facebook
 
Wyszukaj produkt wg
 
Liczba produktów: 57
na stronie
Jednoosobowa moskitiera o kształcie klina nasączona niezwykle skutecznym środkiem przeciw komarom w większej wersji. Moskitiera jest idealnym rozwiązaniem podczas podróży w rejony świata, w których roi się od uciążliwych i przenoszących różne choroby insektów.
od 7.30 do 211.51 zł     Liczba sklepów: 7
Lekka, niezwykle skuteczna moskitiera nasączona środkiem odstraszającym owady.
Nieodzowny gadżet na czas podróży w rejony świata słynne z dużej ilości owadów.
od 135.99 do 179.00 zł     Liczba sklepów: 7
Jednoosobowa moskitiera o kształcie klina nasączona niezwykle skutecznym środkiem przeciw komarom. Moskitiera jest idealnym rozwiązaniem podczas podróży w rejony świata, w których roi się od uciążliwych i przenoszących różne choroby insektów.
od 6.86 do 159.90 zł     Liczba sklepów: 6
Dwuosobowa moskitiera o kształcie boxu nasączona niezwykle skutecznym środkiem przeciw komarom. Moskitiera jest idealnym rozwiązaniem podczas podróży w rejony świata, w których roi się od uciążliwych i przenoszących różne choroby insektów.
od 7.57 do 159.90 zł     Liczba sklepów: 5
Jednoosobowa moskitiera o kształcie boxu nasączona niezwykle skutecznym środkiem przeciw komarom.
Moskitiera jest idealnym rozwiązaniem podczas podróży w rejony świata, w których roi się od uciążliwych i przenoszących różne choroby insektów.
od 7.31 do 139.90 zł     Liczba sklepów: 5
Moskitiera Mosquito Nets Double z Permethrinem to doskonałe rozwiązanie dla dwóch osób, jeśli chcemy ochronić się przed owadami, które mogą być bardzo nieznośne lub niebezpieczne nocą. Duża gęstość siatki - 80 otworków/ cm2 - doskonale ochroni nas przed niepożądanymi gośćmi.
od 159.99 do 219.00 zł     Liczba sklepów: 5
Uniwersalny zestaw do zawieszania każdego rodzaju, kształtu i rozmiaru moskitiery.
Zawiera Linkę nylonową, gumową przyssawkę – haczyk, 4 śruby oraz 4 agrafki.
od 26.40 do 39.90 zł     Liczba sklepów: 5
Dwuosobowa moskitiera o kształcie klina nasączona niezwykle skutecznym środkiem przeciw komarom w większej wersji. Moskitiera jest idealnym rozwiązaniem podczas podróży w rejony świata, w których roi się od uciążliwych i przenoszących różne choroby insektów.
od 8.57 do 179.90 zł     Liczba sklepów: 4
Jeśli wybierasz się w tropikalne rejony świata, są rzeczy, o których zapomnieć nie możesz. Jedną z nich jest moskitiera! Może być używana jako namiot na biwakach w upalnych i bezdeszczowych warunkach oraz jako ochrona przed nadmiernym nasłonecznieniem.
od 361.62 do 369.00 zł     Liczba sklepów: 4
Ochroni nas przed komarami i innymi owadami.  W zestawie posiada haczyki do zawieszenia oraz dodatkową linkę.
od 3.47 do 99.00 zł     Liczba sklepów: 4
1   |   2   |   3   |   4 ... 6   »
 
  Współpraca