Ceneria logo
 

BAR ŚWIAT
"Bar Świat" to strona promująca rodzinną turystykę aktywną.
Relacje i wskazówki dla osób zainteresowanych wyjazdami głównie z dziećmi, niskobudżetowymi, najczęściej związanymi z nocowaniem pod namiotem, gotowaniem sobie samemu jedzenia, byciem blisko natury i aktywnym spędzaniem czasu. Nie tylko rodziny znajdą tu wiele inspiracji, ale także inni, którzy czują, że świat jest ich domem, albo choć "barem", gdy dom zamykamy na klucz i ruszamy przed siebie.
Autorka bloga jest dziennikarką i pilotką wycieczek, testuje sprzęt dla Ceneria.pl
DZIECIAKI W PLECAKI
Lubisz aktywnie spędzać czas z rodziną? Podróżowanie to Twój sposób na odreagowanie trosk codzienności? Zapraszamy na "Dzieciaki w Plecaki" - www.dzieciakiwplecaki.pl - czyli portal poświęcony rodzinnemu podróżowaniu. Serwis tworzony przez rodziców prezentuje atrakcje, które warto odwiedzić z dziećmi, porady na temat rodzinnego podróżowania, wycieczki dla rodzin z dziećmi, noclegi przyjazne dzieciom. Jeśli szukasz informacji, jak i gdzie spędzić aktywnie czas z dzieckiem, jest to miejsce dla Ciebie!
PORTAL GÓRSKI
Górskie medium zajmujące się wspinaczką, turystyką, biegami górskimi i wieloma innymi dziedzinami. Najświeższe informacje z świata gór, ogólnopolska baza obiektów wspinaczkowych, interaktywna baza topo, przeszło 20 000 zdjęć w galerii, forum dyskusyjne, Sklep Górski, aplikacja mobilna - to tylko najważniejsze atuty Portalu Górskiego, który jest tworzony przez ludzi gór, dla ludzi gór!
ŚWIAT Z BLISKA
Blogerzy Marta Cwalina-Śliwińska i Łukasz Śliwiński w życiu i w podróżach ciągle szukają okazji do poznania i przeżycia czegoś nowego. Przez 11 lat wspólnych podróży odwiedzili ponad 40 krajów, a ich największa jak dotąd przygoda to 11-miesięczna podróż dookoła świata zorganizowana na własną rękę, którą opisują na blogu www.swiatzbliska.pl
Świat z bliska wygląda inaczej, szczególnie jeśli można go zobaczyć również oczami miejscowych ludzi. Podróżując po Ameryce Południowej, Pacyfiku, Oceanii i Azji przez chwilę dzielimy z mieszkańcami świata ich codzienność. Zatrzymując się w ich domach, zamiast w hostelach czy pensjonatach, możemy lepiej dostrzec różnorodność kultur, poglądów i charakterów.
To inny świat niż w telewizji, gazetach czy przewodnikach. Zdecydowanie ciekawszy i prawdziwszy, bo widziany z bliska i na własne oczy. "To nas właśnie przyciąga i fascynuje. W naszej podróży, oprócz miejsc znanych i turystycznych, odwiedzamy także te zwyczajne, pozornie mniej ciekawe. To właśnie tam najczęściej spotykamy tych zwykłych-niezwykłych ludzi" - potwierdzają.
Więcej o ich podróżach na www.swiatzbliska.pl
GÓRY GÓRSKI MAGAZYN SPORTOWY
GÓRY to comiesięczna porcja doskonałych materiałów – od relacji z wypraw, opisów najciekawszych miejsc wspinaczkowych oraz najpiękniejszych szczytów górskich po recenzje książek, filmów oraz imprez kulturalnych związanych ze światem gór. GÓRY są też fachowym poradnikiem, zarówno w sprawach sprzętu, jak i samej techniki wspinaczkowej czy zachowania się w górach. W ostatnich latach mocny nacisk położony został na publicystykę, felietony oraz recenzje książek. Całkowitym novum jest wydawana raz do roku GÓRY FOTOEDYCJA. Jest to prestiżowy album z pięknymi zdjęciami górskimi zebranymi od najlepszych światowych fotografów górskich. Strona Magazynu GÓRY www.goryonline.com to internetowy serwis "ludzi gór". Można tam znaleźć materiały z różnych dziedzin: turystyka, trekking, wspinaczka, wiadomości, relacje, miejscówki, topo, testy, poradniki, katalog sprzętu, biblioteka górska, fotogalerie, filmy, skitury itd. Wysoki poziom merytoryczny treści zapewnia ścisły związek z miesięcznikiem "GÓRY".
LAWINY.COM
Lawiny.com to marka szkoleń lawinowych organizowanych już kolejny sezon. Ich celem jest zwiększenie bezpieczeństwa w górach oraz pokazanie, w jaki sposób prawidłowo poruszać się w terenie górskim w czasie zimy. Wysoka jakość szkoleń skłoniła do współpracy z lawiny.com takie marki jak Black Diamond, SmartWool, BCA, OeAV czy Planeta Gór.
W ofercie:
- zajęcia z profesjonalną kadrą,
- wiedza przydatna w bezpiecznym poruszaniu się w zaśnieżonym terenie,
- umiejętności pozwalające przeprowadzić prawidłową akcję ratunkową,
- zajęcia psychologiczne z zarządzania grupą,
- możliwość wypróbowania większości urządzeń ratowniczych dostępnych na rynku,
- darmowe wypożyczenie sprzętu na czas szkolenia,
- nauka w małych grupach (maksymalnie 8–10 osób na instruktora w czasie zajęć terenowych),
- satysfakcja i masa pozytywnych przeżyć,
- zniżki na zakupy sprzętu lawinowego i górskiego,
- w prezencie m. in. książka Milana Lizucha ABC LAWIN w czasie kursów lawinowych oraz materiały szkoleniowe.
NATATRY.PL
naTatry.pl – trafne i całkowicie darmowe opisy wszystkich tatrzańskich szlaków ze zdjęciami wysokiej jakości. Jest tu także aktualny przewodnik po Zakopanem i okolicy, pomocne informacje odnośnie ekwipunku, kompleksowe ujęcie wybranych szczytów, przełęczy, dolin, a także wiele więcej.
