Ceneria logo
 

Dla sklepów

1. Czym jest Ceneria?

Ceneria.pl jest serwisem propagującym zakupy w Internecie. Jako pierwsza porówywarka cen w Polsce skupiamy się wyłącznie na szeroko rozumianym sprzęcie do wszelkich form aktywności. Stanowimy największą bazę produktów tego typu dostępną w polskiej sieci.
Ceneria to nie tylko porówywarka, to również skarbnica wiedzy na temat firm stanowiących o polskim outdoorze, stosowanych technologiach, jak i wynikach testów różnych produktów.

2. Współpraca ze sklepami


Zapraszamy do współpracy wszystkie sklepy oferujące:
- sprzęt górski i turystyczny
- sprzęt rowerowy
- sprzęt narciarski
- sprzęt do sportów wodnych
- sprzęt i akcesoria ogólnosportowe i do aktywnego wypoczynku
- akcesoria przydatne w podróży, również elektroniczne

3. Jak to działa?


Integracja sklepu z Ceneria.pl odbywa się poprzez plik XML wg dostarczonej przez nas specyfikacji. Akceptujemy też pliki XML innych porównywarek. Wykonujemy również pliki XML na życzenie klienta.
Raz na dobę zintegrowane z systemem sklepy są skanowane, a prezentacje aktualizowane.

4. W razie pytań...


Pytania na temat współpracy lub w razie wątpliwości - prosimy kierować na: info(at)ceneria.pl
Pracownicy Cenerii skontaktują się z Państwem i przekażą instrukcje niezbędne do integracji sklepu z naszym systemem.

5. Współpracujemy z:IAI-Shop.com
to dostępne w modelu SaaS najlepsze rozwiązanie dla sklepu internetowego lub hurtowni internetowej. IAI-Shop.com jest wielofunkcyjną platformą, której głównym celem jest automatyzacja i wsparcie wszystkich czynności, zachodzących przy sprzedaży przez Internet. Na uwagę zasługuje kompleksowość oferowanych usług, które wyróżniają platformę spośród konkurencji. Na usługę składa się consulting, hosting oraz wsparcie dla firm prowadzących handel w Internecie. Połączenie tych elementów z najwyższymi standardami bezpieczeństwa i przejrzystą strukturą opłat sprawiają, że z roku na rok firma pozyskuje setki nowych Klientów. Należą do nich nie tylko uznane marki krajowe, ale również międzynarodowe firmy, które funkcjonują głównie w Wielkiej Brytanii i Niemczech pod marką IdoSell.com.

Jeśli chcesz zostać jedną z nich, IAI-Shop zaprasza na swoją stronę www.iai-shop.com.
Klienci platformy sklepów internetowych Selly mają możliwość automatycznego generowania pliku XML oraz współpracują z nami na preferencyjnych warunkach.

Selly to zaawansowana platforma sklepów internetowych z pełnym pakietem użytecznych narzędzi do prowadzenia sprzedaży przez internet. Bezpłatna domena przez cały okres umowy. Pełna funkcjonalność dla małego sklepu jak i hipermarketu z ogromną ilością produktów. Ponad 30 integracji z porównywarkami cen, pasażami sklepów i płatnościami elektronicznymi. Nieograniczona możliwość rozbudowy i zawsze bezpłatne aktualizacje oprogramowania. Plany abonamentowe dopasowane do popularności sklepu oraz minimalne koszty początkowe dla rozpoczynających sprzedaż przez internet.

Więcej informacji o platformie Selly...
 

QSHOP to platforma sprzedaży, która jako pierwsza w Polsce posiadała integrację z Subiektem GT. Niska cena za wersję dożywotnie, wsparcie techniczne z możliwością robienia zrzutów ekranowych, codzienne zdalne aktualizacje dają gwarancję, że żaden problem techniczny nie pozostanie nierozwiązany.
Platforma QSHOP uznawana jest za najbardziej rozbudowane narzędzie do sprzedaży pracujące w modelu NAVI++, który jest najbardziej ergonomicznym interfejsem stworzonym na potrzeby aplikacji internetowych. Integracje z WF-MAG, Hurtownią ACTION (QSHOP Exporter) oraz innymi porównywarkami i systemami płatności do tego google tracer i inne dodatki, sprawiają że obsługa sklepu jest banalnie prosta.

