Ceneria.pl   |   Testeria   |   Turystyka • trekking • wspinaczka   |   Rowery i sprzęt rowerowy   |   Sprzęt narciarski i odzież narciarska   |   Sport i rekreacja
Ceneria logo

Współpraca

BAR ŚWIAT
"Bar Świat" to strona promująca rodzinną turystykę aktywną.
Relacje i wskazówki dla osób zainteresowanych wyjazdami głównie z dziećmi, niskobudżetowymi, najczęściej związanymi z nocowaniem pod namiotem, gotowaniem sobie samemu jedzenia, byciem blisko natury i aktywnym spędzaniem czasu. Nie tylko rodziny znajdą tu wiele inspiracji, ale także inni, którzy czują, że świat jest ich domem, albo choć "barem", gdy dom zamykamy na klucz i ruszamy przed siebie.
Autorka bloga jest dziennikarką i pilotką wycieczek, testuje sprzęt dla Ceneria.pl
GÓRY GÓRSKI MAGAZYN SPORTOWY
GÓRY to comiesięczna porcja doskonałych materiałów – od relacji z wypraw, opisów najciekawszych miejsc wspinaczkowych oraz najpiękniejszych szczytów górskich po recenzje książek, filmów oraz imprez kulturalnych związanych ze światem gór. GÓRY są też fachowym poradnikiem, zarówno w sprawach sprzętu, jak i samej techniki wspinaczkowej czy zachowania się w górach. W ostatnich latach mocny nacisk położony został na publicystykę, felietony oraz recenzje książek. Całkowitym novum jest wydawana raz do roku GÓRY FOTOEDYCJA. Jest to prestiżowy album z pięknymi zdjęciami górskimi zebranymi od najlepszych światowych fotografów górskich. Strona Magazynu GÓRY www.goryonline.com to internetowy serwis "ludzi gór". Można tam znaleźć materiały z różnych dziedzin: turystyka, trekking, wspinaczka, wiadomości, relacje, miejscówki, topo, testy, poradniki, katalog sprzętu, biblioteka górska, fotogalerie, filmy, skitury itd. Wysoki poziom merytoryczny treści zapewnia ścisły związek z miesięcznikiem "GÓRY".