PLANETA GÓR
PlanetaGor.pl to jeden z najpopularniejszych profesjonalnych portali społecznościowych dla ludzi gór. Integruje osoby, dla których takie aktywności, jak trekking, wspinaczka, skitury, speleologia, biegi i rowery górskie są życiową pasją. Portal oferuje m.in. możliwość założenia pełnego profilu użytkownika, dodawanie zdjęć, prowadzenie bloga, udział w górskim forum. Ponadto każdy użytkownik portalu PlanetaGor.pl może korzystać z nowoczesnego narzędzia do planowania tras górskich wędrówek, jakim jest TrekPLANNER, oznaczać zdobyte przez siebie szczyty, dodawać ciekawe miejsca, zdobywać Korony Górskie. Atutem portalu jest także Górska Mapa Turystyczna, obejmująca niemal wszystkie pasma górskie w Polsce.
ZAKTYWOWANI
Portal Zaktywowani.pl jest przeznaczony dla osób uprawiających sport we wszystkich jego odmianach. Główną ideą portalu jest umożliwienie użytkownikom odnalezienia partnerów, zawodników i drużyn w celu uprawiania ich ulubionych dyscyplin sportowych.
CLIMB.PL - PORTAL WSPINANIA SPORTOWEGO
Climb.pl to serwis dotyczący wspinania sportowego. Znajdziecie tu wiadomości, galerie, filmy wspinaczkowe, poradnik dla początkujących.
E-GORY.PL - PORTAL LUDZI GÓR
 Portal tworzony dla Ludzi Gór przez ludzi Gór, największe medium internetowe społeczności górskiej.
Góry, ich niesamowita tajemniczość, zapach, nieskończone, zamglone krajobrazy... Tam człowiek czuje się naprawdę wolny, ale jednocześnie pokorny wobec majestatu sił przyrody, rządzącej się odwiecznymi prawami,
które powstawały miliony lat wcześniej niż jakiekolwiek prawo ludzkie. Tam uczymy się szacunku dla Matki Ziemi, podziwiamy jej piękno, słuchamy szeptu wiatru i uświadamiamy sobie, że tak naprawdę nie możemy bez niej istnieć.
Portal zawiera praktycznie wszystko, co jest niezbędne turyście: najświeższe górskie aktualności, prognozy pogody, porady, zapowiedzi imprez, mapy online, górskie nagrania mp3, informator, rozkłady jazdy, adresy miejsc noclegowych, ważne informacje o bezpieczeństwie w górach, galerie zdjęć, relacje z wypraw, reportaże, katalog stron www związanych z górami i turystyką, dodatkowo forum dyskusyjne oraz mnóstwo innych, ciekawych materiałów. Zgromadzone autorskie materiały (np. nagrania mp3, mapy online) cieszą się ogromnym zainteresowaniem internautów.
SERWIS WSPINACZKI MIKSTOWEJ DRYTOOLING.COM.PL
Blog o wspinaniu zimowym, alpiniźmie, wspinaniu letnim, skiturach i nie tylko. Znajdziecie tutaj artykuły poradnikowe o wspinaniu, topa dróg wspinaczkowych, rejonów drytoolowych, lodospadów, newsy wspinaczkowe i wiele innych!
Dodatkowo istnieje możliwość zrobienia kursów wspinaczkowych w  szkole wspinania: www.kursyskalkowe.pl
 
NIEZNANETATRY.PL
www.nieznanetatry.pl to portal uruchomiony przez Wydawnictwo GÓRY. Jest on w całości poświęcony Tatrom.
„Każdy ma swoje Tatry, góry wypełnione przeżyciami prawdziwymi i zmyślonymi, anegdotami i faktami, fotografiami i pejzażami kreślonymi z pamięci” – napisał Stanisław Zieliński w książce „W stronę Pysznej”. Ten fragment książki Stanisława Zielińskiego i Wandy Gentil – Tippenhauer można nazwać dewizą strony www.nieznanetatry.pl. Wielu z nas działa być może w innych – wyższych, bardziej ambitnych górach świata, czy też: skałach, boulderach, na wielkich ścianach, lodowcach, panelach. Ale chyba każdy zaczynał w Tatrach i w Tatry wraca, a dla wielu z nas są one najważniejszymi albo może jedynymi górami.
Na www.nieznanetatry.pl można znaleźć przede wszystkim aktualne informacje na temat tego, co dzieje się w Tatrach, ale nie tylko. Zamieszczane są tu także kompleksowe informacje dotyczące wspinaczki (schematy dróg, opisy przejść, fotografie), turystyki, narciarstwa skiturowego, obszerne sylwetki osób związanych z Tatrami, informacje na temat dzieł literackich i filmowych związanych z Tatrami, komunikaty od TOPR i TPN oraz informacje z Muzeum Tatrzańskiego. Można odnaleźć tu – obok materiałów autorskich - wiele archiwalnych artykułów o tematyce tatrzańskiej publikowanych w miesięczniku „Góry”. Rozwija się także tatrzańskie forum. Coraz bogatsza staje się galeria tatrzańskich zdjęć.
Portal nastawiony jest na rzetelne informowanie o wszystkim, co ważne dla miłośników Tatr. Gwarantuje to także współpraca z partnerami serwisu, którymi są Tatrzański Park Narodowy, TOPR, Muzeum Tatrzańskie.
Jednocześnie – nawiązując do cytowanego powyżej fragmentu książki „W stronę Pysznej” – nastawiony jest na zamieszczanie tekstów – relacji, wspomnień, uwag, felietonów – nadsyłanych przez Czytelników. Bowiem również to, co subiektywne, składa się na „tatrzańską przestrzeń” każdego tatromaniaka.
SERWIS NASZESUDETY.PL
Naszesudety.pl to największy serwis turystyczny zajmujący się wszelkimi przejawami turystyki w Sudetach, zarówno po ich polskiej, jak czeskiej i niemieckiej stronie. Codziennie nowa porcja aktualnych informacji z regionu, galerie zdjęć, opisy atrakcji turystycznych oraz pasm górskich, dział poświęcony noclegom, a także propozycje wycieczek, kalendarium imprez, nowości wydawnicze i konkursy dla czytelników - to najważniejsze i wyróżniające serwis naszesudety.pl elementy.
PORTAL WWW.WPOLSKE.COM
www.wpolske.com to portal związany z podróżami po Polsce, który powstał dzięki grupie pasjonatów zajmujących się turystyką. Można tutaj znaleźć opisy ciekawych, a przede wszystkim wartych zobaczenia, miejsc w kraju. Na stronach www.wpolske.com znajdziecie inspirację na weekend, zaplanujecie ferie i wakacje pełne wyzwań. Odkryjecie nowe szlaki, zamki i jaskinie, zwiedzicie zatopione kopalnie i wraki. W zimie poznacie stoki narciarskie na Mazurach, a także smak pieczonego oscypka z żurawiną w Białce Tatrzańskiej...