Więcej informacji: www.qshop.com.pl.

Platforma dla sklepów internetowych cStore

cStore to nie tylko kompleksowa platforma sklepów internetowych. To także zespół ludzi, którzy pracują nad oryginalnym wizerunkiem w sieci. Firma dokłada wszelkich starań, aby sprostać indywidualnym potrzebom swoich klientów. Oferowane oprogramowanie nie jest tylko gotowym produktem, sklep internetowy, tworzony jest indywidualnie według potrzeb klientów.

Więcej: www.cstore.pl

Platforma 100sklepow.pl

100sklepow.pl to platforma do zakładania i prowadzenia sklepów internetowych. W najprostszej wersji oprogramowanie jest dostępne zupełnie za darmo. Użytkownicy mogą sami wybrać, z jakich funkcji systemu chcą korzystać i tylko za nie płacić, przez co optymalizuje się koszt utrzymania sklepu. Użytkownicy mogą dokonywać zmian sposobu rozliczenia w każdym momencie funkcjonowania sklepu, a w opcji płatnej pierwszy miesiąc użytkowania jest zawsze za darmo. ?Platforma wyposażona została we wszystkie funkcjonalności niezbędne do prowadzenia skutecznej sprzedaży internetowej. Cechuje się nienaganną estetyką i przejrzystym minimalizmem szaty graficznej oraz intuicyjnością obsługi (przeciąganie i sortowanie elementów), a sam proces zakładania sklepu trwa dosłownie minutę.

Więcej informacji na stronie: 100sklepow.pl
 

System i-sklep.pl

i-sklep.pl to inwestycja w najbardziej zaawansowany system do tworzenia i zarządzania własnym sklepem internetowym. Szeroki wachlarz funkcjonalności, nieograniczone możliwości rozbudowy, intuicyjny panel, pełne wsparcie specjalistów - to tylko nieliczne aspekty, dzięki którym produkty i-sklep.pl zyskały uznanie setek właścicieli prowadzących swój biznes w sieci. Od 7 lat i-sklep.pl stosuje autorskie techniki wspomagania sprzedaży w internecie. Kierując się potrzebami i opiniami klientów, buduje skuteczne i potężne narzędzia sprzedaży zarówno dla indywidualnych przedsiębiorców, jak i korporacji o szerokim asortymencie.

Więcej informacji znajdziesz na stronie: www.i-sklep.pl

Oprogramowanie dla sklepów Gekosale

Gekosale to darmowe lecz bardzo zaawansowane oprogramowanie sklepu. Posiada w pełni zintegrowany moduł Multistore służący do prowadzenia sprzedaży w wielu sklepach z poziomu jednej instalacji, zaawansowany system edycji wyglądu, niezliczoną ilość funkcji dostępnych do tej pory tylko w rozwiązaniach komercyjnych oraz narzędzia migracji i wymiany danych.

www.gekosale.pl

 
sklep internetowy AptusShop

 
Platforma do zarządzania sprzedażą AptusShop

Platforma do zarządzania sprzedażą w Internecie AptusShop jest zbudowana tak, by administratorzy w łatwy sposób mogli zarządzać sprzedażą internetową. Firma Aptus.pl przygotowuje sklep indywidualnie dla każdego klienta zgodnie z jego oczekiwaniami, a także wymaganiami branży, w jakiej działa. Wielość modułów, spośród których zlecający mogą wybierać, sprawia, że zarządzanie sprzedażą internetową staje się zdecydowanie łatwiejsze.
Sklep AptusShop jest elastyczny, a firma, oprócz rozwiązań gotowych, oferuje napisanie specjalnych funkcji na zlecenie klienta. Platforma możliwa jest do integracji z zewnętrznymi systemami – porównywarkami cen, systemami płatności internetowych, aukcją Allegro, systemami firm kurierskich, hurtowni, itd.
Na www.sklepy-internetowe.pl, można zapoznać się z pełną ofertą firmy. Zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami firmy oraz do przetestowania wersji demo sklepu.