Ceneria.pl   |   Testeria   |   Turystyka • trekking • wspinaczka   |   Rowery i sprzęt rowerowy   |   Sprzęt narciarski i odzież narciarska   |   Sport i rekreacja
Ceneria logo

Regulamin

I Postanowienia ogólne

1. Korzystanie z serwisu Ceneria.pl (zwanego dalej Serwisem) możliwe jest jedynie w przypadku akceptacji niniejszego Regulaminu.

2. Użytkownik Serwisu (czyli osoba korzystająca z Serwisu) zobowiązuje się do przestrzegania obowiązujących na terenie RP przepisów prawa.

3. Ceneria.pl nie jest sklepem, a jedynie witryną porównującą ceny w sklepach internetowych na podstawie publicznie dostępnych danych.

4. Właścicielem serwisu jest firma MAK MEDIA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą z siedzibą w Rzeszowie, pl. płk. Lisa Kuli 19, 35-025 Rzeszów, zwana dalej Właścicielem Serwisu.

II Korzystanie z serwisu

1. Pracownicy Serwisu dokładają wszelkich starań w zakresie prezentowania oferty sklepów internetowych, jednak ze względu na dużą ilość danych nie gwarantuje się, że wszystkie prezentowane ceny są aktualne i zgodne z rzeczywistością. Aby mieć 100% gwarancji ceny, należy przejść na witrynę danego sklepu lub skontaktować się z jego pracownikami.

2. Pracownicy Serwisu dokładają wszelkich starań w zakresie rzetelności opisów technicznych oraz fotografii prezentowanych produktów. Pochodzą one najczęściej od ich producentów lub dystrybutorów. Serwis nie jest odpowiedzialny za ewentualne niezgodności z rzeczywistością parametrów technicznych, kolorystyki, wymiarów itp.

3. Prezentowane w Serwisie ceny nie uwzględniają kosztów transportu. Aby mieć pewność jaki jest całkowity koszt zakupu, należy wejść na witrynę sklepu lub skontaktować się z jego pracownikami.

4. Wszelkie nieprawidłowości związane z działaniem serwisu Użytkownik może kierować na adres: info(at)ceneria.pl.

5. Użytkownik nie może korzystać z Serwisu w sposób powodujący przeciążanie łącza.

6. Użytkownik nie może kopiować zawartości Serwisu bez pisemnej zgody Właściciela Serwisu.

7. Użytkownik nie może bez pisemnego zezwolenia umieszczać w innych serwisach internetowych jakiejkolwiek części danych umieszczonych w Serwisie.

III Wypowiedzi użytkowników


1. Użytkownicy Serwisu mają możliwość wypowiedzenia się na temat prezentowanych produktów oraz sklepów.

2. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę wypowiedzi. Odpowiedzialność za swoje wypowiedzi ponosi autor wypowiedzi.

3. Wypowiedź nie może:
a) zawierać informacji niezgodnych z prawem obowiązującym na terenie RP;
b) zawierać informacji niezgodnych z dobrymi obyczajami;
d) zawierać słów ogólnie uznanych za wulgarne i obraźliwe;
d) nie może obrażać uczuć religijnych;
e) zawierać szkodliwej zawartości mogącej wpływać na stabilność działania Serwisu;
f) świadomie wprowadzać w błąd.

4. Serwis zastrzega sobie prawo do usuwania, modyfikacji i redagowania Wypowiedzi bez podania przyczyny.
Wypowiedzi użytkowników będą zawsze usuwane, gdy:
a) świadomie wprowadzają w błąd;
b) naruszają prawa patentowe, autorskie, tajemnice handlowe oraz inne prawa własności;
c) zawierają reklamy lub ogłoszenia o charakterze komercyjnym;
d) naruszają dobra osobiste;
e) naruszają dobre obyczaje;
f) są wulgarne i obraźliwe;
g) zawierają dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe.

IV Postanowienia końcowe


1. Użytkownik korzysta z Serwisu na własną odpowiedzialność i nie będzie wnosił żadnych roszczeń z tytułu nieprawidłowego działania serwisu lub nieaktualnych danych zawartych w Serwisie.

2. Właściciel zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu Serwisu w dowolnym momencie bez wcześniejszego poinformowania Użytkowników.

3. Regulamin zawsze jest dostępny na stronach Serwisu.