Ceneria.pl   |   Testeria   |   Turystyka • trekking • wspinaczka   |   Rowery i sprzęt rowerowy   |   Sprzęt narciarski i odzież narciarska   |   Sport i rekreacja
Ceneria logo

BAR ŚWIAT
"Bar Świat" to strona promująca rodzinną turystykę aktywną.
Relacje i wskazówki dla osób zainteresowanych wyjazdami głównie z dziećmi, niskobudżetowymi, najczęściej związanymi z nocowaniem pod namiotem, gotowaniem sobie samemu jedzenia, byciem blisko natury i aktywnym spędzaniem czasu. Nie tylko rodziny znajdą tu wiele inspiracji, ale także inni, którzy czują, że świat jest ich domem, albo choć "barem", gdy dom zamykamy na klucz i ruszamy przed siebie.
Autorka bloga jest dziennikarką i pilotką wycieczek, testuje sprzęt dla Ceneria.pl
ŚWIAT Z BLISKA
Blogerzy Marta Cwalina-Śliwińska i Łukasz Śliwiński w życiu i w podróżach ciągle szukają okazji do poznania i przeżycia czegoś nowego. Przez 11 lat wspólnych podróży odwiedzili ponad 40 krajów, a ich największa jak dotąd przygoda to 11-miesięczna podróż dookoła świata zorganizowana na własną rękę, którą opisują na blogu
Świat z bliska wygląda inaczej, szczególnie jeśli można go zobaczyć również oczami miejscowych ludzi. Podróżując po Ameryce Południowej, Pacyfiku, Oceanii i Azji przez chwilę dzielimy z mieszkańcami świata ich codzienność. Zatrzymując się w ich domach, zamiast w hostelach czy pensjonatach, możemy lepiej dostrzec różnorodność kultur, poglądów i charakterów.
To inny świat niż w telewizji, gazetach czy przewodnikach. Zdecydowanie ciekawszy i prawdziwszy, bo widziany z bliska i na własne oczy. "To nas właśnie przyciąga i fascynuje. W naszej podróży, oprócz miejsc znanych i turystycznych, odwiedzamy także te zwyczajne, pozornie mniej ciekawe. To właśnie tam najczęściej spotykamy tych zwykłych-niezwykłych ludzi" - potwierdzają.

GÓRY GÓRSKI MAGAZYN SPORTOWY
GÓRY to comiesięczna porcja doskonałych materiałów – od relacji z wypraw, opisów najciekawszych miejsc wspinaczkowych oraz najpiękniejszych szczytów górskich po recenzje książek, filmów oraz imprez kulturalnych związanych ze światem gór. GÓRY są też fachowym poradnikiem, zarówno w sprawach sprzętu, jak i samej techniki wspinaczkowej czy zachowania się w górach. W ostatnich latach mocny nacisk położony został na publicystykę, felietony oraz recenzje książek. Całkowitym novum jest wydawana raz do roku GÓRY FOTOEDYCJA. Jest to prestiżowy album z pięknymi zdjęciami górskimi zebranymi od najlepszych światowych fotografów górskich. Strona Magazynu GÓRY www.goryonline.com to internetowy serwis "ludzi gór". Można tam znaleźć materiały z różnych dziedzin: turystyka, trekking, wspinaczka, wiadomości, relacje, miejscówki, topo, testy, poradniki, katalog sprzętu, biblioteka górska, fotogalerie, filmy, skitury itd. Wysoki poziom merytoryczny treści zapewnia ścisły związek z miesięcznikiem "GÓRY".
E-GORY.PL - PORTAL LUDZI GÓR
 Portal tworzony dla Ludzi Gór przez ludzi Gór, największe medium internetowe społeczności górskiej.
Góry, ich niesamowita tajemniczość, zapach, nieskończone, zamglone krajobrazy... Tam człowiek czuje się naprawdę wolny, ale jednocześnie pokorny wobec majestatu sił przyrody, rządzącej się odwiecznymi prawami,
które powstawały miliony lat wcześniej niż jakiekolwiek prawo ludzkie. Tam uczymy się szacunku dla Matki Ziemi, podziwiamy jej piękno, słuchamy szeptu wiatru i uświadamiamy sobie, że tak naprawdę nie możemy bez niej istnieć.