Podróżować to żyć - mawiał Andersen, zatem udanej podróży!

IMPREZYPODROZNICZE.PL - SERWIS INFORMACYJNO-PODRÓŻNICZY
To największa baza imprez podróżniczych w Polsce. W jednym miejscu - w formie wygodnego kalendarza - znajdziecie zapowiedzi festiwali, pokazów slajdów, spotkań z podróżnikami i wiele więcej wydarzeń z całej Polski! Serwis dostępny także dla urządzeń mobilnych pod adresem m.imprezypodroznicze.pl oraz na Facebook'u www.facebook.com/ImprezyPodroznicze.
AKTYWNI.PL – PORTAL MIŁOŚNIKÓW SPORTU
Portal Aktywni.pl zajmuje się promowaniem aktywnego i zdrowego stylu życia, inspirowaniem do podjęcia aktywności oraz dostarczaniem niezbędnych informacji z zakresu sportu i rekreacji. Serwis umożliwia swoim użytkownikom wyszukiwanie znajomych, podtrzymywanie relacji z innymi użytkownikami, wymianę wiedzy i doświadczeń. Ułatwia poszukiwanie informacji na temat obiektów sportowych, niezbędnego sprzętu, trenerów i techniki uprawiania sportu.
PORTAL SKAUTING.PL
Portal skauting.pl to strona tworzona przez i dla ludzi aktywnych. Jest źródłem informacji o metodach i formach aktywnego spędzania wolnego czasu, a także najciekawszych wydarzeniach kulturalnych, imprezach outdoorowych, rajdach, zawodach sportowych, koncertach i festiwalach. To również rozbudowana baza praktycznej wiedzy dla miłośników aktywnych form spędzania wolnego czasu: dla uczestników rajdów terenowych, biegów na orientację, turystów, harcerzy, podróżników, globtrotterów  itp. Na stronie znaleźć można także testy sprzętu i wyposażenia przydatnego podczas aktywnego wypoczynku.
Portal skauting.pl wspiera liczne inicjatywy swoich czytelników, obejmując patronatem medialnym wyprawy, festiwale, wystawy zdjęć, spotkania z podróżnikami, biegi oraz rajdy. Promuje również najciekawsze publikacje dla ludzi aktywnych, takie jak książki podróżnicze, mapy, przewodniki i albumy.
PORTAL O BIEGANIU DLA KOBIET
Kobietki Biegają... to pierwszy portal o bieganiu dla kobiet.
Misją serwisu jest propagowanie aktywności (a szczególnie biegania) wśród kobiet i zachęcanie pań do udziału w masowych imprezach biegowych. W zamierzeniu ma być to miejsce przyjazne wszystkim biegaczkom – zarówno tym, które biegają od dawna, jak i tym, które dopiero myślą o bieganiu.
Z serwisem współpracują trenerzy, dietetycy, lekarze, a także pasjonaci biegania z wieloletnim doświadczeniem. Na stronie można znaleźć informacje z biegowego świata, porady pasjonatek i ekspertów dotyczące różnych aspektów biegania, gotowe plany treningowe i... całe morze motywacji.
4RISK - SERWIS SPORTÓW EKSTREMALNYCH
Wspinaczka, bungee jumping, nurkowanie, rafting, spadochroniarstwo, rajdy ekstremalne czy paintball to wszystko podnosi poziom adrenaliny. Pochwal się swoimi eXtremalnymi wyczynami na blogu, poszukaj rady na forum. Największy w Polsce serwis poświęcony tej tematyce. Baza firm organizatorów sportów ekstremalnych oraz organizacja imprez integracyjnych.
TRAIL.PL - SZLAKI, MAPY, GPS
Trail.pl to serwis społecznościowy, którego celem jest stworzenie i rozwijanie kompletnej bazy oznakowanych szlaków turystycznych w Polsce. Od początku powstania (marzec 2011) buduje wokół siebie aktywną społeczność miłośników szeroko rozumianej turystyki. Każdy z użytkowników portalu ma możliwość samodzielnego dodawania ścieżek oraz ich opisów w skład których wchodzą turystyczne szlaki piesze, rowerowe, konne, narciarskie, wodne, nordic walking, ścieżki przyrodnicze i spacerowe oraz wszystkie inne wytyczone oficjalnie i oznakowane w terenie.
Szlaki turystyczne zawierają szczegółowe opisy danych, takich jak: długość, różnice wysokości, przebieg na mapie, okoliczne atrakcje itp. Przy opisie tras znajdują się również materiały wideo oraz zdjęcia, ilustrujące krajobraz szlaku oraz dane GPS, które można dodawać, ale także jednocześnie pobierać na potrzeby wycieczek do własnych urządzeń.
Serwis współpracuje z parkami narodowymi, lokalnymi samorządami, organizacjami turystycznymi, ale także wspiera otwarte projekty, takie jak mapy OpenStreetMap Polska.

TRASEO - TRASY TURYSTYCZNE, ŚLADY GPS
Traseo.pl to serwis i aplikacja dla pasjonatów aktywnego trybu życia i podróży, miłośników map i systemów GPS w turystyce. Jest to bogaty zbiór gotowych pomysłów na trasy zwiedzania dla turystów pieszych i rowerowych, narciarzy, kajakarzy, żeglarzy, narciarzy, motocyklistów etc. Traseo.pl, dzięki aplikacjom mobilnym na platformy iOS, Android, Java i Blackberry, umożliwia w bardzo prosty sposób rejestrowanie i publikowanie zapisów swoich śladów GPS na mapie, czyli tworzenie tras – propozycji wycieczek wraz z opisem, zdjęciami i ciekawymi miejscami po drodze.
NABIEGOWKACH.PL - WSZYSTKO O BIEGÓWKACH
Największy polski serwis internetowy zajmujący się tematyką biegówek. W portalu znajduje się rozbudowany moduł społecznościowy, forum, a także działy poświęcone m.in. technice narciarskiej, treningowi, sprzętowi, miejscom do biegania na nartach, również wszelkim wydarzeniom dla narciarzy biegowych jak zawody i spotkania na biegówkach.
