facebook
 
Plecak Cross Bike / DEUTER
od 199.20 do 199.20 zł     Liczba sklepów: 1
Sprawdzi się nie tylko podczas rowerowych wypraw, ale jako plecak codziennego użytku czy podręczny plecak wycieczkowy. Wykonany z trwałych i lekkich materiałów posiada jedną komorę główną z kieszenią na bukłak do pojemności 2 litrów. W przedniej części znajduje się klapa, dzięki której mamy możliwość przytroczenia kasku czy kurtki. Ponad nią umiejscowiono zamykaną na suwak kieszonkę na mniejsze drobiazgi jak np.: zestaw kluczy rowerowych. Po bokach rozmieszczono kieszenie z wytrzymałej siatki, idealne na mniejsze przedmioty jak zapasowa dętka.
Plecak wyposażono w zintegrowany pokrowiec w kolorze żółtym. Dobór koloru to celowy zabieg – zwiększenie bezpieczeństwa. Pokrowiec umożliwia korzystanie z lampki tylnej – cały czas widać wysyłanie przez nią sygnały.

Pasy nośne jak i plecy wykonane zostały z miękkiej i oddychającej pianki zapewniającej komfortowe noszenie. Szelki wyprofilowano tak, aby zapewniły wygodę i nie uciskały. Głównym zadaniem pasa biodrowego w tym modelu nie jest przeniesienie ciężaru na biodra, a usztywnienie całości – tak by plecak nie kołysał się podczas ostrzejszej jazdy.

* Wykonany z lekkich i wytrzymałych materiałów;
* Posiada uchwyt na kask czy kurtkę;
* Frontowa kieszeń zamykana na suwak;
* Komora główna posiada kieszeń na bukłak do pojemności 2 litrów;
* 2 boczne kieszenie z siatki;
* Odblaskowe elementy zwiększające bezpieczeństwo;
* Regulowany pas piersiowy i biodrowy;

Waga: 650 gram;
Materiały użyte: Hexlite, Microrip;

 
 
szukaj tylko w mieście : dalej
    sortuj wg ceny | nazwy sklepu | jakości opinii o sklepie | ilości opinii o sklepie
Deuter Cross Bike 18, funkcjonalny plecak rowerowy 
 
 
  Współpraca