Portal zawiera praktycznie wszystko, co jest niezbędne turyście: najświeższe górskie aktualności, prognozy pogody, porady, zapowiedzi imprez, mapy online, górskie nagrania mp3, informator, rozkłady jazdy, adresy miejsc noclegowych, ważne informacje o bezpieczeństwie w górach, galerie zdjęć, relacje z wypraw, reportaże, katalog stron www związanych z górami i turystyką, dodatkowo forum dyskusyjne oraz mnóstwo innych, ciekawych materiałów. Zgromadzone autorskie materiały (np. nagrania mp3, mapy online) cieszą się ogromnym zainteresowaniem internautów.
AKCJA DAWCOM W DARZE
Schroniska PTTK (i inne obiekty noclegowe) oraz firmy uczestniczące w Akcji "DAWCOM W DARZE" oferują 20% rabatu dla aktywnych Honorowych Dawców Krwi. Rabat przyznawany jest na podstawie legitymacji Honorowego Dawcy Krwi, pod warunkiem, że ostatnie pobranie miało miejsce nie dawniej niż przed rokiem. Rabat nie sumuje się z innymi ulgami.
Szczegółowe informacje o Akcji Dawcom w Darze oraz wykaz obiektów i firm czestniczących w akcji znajdują się na stronie www.dawcomwdarze.pl.
AGENCJA FANTASIADESIGN
Fantasiadesign jako agencja reklamowa skupia grupę młodych, kreatywnych ludzi, których główną domeną jest kreowanie wizerunku (identyfikacja wizualna), wykonywanie prac na potrzeby internetu oraz wszelkiego typu reklama (ATL, BTL, POS). Fantasiadesign ofertę kierujemy do klientów oczekujących wysokiej jakości świadczonych usług. Kreacja i wykonanie prac Fantasiadesign w pełni spełniają oczekiwania klientów. Nie czekaj - twórz z fantazją!
IAI-SHOP
IAI-Shop.com to dostępne w modelu SaaS najlepsze rozwiązanie dla sklepu internetowego lub hurtowni internetowej. IAI-Shop.com jest wielofunkcyjną platformą, której głównym celem jest automatyzacja i wsparcie wszystkich czynności, zachodzących przy sprzedaży przez Internet. Na uwagę zasługuje kompleksowość oferowanych usług, które wyróżniają platformę spośród konkurencji. Na usługę składa się consulting, hosting oraz wsparcie dla firm prowadzących handel w Internecie. Połączenie tych elementów z najwyższymi standardami bezpieczeństwa i przejrzystą strukturą opłat sprawiają, że z roku na rok firma pozyskuje setki nowych Klientów. Należą do nich nie tylko uznane marki krajowe, ale również międzynarodowe firmy, które funkcjonują głównie w Wielkiej Brytanii i Niemczech pod marką IdoSell.com.
PLATFORMA SKLEPÓW INTERNETOWYCH SELLY
Zaawansowana platforma sklepów internetowych z pełnym pakietem użytecznych narzędzi do prowadzenia sprzedaży przez internet. Bezpłatna domena przez cały okres umowy. Pełna funkcjonalność dla małego sklepu jak i hipermarketu z ogromną ilością produktów. Ponad 30 integracji z porównywarkami cen, pasażami sklepów i płatnościami elektronicznymi. Nieograniczona możliwość rozbudowy i zawsze bezpłatne aktualizacje oprogramowania. Plany abonamentowe dopasowane do popularności sklepu oraz minimalne koszty początkowe dla rozpoczynających sprzedaż przez internet.
PLATFORMA SPRZEDAŻY QSHOP
QSHOP to platforma sprzedaży, która jako pierwsza w Polsce posiadała integrację z Subiektem GT. Niska cena za wersję dożywotnie, wsparcie techniczne z możliwością robienia zrzutów ekranowych, codzienne zdalne aktualizacje dają gwarancję, że żaden problem techniczny nie pozostanie nierozwiązany.
Podstawowe zalety platformy:
- Pełna integracja z Subiektem GT poprzez program QShop Updater z funkcją Live Update.
- Obsługa poziomów cen, integracja z dostawami w Subiekcie.
- Integracja z najpopularniejszymi porównywarkami cen.
- Integracja z paczkomatami.
- Integracja z dotpay, przelewy24, płatności.pl, paypal, żagiel.
- Moduł automatycznego śledzenia cen dla ceneo.
Dodatkowe oprogramowanie dołączane do systemu sprzedaży:
- QShop Updater - integracja z Subiektem GT.