SERWIS DLA AKTYWNYCH - OUTBLOG.PL
outblog.pl to przestrzeń dla wszystkich, którzy nigdy się nie nudzą! Wspinasz się, podróżujesz, fotografujesz, biegasz czy jeździsz na rowerze? Dołącz do outblog.pl. Opowiedz o swoich outdoorowych dokonaniach, korzystaj z doświadczeń innych!
BLOG TESTYOUTDOOROWE.PL
testyoutdoorowe.pl to prywatny blog testujący i recenzujący najciekawsze produkty z branży outdoorowej. Można na nim znaleźć porównania, jak i recenzje, które pomogą w wyborze odpowiedniego produktu. Dla produktów zasługujących na szczególną uwagę przygotowano także nagrodę "Dobry wybór".
BALLIFE.PL - BETTER AND LONGER LIFE
Ballife.pl - Better and Longer Life - to strona o zdrowym życiu. Serwis powstał z inicjatywy studentów kierunków medycznych i sportowych. Dzięki serwisowi Czytelnicy mogą dowiedzieć się, jak można zapewnić sobie dłuższe i lepsze życie.
SERIA WYDAWNICZA 360 STOPNI
Na początku zastanawiamy się, co Kapitan Nemo mógłby znaleźć w Rowie Mariańskim, gdzie spał Mowgli w porze deszczowej i czy rzeczywiście można jak Pan Maluśkiewicz pomylić nos wieloryba z wyspą? Później pojawiają się inne pytania: co znajduje się za zagrodzoną tyczkami granicą nartostrady z napisem „Niebezpieczeństwo!”? Dlaczego nurkowie schodzą pod wodę parami i czy nie można nurkować solo? Czy Kmicic w teren też jeździł konno wyłącznie z towarzyszem? Który żleb pod trasą kolejki linowej na Kasprowy wybrał na lądowanie Uznański uciekający przed gestapo? Jak się wdrapać łódką na taką falę, co ma 40 metrów i czy Rob Hall rzeczywiście musiał się żegnać z ukochaną na Południowym Wierzchołku Everestu i czy nie mógł zrobić tych 250 metrów w dół do obozu czwartego? Później ładujemy się w twinsecie do dziury z wodą o rozmiarach 3 na 3 metry, zerowej przejrzystości i temperaturze cztery stopnie wiedząc, że strach minie już w chwili zakładania suchego skafandra i pozostanie jedynie wykonać wyćwiczony, nie wzniecający osadu ruch płetwami. Założyć wskaźnik na poręczówkę i przepiąć się na tlen na 6 metrach. A jeszcze później szukamy w sobie lęków i świadomie podnosimy poprzeczkę – czy rzeczywiście nie da się zejść głębiej niż Nuno Gomes? A przede wszystkim – czy ja jestem w stanie zejść głębiej? Żyjemy w świecie 360 stopni. Małych i dużych wyzwań. Codziennie. We wszystkim, co rozbudza nasze zainteresowania, przekraczamy granice rekreacji. 360 stopni jest o nas. O naszej pasji. Nie ma znaczenia czy żeglujesz, jeździsz na snowboardzie, nurkujesz czy się wspinasz. Istotne jest to, jak to robisz. Na maksa?
SPORTOWYSTYL.COM.PL - AKTYWNY WYPOCZYNEK, REKREACJA, SPOŁECZNOŚĆ AMATORÓW SPORTU
Serwis sportowo-społecznościowy Sportowystyl.com.pl to witryna dla wszystkich, którzy amatorsko uprawiają sport i cenią sobie aktywne spędzanie wolnego czasu. W serwisie znaleźć można porady i praktyczne wskazówki oraz aktualne informacje o imprezach sportowych w całej Polsce.
Sportowystyl.com.pl to serwis podzielony na 7 podstron tematycznych, co z pewnością ułatwi odnalezienie interesującej internautę dyscypliny. Wymianie doświadczeń z innymi użytkownikami oraz zawieraniu nowych znajomości służy dział społecznościowy oraz forum internetowe.
Potwierdzeniem rzetelności oraz wysokiej  jakości publikowanych artykułów jest ciągła współpraca z największymi polskimi portalami internetowymi (m.in. onet.pl, interia.pl oraz gazeta.pl), które na bieżąco publikują na swoich stronach artykuły z serwisu.
WWW.NANARTY.INFO - SERWIS NARCIARSKI
Na stronach portalu zamieszczone są opisy wszystkich polskich, czeskich i słowackich miejscowości, w których istnieje infrastruktura narciarska. Serwis jest codziennie uaktualniany o nowe informacje oraz warunki śniegowe. Przed każdym sezonem zimowym redakcja portalu kontaktuje się z każdą przedstawianą na portalu gminą / miastem / ośrodkiem narciarskim w celu zdobycia najświeższych informacji na zbliżający się sezon narciarski. Portal istnieje od roku 2006 i w tym czasie stał się nie tylko doskonałym, interaktywnym uzupełnieniem tradycyjnej formy Atlasu Narciarskiego (wydawanego corocznie od 12 lat), ale też szybko został bardzo popularnym miejscem w sieci.
TURIT.PL - SYSTEM INFORMACJI TURYSTYCZNEJ
Turit.pl to najnowszy serwis internetowy Wydawnictwa Family Cup Sp. z o.o. Powstał z myślą o wszystkich osobach, które poszukują ciekawych miejsc wypoczynkowych w Polsce, Czechach i na Słowacji. Serwis turit.pl jest również dostępny w innych wersjach językowych: angielskiej – www.tourit.co.uk, rosyjskiej – www.tur-it.ru, niemieckiej – www.turit.de. Wydawnictwo Family Cup Sp. z o.o. jest również właścicielem innych serwisów internetowych o tematyce turystycznej i sportowej – www.nanarty.info, www.sportowystyl.com.pl, www.slowacja-latem.pl, www.czechy-latem.pl, www.pojezierza.com.pl, a także organizuje największy w Polsce cykl zawodów dla amatorów pod nazwą Family Cup.
CENTRUM USŁUG TURYSTYCZNYCH I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI WWW.CUT.TRAVEL.PL
Centrum Usług Turystycznych i Przedsiębiorczości jest firmą świadczącą kompleksowe usługi w zakresie turystyki krajoznawczej, promocji regionów turystycznych Karpat: Beskidów, Pienin, Pogórza Karpackiego. Zajmuje się pilotowaniem wycieczek krajowych i zagranicznych, świadczy usługi przewodnictwa beskidzkiego. Współpracuje z przedsiębiorcami, stowarzyszeniami, samorządami. Organizuje wyjazdy na targi, prowadzi własne punkty informacji w terenie, organizuje imprezy i autorskie projekty, promuje oferty turystyczne.
