą ryzyko obtarć i pęcherzy, a innowacyjna technologia  Lava ® będzie dbała o ochronę antybakteryjną i tym samym zniweluje brzydki zapach w trakcie intensywnego dnia.
od 129.99 do 129.99 zł     Liczba sklepów: 2
Wyższa wersja, niezwykłe lekkich i naszprycowanych najnowszymi technologiami damskich butów, sprawdzająca się nie tylko na co dzień, ale również podczas wycieczek w trudnym terenie. Wygodne, z systemem stabilizacji stopy zmniejszą ryzyko obtarć i pęcherzy, a innowacyjna technologia  Lava ® będzie dbała o ochronę antybakteryjną i tym samym zniweluje brzydki zapach w trakcie intensywnego dnia.
od 249.99 do 249.99 zł     Liczba sklepów: 2
Arec II to wiatroodporny softshell przeznaczonego dla każdej aktywności fizycznej. Struktura materiału nie pozwala na przedostanie się wiatru do środka, a dodatkowo odpycha wodę.
od 99.99 do 129.99 zł     Liczba sklepów: 2
1   |   2   |   3   |   4 ... 9   »
  Współpraca