facebook
 
Wyszukaj produkt wg
 
Liczba produktów: 67
na stronie
„Krzysztof Wielicki – mój wybór” to znakomita publikacja wydawnictwa Góry Books, tak wielowątkowo traktująca o braterstwie liny oraz tragediach i konfliktach, które rozegrały się na kulisach słynnych wejść na ośmiotysięczniki dokonanych przez jednego z najwybitniejszych, polskich himalaistów – Krzysztofa Wielickiego. Ten obszerny wywiad – rzeka przeprowadzony przez Piotra Drożdża traktuje o dzieciństwie, czasie studiów oraz początkach górskiej pasji.
od 44.39 do 52.00 zł     Liczba sklepów: 5
Kolejne wydanie przewodnika wspinaczkowego po Jurze Krakowsko-Częstochowskiej autorstwa Pawła Haciskiego. Niniejszy tom został uaktualniony i powiększony w stosunku do starej "Jury 2" i obejmuje wszystkie rejony wspinaczkowe środkowej części Jury Krakowsko-Częstochowskiej od Podlesic do Smolenia.
od 42.00 do 55.00 zł     Liczba sklepów: 4
Przewodnik Richarda Goedeke zawiera opisy klasycznych dróg na wszystkie czterotysięczniki alpejskie. Autor nie ogranicza się do 91 szczytów figurujących na liście UIAA - w swojej książce uwzględnia także boczne, ale dość wyraziste wierzchołki, co daje imponującą liczbę 180 czterotysięczników.
od 54.00 do 59.00 zł     Liczba sklepów: 3
Trzeci tom przewodnika Richarda Goedeke po alpejskich szczytach o wysokości powyżej 3000 metrów.
.
od 48.60 do 54.90 zł     Liczba sklepów: 3
Drugie wydanie popularnego przewodnika po francuskiej części Alp. Przewodnik zawiera opisy 214 tras turystycznych i dróg wspinaczkowych na terenie najwyższych grup górskich Alp Francuskich tj.
od 25.74 do 44.10 zł     Liczba sklepów: 3
Najnowsze wydanie tego popularnego przewodnika. Autor: Jan Babicz.
od 44.00 do 49.00 zł     Liczba sklepów: 3
Trzeci tom klasycznego przewodnika po Dolomitach autorstwa Dariusza Tkaczyka opisuje pasmo Brenty. Po zachodniej stronie doliny Adygi z północy na południe rozciąga się mało rozczłonkowany łańcuch górski, przez który nie prowadzi ani jedna droga jezdna a jedynie kilka tras turystycznych.
od 59.00 do 59.90 zł     Liczba sklepów: 3
Uaktualnione wydanie przewodnika autorstwa znanego himalaisty. Książka zawiera cenne informacje praktyczne: jak dojechać, gdzie nocować i co jeść.
od 41.94 do 69.00 zł     Liczba sklepów: 3
Drugi z serii przewodników trekkingwo-wspinaczkowych po Himalajach Nepalu. Obejmuje rejon Mahalanhuri Himal, w którym wznoszą się najwyższe szczyty świata (Mount Everest, Lhotse, Makalu, Cho Oyu).
od 49.00 do 49.90 zł     Liczba sklepów: 3
Drugie, poprawione wydanie przewodnika GÓRY SOKOLE jest efektem kilkunastu lat wspinania i nieustannego zbierania informacji o rejonie. W ciągu trzech lat od ukazania się poprzedniego wydania topo, w Sokolikach wytyczono zadziwiająco wiele nowych dróg wspinaczkowych (140 nowości).
od 65.00 do 74.00 zł     Liczba sklepów: 3
1   |   2   |   3   |   4 ... 7   »
 
  Współpraca