"Nieustannie się kształcimy... - wszystko po to, aby turysta poczuł się jak "gość naprawdę wyjątkowy."
PORTAL WITAJ W PODRÓŻY
Portal Witaj w Podróży to serwis społecznościowy dla miłośników wędrówek po Polsce i świecie, połączony z bazą miejsc noclegowych. Znajdziecie tu informacje o najciekawszych zakątkach świata, obejrzycie i zamieścicie piękne fotografie, przeczytacie ekscytujące historie innych podróżników. www.witajwpodrozy.pl to także miejsce, w którym każdy może wziąć udział w dyskusji na forum i podzielić się swoimi doświadczeniami z dotychczasowych podróży, a także uzyskać rady i wskazówki dotyczące przyszłych wojaży.
PODRÓŻNICZA KSIĘGARNIA INTERNETOWA WWW.BEZDROZA.PL
Podróżnicza Księgarnia Internetowa www.bezdroza.pl prowadzi działalność od 2002 roku. Prócz oferty Wydawnictwa Bezdroża prezentuje także przewodniki, mapy, albumy, słowniki, poradniki i książki podróżnicze innych wydawnictw turystycznych dotyczących wszystkich kontynentów i krajów świata.

Serie wydawnicze Bezdroży to: Przewodniki Bezdroży, Przewodniki Rekreacyjne, Przewodniki z górskiej półki, Przewodniki-Celowniki, Przewodniki na komórkę, Zielony Przewodnik Michelin, Udany Weekend Michelin.

Przy księgarni działa także Klub Bezdrożnika, którego członkowie mogą korzystać ze specjalnych promocji, są uprzedzani z wyprzedzeniem o poczynaniach Wydawnictwa, a także mają bezpośredni wpływ na jakość przewodników Bezdroży.
PROGRAM POLSKATURYSTYCZNA.PL
Program PolskaTurystyczna.pl ma na celu promocję ciekawych regionów, miast i miejscowości przy wykorzystaniu zarówno najnowocześniejszych narzędzi multimedialnych, jak i tradycyjnych form wydawniczych. Program, który działa od 2003 r., jest częścią Grupy Amistad i wywodzi się z Wydawnictwa Bezdroża. Wspólnie z samorządami lokalnymi, instytucjami kultury i organizacjami pozarządowymi powstają publikacje, cyfrowe przewodniki, interaktywne mapy i multimedialne prezentacje o najpiękniejszych zakątkach Polski, często także miejscowościach i regionach mniej znanych, a posiadających wybitne walory kulturowe i przyrodnicze.
PolskaTurystyczna.pl - Razem odkrywamy piękno.
HYBRYDA TV - INTERNETOWA TELEWIZJA OUTDOOROWA
Hybryda TV to pierwsza w Polsce internetowa telewizja outdoorowa działająca od stycznia 2009 roku. Na www.hybryda.tv znajdują się materiały filmowe obejmujące takie kategorie jak: wspinaczka, rowery, adventure racing, narty, motocross, paralotnie i podróże. Po roku swojej działalności Hybryda TV ma już ponad 15 tysięcy widzów z 65 krajów świata.
Powstanie Hybryda TV to efekt działalności Hybryda Film Studio, które istnieje od 2001 roku. Na przestrzeni ponad 8 lat działalności powstało blisko 90 filmów i reportaży o tematyce sportów ekstremalnych i outdoorowych.
Autorskie produkcje filmowe Hybryda Film Studio wyświetlane były na ponad 100 festiwalach na całym świecie oraz w kilku stacjach telewizyjnych: Planete, TVP 1, TVP 3, TVN, Zig Zap.
Zespół realizacyjny Hybryda TV tworzą ludzie na codzień ogarnięci pasją związaną z uprawianiem sportów ekstremalnych. Doświadczenia z realizacji filmów w ekstremalnych warunkach wykorzystywane są przy realizacjach komercyjnych.
ACTIVELIFEDVD - FILMY O GÓRACH, SPORTACH EKSTREMALNYCH I PODRÓŻACH
ActiveLifeDVD to przedsięwzięcie, które ma na celu udostępnienie polskich i zagranicznych filmów dokumentalnych dotyczących szeroko rozumianego Active Life. W zdecydowanej większości będą to filmy znane z festiwali filmowych, ale nieobecne na rynku DVD.
Tematycznie podzielone będą na kilka podstawowych grup, jak:
* Filmy górskie - w tym himalaizm, alpinizm, Tatry i kultura górska,
* Na i pod wodą - nurkowanie, żeglarstwo, spływy itd.
* Sporty ekstremalne, filmy dotyczące narciarstwa, gór oraz powietrza.
W zakładkach Rozmowy, Wydarzenia i Twórcy znajdują się na stronie www.activelifedvd.pl ciekawe rozmowy, newsy dotyczące kultury górskiej oraz informacje biograficzne.
PROJEKT FOTOWARSZTATY.COM
Warsztaty fotograficzne odbywające się w ramach projektu fotowarsztaty.com przeznaczone są dla początkujących i niezbyt zaawansowanych osób, które w oryginalny sposób chcą sobie przyswoić i usystematyzować wiedzę dotyczącą fotografii plenerowej, krajobrazowej i podróżniczej. Są idealnym wyborem dla osób, które połknęły już bakcyla fotograficznego i pragną poznać tajniki fotografii pozwalające na robienie niepowtarzalnych ujęć.
Warsztaty prowadzone są w sposób praktyczny, bez przeładowania suchą teorią. Podczas warsztatów omawiane są zagadnienia z podstaw fotografii, obsługi aparatu, obróbki zdjęć, ale przede wszystkim uczestnicy fotografują.
Atmosfera spotkań z fotografią buduje nastrój pozostający na długo w pamięci uczestników warsztatów i jest impulsem do dalszej kreatywnej pracy fotograficznej.

