facebook
 
Wyszukaj produkt wg
 
Liczba produktów: 5
na stronie
"Na nartach biegowych" to poradnik, dla każdego kto zimą chce aktywnie wypoczywać. Znajdziemu tu m.
od 19.90 do 19.90 zł     Liczba sklepów: 1
Rewelacyjna książka! Niezastąpiona pomoc dla narciarzy przygotowujących się do wyjazdu na narty i znakomity podręcznik nowoczesnej techniki dla będących na nartach. Mnóstwo niesamowitych zdjęć i zrozumiałych schematów i wskazówek.
od 49.90 do 49.90 zł     Liczba sklepów: 1
Przewodnik skiturowy po Wysokich Taurach, chociażby z powodu rozległości tego rejonu Alp, może opisywać tylko niewielką, jakkolwiek reprezentatywną część istniejących tu tras. Wybór tras przedstawionych w tej książce został podyktowany myślą, by z jednej strony dogodzić zróżnicowanym potrzebom narciarzy turowych, z drugiej zaś możliwie sprawiedliwie potraktować poszczególne rejony i pasma górskie.
od 34.00 do 39.90 zł     Liczba sklepów: 2
Drugi tom przewodnika prezentuje wybór najciekawszych narciarskich tras wysokogórskich we wschodniej części Alp: w Alpach Berneńskich, Sztubajskich, Őtztalskich, Grupie Silvretty i w Masywie Ortlera. Nie tylko dla wyczynowców.
od 42.00 do 49.00 zł     Liczba sklepów: 2
Pierwszy z dwóch tomów przewodnika narciarskiego po Alpach. Góry te są jednym z najwspanialszych i najłatwiej dostępnych terenów do uprawiania narciarstwa wysokogórskiego na świecie.
od 42.00 do 49.00 zł     Liczba sklepów: 3
 
  Współpraca