- QShop Exporter - integracja z hurtownią action.
- QShop Viewer - podgląd stanu sklepu na żywo.
- QShop Supporter - obsługa wsparcia technicznego.
Oprogramowanie opcjonalne:
- QShop Recover - odzyskiwanie hasła szefa lub hasła użytkownika w Subiekcie GT.
Platforma QSHOP uznawana jest za najbardziej rozbudowane narzędzie do sprzedaży pracujące w modelu NAVI++, który jest najbardziej ergonomicznym interfejsem stworzonym na potrzeby aplikacji internetowych. Integracje z WF-MAG, Hurtownią ACTION (QSHOP Exporter) oraz innymi porównywarkami i systemami płatności do tego google tracer i inne dodatki, sprawiają że obsługa sklepu jest banalnie prosta. Projektując systemy sprzedaży oraz aplikacje dodatkowe programiści QSHOP zwracają bardzo dużą uwagę na estetykę wykończenia najmniejszych elementów składowych.
PLATFORMA DLA SKLEPÓW INTERNETOWYCH CSTORE
cStore to nie tylko kompleksowa platforma sklepów internetowych. To także zespół ludzi, którzy pracują nad oryginalnym wizerunkiem w sieci. Firma dokłada wszelkich starań, aby sprostać indywidualnym potrzebom swoich klientów. Oferowane oprogramowanie nie jest tylko gotowym produktem, sklep internetowy, tworzony jest indywidualnie według potrzeb klientów.
PLATFORMA 100SKLEPOW.PL
100sklepow.pl to platforma do zakładania i prowadzenia sklepów internetowych. W najprostszej wersji oprogramowanie jest dostępne zupełnie za darmo. Użytkownicy mogą sami wybrać, z jakich funkcji systemu chcą korzystać i tylko za nie płacić, przez co optymalizuje się koszt utrzymania sklepu. Użytkownicy mogą dokonywać zmian sposobu rozliczenia w każdym momencie funkcjonowania sklepu, a w opcji płatnej pierwszy miesiąc użytkowania jest zawsze za darmo. ?Platforma wyposażona została we wszystkie funkcjonalności niezbędne do prowadzenia skutecznej sprzedaży internetowej. Cechuje się nienaganną estetyką i przejrzystym minimalizmem szaty graficznej oraz intuicyjnością obsługi (przeciąganie i sortowanie elementów), a sam proces zakładania sklepu trwa dosłownie minutę.
SYSTEM I-SKLEP.PL
i-sklep.pl to inwestycja w najbardziej zaawansowany system do tworzenia i zarządzania własnym sklepem internetowym. Szeroki wachlarz funkcjonalności, nieograniczone możliwości rozbudowy, intuicyjny panel, pełne wsparcie specjalistów - to tylko nieliczne aspekty, dzięki którym produkty i-sklep.pl zyskały uznanie setek właścicieli prowadzących swój biznes w sieci. Od 7 lat i-sklep.pl stosuje autorskie techniki wspomagania sprzedaży w internecie. Kierując się potrzebami i opiniami klientów, buduje skuteczne i potężne narzędzia sprzedaży zarówno dla indywidualnych przedsiębiorców, jak i korporacji o szerokim asortymencie.
PLATFORMA DO ZARZĄDZANIA SPRZEDAŻĄ APTUSSHOP
Firma Aptus.pl oferuje autorskie oprogramowanie sklepu internetowego AptusShop, dopasowywane indywidualnie do każdego zlecającego. Oprócz wyboru funkcji sklepu spośród gotowych rozwiązań, firma daje możliwość napisania dodatkowych funkcji dla sklepu. Platforma jest łatwa w integracji z zewnętrznymi systemami – porównywarkami cen, systemami firm kurierskich, hurtowni, systemami płatności internetowych i innych.
Z pełną ofertą firmy można się zapoznać na www.sklepy-internetowe.pl.


OPROGRAMOWANIE DLA SKLEPÓW GEKOSALE
Gekosale to darmowe lecz bardzo zaawansowane oprogramowanie sklepu. Posiada w pełni zintegrowany moduł Multistore służący do prowadzenia sprzedaży w wielu sklepach z poziomu jednej instalacji, zaawansowany system edycji wyglądu, niezliczoną ilość funkcji dostępnych do tej pory tylko w rozwiązaniach komercyjnych oraz narzędzia migracji i wymiany danych.