SALON TURYSTYKI AKTYWNEJ PTTK WIERCHY
Salon Turystyki Aktywnej PTTK Wierchy jest biurem turystycznym o specjalizacji górskiej działającym na rynku od 2005 roku. Zajmuje się organizacją obozów wędrownych, wycieczek szkolnych, wyjazdów dla grup zorganizowanych i turystów indywidualnych. Wycieczki organizuje w różne miejsca – w Polsce i za granicą, ale szczególnie w góry, zwłaszcza te najbliższe, czyli Beskidy, Pieniny i Tatry. Biuro służymy fachową pomocą przewodnicką, stale współpracuje ze studenckimi kołami przewodników górskich. Rezerwuje miejsca noclegowe w schroniskach górskich PTTK. Prowadzi wypożyczalnię sprzętu turystycznego, m.in. raków, czekanów, nosidełek, rakiet śnieżnych i innych. W biurze PTTK Wierchy w Krakowie przy ulicy Jagiellońskiej 6 można również nabyć wydawnictwa Centralnego Ośrodka Turystyki Górskiej oraz materiały statutowe PTTK.
PROWING TEAM
„Nasz Team to nie tylko wspólne logo na koszulkach”- to słowa Wacława Kuzło, lidera grupy bieszczadników, których łączy jedno: wielka pasja do sportów ekstremalnych.
Adrenalina, góry, powietrze, wiatr to synonimy sportów uprawianych latem i zimą, wiosną i jesienią; sportów czterech pór roku. Team Prowinga to ludzie, których różni wiele, ale połączyły wspólne emocje, przeżycia i doznania, jakie towarzyszą każdemu spotkaniu z przygodą. Wspólnym mianownikiem bieszczadników są „skrzydła”, które towarzyszą zespołowi niemal na każdym kroku. Pierwsze oznaki wiosny to sygnał, że pora wyjąć paralotnie i poszybować, gdzie tylko wiatr poniesie. Nieprzerwanie już od pięciu lat zdobywają  tytuł najlepszego zespołu w najdłuższym wyścigu paralotniowym, który odbywa się na terenie Bieszczadów (Bieszczadzki Puchar Paralotniowy). Z sukcesami startują też w największych imprezach paralotniowych na świecie. Wśród nich znajdują się członkowie kadry narodowej w paralotniarstwie oraz najniebezpieczniejszej dyscyplinie zimowej jaką jest „Speedriding”, czyli połączenie paralotniarstwa z narciarstwem. Bieszczady, to właśnie tu narodziła się pokrewna dyscyplina – snowgliding, której twórcą jest lider zespołu Wacław Kuzło, jednocześnie wykwalifikowany instruktor każdej z tych dziedzin sportu. Praktyki zdobywał w różnych zakątkach świata, począwszy od szybowania pod australijskim niebem, kończąc na śnieżnych stromych alpejskich stokach. Zdobytą wiedzę i umiejętności przekazuje podczas szkoleń organizowanych w Bieszczadzkiej Szkole Paralotniowej, z której wywodzą się wszyscy członkowie Prowing Team Poland.
KLUB WYSOKOGÓRSKI WARSZAWA
Klub Wysokogórski Warszawa (Club de Haute Montagne – Warsovie) jest największym klubem wysokogórskim w Polsce, członkiem Polskiego Związku Alpinizmu (Polish Mountaineering Association). Jest klubem ludzi gór i wspinania – nie tylko alpinistów. Zaprasza wszystkich, których pociągają wspinaczka, alpinizm, ale także zaawansowana turystyka, trekking czy samodzielne poznawanie gór. Misją KWW jest tworzenie klubu dla wspinaczy i przez wspinaczy, dla każdego, w każdym wieku.
Początki klubu sięgają roku 1927. Do klubu należało i należy wielu wybitnych himalaistów: Wanda Rutkiewicz, Anna Czerwińska, Janusz Kurczab, Leszek Cichy, Piotr Morawski, Kinga Baranowska. Obecnie w jego skład wchodzi ponad 950 osób. KW Warszawa jest klubem dla wszystkich nakręconych na góry.
Główny obszar działalności:
- organizowanie letnich i zimowych obozów wspinaczkowych w Tatrach i Alpach;
- organizowanie szkoleń, warsztatów wspinaczkowych;
- pomoc przy organizacji wypraw wspinaczkowych;
- pokazy slajdów i filmów o tematyce górskiej;
- prowadzenie działalności wydawniczej – półrocznik A/ZERO;
- prowadzenie bulderowni w lokalu klubowym;
- dofinansowywanie najlepszych przejść górskich;
- pomoc w uzyskiwaniu zniżek na sprzęt górski.
Klub Wysokogórski Warszawa – Nieważne jak wysoko. Ważne z kim!
STUDENCKI KLUB GÓRSKI
Studencki Klub Górski to organizacja działająca przy Uniwersytecie Warszawskim już od ponad 30 lat. Skupia ludzi, których pasją jest turystyka i aktywne spędzanie wolnego czasu. Działalność klubu to:
- Rajdy górskie – wyprawy w polskie Beskidy, Tatry, Sudety (w ciągu roku akademickiego) oraz wakacyjne wyjazdy zagraniczne np. w Karpaty Słowackie, Ukraińskie czy Rumuńskie. Wyjazdy mają charakter otwarty, tzn. każdy może wziąć w nich udział!
- Slajdowiska – cotygodniowe pokazy zdjęć podróżniczych z wypraw w różne zakątki świata. Klub prezentuje własne ekspedycje, zaprasza znajomych z innych klubów turystycznych oraz wielu ciekawych gości.
- Kurs Przewodnicki – roczne szkolenie, ale też niezapomniana przygoda i sposób na poznanie ciekawych ludzi. Kurs rozwija umiejętności i wiedzę topograficzną, metodyczną i krajoznawczą, uczy, jak być sprawnym organizatorem, jak zachować się trudnych sytuacjach.
- Sekcja Wysokogórska – prowadzi zimowe kursy w Tatrach Polskich, organizuje liczne wyjazdy i spotkania wspinaczkowe, współpracuje z Polskim Związkiem Alpinizmu. Poza tym organizuje wspólne wyjścia na ściankę wspinaczkową oraz spotkania filmowe o tematyce górskiej i podróżniczej.
- Baza Namiotowa w Podwilku na Orawie – działająca w okresie letnim baza „Madejowe Łoże” jest położona w malowniczej dolinie Potoku Bębeńskiego, u stóp Madejowej. Przez cały lipiec i sierpień turyści mogą tu liczyć na kubek gorącej herbaty, miejsce w namiocie i towarzystwo bazowego.
- Biblioteka Górska –  zbiór cennych książek podróżniczych, przewodników i map, zarówno polskich i zagranicznych niezbędny przy organizowaniu własnych wypraw.

Daj się porwać górskiej pasji i dołącz do klubu!
TKN WAGABUNDA
Turystyczne Koło Naukowe Wagabunda działające przy Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie zrzesza studentów z prawie wszystkich uczelni krakowskich - podróżników, pasjonatów i marzycieli. Głównym celem organizacji jest upowszechnianie turystyki i podróży. TKN Wagabunda organizuje dwa cykle slajdowisk. "Świat bliższy niż sądzisz" we wtorki to spotkania o tematyce krajoznawczej, dzięki którym "zwiedzimy" nawet najdalsze zakątki Ziemi. Można usłyszeć ciekawy komentarz prelegenta, zobaczyć niezwykłe zdjęcia, a czasem nawet relację filmową czy usłyszeć muzykę pochodzącą z innego zakątka świata. Od 2002 roku przy współpracy z Krakowskim Klubem Wysokogórskim w niektóre czwartki odbywają się pokazy z cyklu "W skałach i lodach świata"- cykl o tematyce górskiej i wspinaczkowej. Wstęp na slajdowiska jest wolny.
Kontakt: Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, ul. Rakowicka 27, 31-510 Kraków, pawilon dydaktyczno-sportowy, pok. 222, 223, tel. 012 293-56-41, 012 293-56-42, 012 293-50-80 (faks), e-mail: tknwagabunda@tlen.pl.
AKADEMICKI KLUB GÓRSKI „HALNY
Klub, który działa przy Politechnice Poznańskiej od 1974 roku i od tego czasu organizuje rajdy górskie, slajdowiska, wyprawy zagraniczne przyciągając do siebie studentów ze wszystkich  poznańskich uczelni. Przez lata Zarządy Klubu cyklicznie się zmieniają, jednak przyjaźnie zbudowane na wspólnej pasji i miłości do gór zostają na długie lata.
KLUB TURYSTYCZNY EKONOMISTÓW
Organizacja studentów SGH, która od prawie 40 lat zrzesza tych, którzy nie potrafią usiedzieć za długo w jednym miejscu! Co robią w wolnych chwilach?
- weekendowe podróże w polskie i zagraniczne góry;
- wakacyjne wyjazdy zagraniczne - Kaukaz, Sybir, Turcja, Afryka, Ameryka Pd, Bałkany;
- zimowe wycieczki na nartach biegowych czy na rakietach śnieżnych;
- wspinaczki zimowe w Tatrach!
- organizują Kurs Turystyki Górskiej;
- biorą udział w biegach na Orientację;
- sami organizują imprezę na orientację pt. Nocne Manewry;
- i oczywiście organizują pokazy slajdów podróżniczych.
Zapraszają na wspólne wyjazdy i zostanie członkiem Klubu!
KLUB PODRÓŻNIKÓW
Klub organizujący slajdowiska i spotkania podróżników w każdy poniedziałek o 19.00. Wstęp bezpłatny.
Działalność to nie tylko cykliczne spotkania miłośników podróży i relacje z bliższych wyjazdów czy dalszych wypraw, ale także:
- patronat dla wypraw sympatyków Klubu Podróżników;
- promocj wypraw i ekspedycji;
- organizacja powyprawowych wystaw zdjęć;
- organizacja wspólnych wyjazdów i wypraw;
- pomoc w nawiązywaniu kontaktów ze sponsorami dla osób, które mają ciekawy pomysł na wyprawę;
- porady i wskazówki dla planujących podróże i wyprawy nawet w najdalsze zakątki świata.

Kontakt: klubpodroznikow@gmail.com (propozycje prezentacji, opisz w kilku zdaniach cel i przebieg wyjazdu/wyprawy i dołącz kilka zdjęć).
FUNDACJA IM. ANNY PASEK
Fundacja im. Anny Pasek, organizacja pożytku publicznego, działająca non profit. Założona po tragicznym wypadku w masywie Mont Blanc, w którym śmierć poniosło troje młodych ludzi: Anna Pasek, Jakub Stanowski i Jakub Marek.
Fundacja podejmuje działania, które mają zapobiegać podobnym wypadkom, „...aby młodzi ludzie nie ginęli więcej w ten sposób”.
W realizacji zadań dotyczących bezpiecznej eksploracji górskiej, Fundacja im. Anny Pasek koncentruje się na działalności szkoleniowej, informacyjnej, wydawniczej i naukowej.
Prócz działań dotyczących bezpieczeństwa w górach, Fundacja - poprzez stypendia naukowe - wspiera uzdolnioną młodzież, promuje najnowsze technologie GIS (systemy informacji geograficznej) i teledetekcji, kładąc nacisk na wykorzystanie ich potencjału na rzecz bezpieczeństwa w górach. Fundacja promuje także fotografię podróżniczą, rozpowszechnia twory artystyczne patronki Fundacji oraz wspiera młodzież zajmującą się podobną działalnością artystyczną.
AKCJA DAWCOM W DARZE
Schroniska PTTK (i inne obiekty noclegowe) oraz firmy uczestniczące w Akcji "DAWCOM W DARZE" oferują 20% rabatu dla aktywnych Honorowych Dawców Krwi. Rabat przyznawany jest na podstawie legitymacji Honorowego Dawcy Krwi, pod warunkiem, że ostatnie pobranie miało miejsce nie dawniej niż przed rokiem. Rabat nie sumuje się z innymi ulgami.
Szczegółowe informacje o Akcji Dawcom w Darze oraz wykaz obiektów i firm czestniczących w akcji znajdują się na stronie www.dawcomwdarze.pl.
AGENCJA FANTASIADESIGN
Fantasiadesign jako agencja reklamowa skupia grupę młodych, kreatywnych ludzi, których główną domeną jest kreowanie wizerunku (identyfikacja wizualna), wykonywanie prac na potrzeby internetu oraz wszelkiego typu reklama (ATL, BTL, POS). Fantasiadesign ofertę kierujemy do klientów oczekujących wysokiej jakości świadczonych usług. Kreacja i wykonanie prac Fantasiadesign w pełni spełniają oczekiwania klientów. Nie czekaj - twórz z fantazją!
IAI-SHOP
IAI-Shop.com to dostępne w modelu SaaS najlepsze rozwiązanie dla sklepu internetowego lub hurtowni internetowej. IAI-Shop.com jest wielofunkcyjną platformą, której głównym celem jest automatyzacja i wsparcie wszystkich czynności, zachodzących przy sprzedaży przez Internet. Na uwagę zasługuje kompleksowość oferowanych usług, które wyróżniają platformę spośród konkurencji. Na usługę składa się consulting, hosting oraz wsparcie dla firm prowadzących handel w Internecie. Połączenie tych elementów z najwyższymi standardami bezpieczeństwa i przejrzystą strukturą opłat sprawiają, że z roku na rok firma pozyskuje setki nowych Klientów. Należą do nich nie tylko uznane marki krajowe, ale również międzynarodowe firmy, które funkcjonują głównie w Wielkiej Brytanii i Niemczech pod marką IdoSell.com.
PLATFORMA SKLEPÓW INTERNETOWYCH SELLY
Zaawansowana platforma sklepów internetowych z pełnym pakietem użytecznych narzędzi do prowadzenia sprzedaży przez internet. Bezpłatna domena przez cały okres umowy. Pełna funkcjonalność dla małego sklepu jak i hipermarketu z ogromną ilością produktów. Ponad 30 integracji z porównywarkami cen, pasażami sklepów i płatnościami elektronicznymi. Nieograniczona możliwość rozbudowy i zawsze bezpłatne aktualizacje oprogramowania. Plany abonamentowe dopasowane do popularności sklepu oraz minimalne koszty początkowe dla rozpoczynających sprzedaż przez internet.
PLATFORMA SPRZEDAŻY QSHOP
QSHOP to platforma sprzedaży, która jako pierwsza w Polsce posiadała integrację z Subiektem GT. Niska cena za wersję dożywotnie, wsparcie techniczne z możliwością robienia zrzutów ekranowych, codzienne zdalne aktualizacje dają gwarancję, że żaden problem techniczny nie pozostanie nierozwiązany.
Podstawowe zalety platformy:
- Pełna integracja z Subiektem GT poprzez program QShop Updater z funkcją Live Update.
- Obsługa poziomów cen, integracja z dostawami w Subiekcie.
- Integracja z najpopularniejszymi porównywarkami cen.
- Integracja z paczkomatami.
- Integracja z dotpay, przelewy24, płatności.pl, paypal, żagiel.
- Moduł automatycznego śledzenia cen dla ceneo.
Dodatkowe oprogramowanie dołączane do systemu sprzedaży:
- QShop Updater - integracja z Subiektem GT.
- QShop Exporter - integracja z hurtownią action.
- QShop Viewer - podgląd stanu sklepu na żywo.
- QShop Supporter - obsługa wsparcia technicznego.
Oprogramowanie opcjonalne:
- QShop Recover - odzyskiwanie hasła szefa lub hasła użytkownika w Subiekcie GT.
Platforma QSHOP uznawana jest za najbardziej rozbudowane narzędzie do sprzedaży pracujące w modelu NAVI++, który jest najbardziej ergonomicznym interfejsem stworzonym na potrzeby aplikacji internetowych. Integracje z WF-MAG, Hurtownią ACTION (QSHOP Exporter) oraz innymi porównywarkami i systemami płatności do tego google tracer i inne dodatki, sprawiają że obsługa sklepu jest banalnie prosta. Projektując systemy sprzedaży oraz aplikacje dodatkowe programiści QSHOP zwracają bardzo dużą uwagę na estetykę wykończenia najmniejszych elementów składowych.
PLATFORMA DLA SKLEPÓW INTERNETOWYCH CSTORE
cStore to nie tylko kompleksowa platforma sklepów internetowych. To także zespół ludzi, którzy pracują nad oryginalnym wizerunkiem w sieci. Firma dokłada wszelkich starań, aby sprostać indywidualnym potrzebom swoich klientów. Oferowane oprogramowanie nie jest tylko gotowym produktem, sklep internetowy, tworzony jest indywidualnie według potrzeb klientów.
PLATFORMA 100SKLEPOW.PL
100sklepow.pl to platforma do zakładania i prowadzenia sklepów internetowych. W najprostszej wersji oprogramowanie jest dostępne zupełnie za darmo. Użytkownicy mogą sami wybrać, z jakich funkcji systemu chcą korzystać i tylko za nie płacić, przez co optymalizuje się koszt utrzymania sklepu. Użytkownicy mogą dokonywać zmian sposobu rozliczenia w każdym momencie funkcjonowania sklepu, a w opcji płatnej pierwszy miesiąc użytkowania jest zawsze za darmo. ?Platforma wyposażona została we wszystkie funkcjonalności niezbędne do prowadzenia skutecznej sprzedaży internetowej. Cechuje się nienaganną estetyką i przejrzystym minimalizmem szaty graficznej oraz intuicyjnością obsługi (przeciąganie i sortowanie elementów), a sam proces zakładania sklepu trwa dosłownie minutę.
SYSTEM I-SKLEP.PL
i-sklep.pl to inwestycja w najbardziej zaawansowany system do tworzenia i zarządzania własnym sklepem internetowym. Szeroki wachlarz funkcjonalności, nieograniczone możliwości rozbudowy, intuicyjny panel, pełne wsparcie specjalistów - to tylko nieliczne aspekty, dzięki którym produkty i-sklep.pl zyskały uznanie setek właścicieli prowadzących swój biznes w sieci. Od 7 lat i-sklep.pl stosuje autorskie techniki wspomagania sprzedaży w internecie. Kierując się potrzebami i opiniami klientów, buduje skuteczne i potężne narzędzia sprzedaży zarówno dla indywidualnych przedsiębiorców, jak i korporacji o szerokim asortymencie.
PLATFORMA DO ZARZĄDZANIA SPRZEDAŻĄ APTUSSHOP
Firma Aptus.pl oferuje autorskie oprogramowanie sklepu internetowego AptusShop, dopasowywane indywidualnie do każdego zlecającego. Oprócz wyboru funkcji sklepu spośród gotowych rozwiązań, firma daje możliwość napisania dodatkowych funkcji dla sklepu. Platforma jest łatwa w integracji z zewnętrznymi systemami – porównywarkami cen, systemami firm kurierskich, hurtowni, systemami płatności internetowych i innych.
Z pełną ofertą firmy można się zapoznać na www.sklepy-internetowe.pl.


OPROGRAMOWANIE DLA SKLEPÓW GEKOSALE
Gekosale to darmowe lecz bardzo zaawansowane oprogramowanie sklepu. Posiada w pełni zintegrowany moduł Multistore służący do prowadzenia sprzedaży w wielu sklepach z poziomu jednej instalacji, zaawansowany system edycji wyglądu, niezliczoną ilość funkcji dostępnych do tej pory tylko w rozwiązaniach komercyjnych oraz narzędzia migracji i wymiany danych.