facebook
 
Skarpety męskie PHD Outdoor Heavy / SMARTWOOL
od 96.75 do 129.99 zł     Liczba sklepów: 6
Super grube i mocne skarpety dla turystów wybierających się w bardziej wymagający teren. Jeśli znasz skarpetki klasyczne Smartwool, zapoznaj się się z jego zaawansowanym technologicznie kuzynem. Dzięki technologii (WOW) strefy narażone na uderzenia, wstrząsy i ścieranie są znacznie zmniejszone. 4-stopniowy system Fit sprawia, że ??ta ciężka skarpeta doskonale "lezy" na miejscu poprzez aktywne wspieranie kostki, Ścięgna Achillesa, górnej i dolnej strefy podbicia.

Trudno będzie ci znaleźć ubrania bardziej wygodne od produktów SmartWool, bez względu na to czy akurat stoisz w deszczu, upale czy gradzie. Produkty SmartWool są bezkonkurencyjne na upały i mrozy, ulewę i suszę, dzięki temu, że łączą wygodę i skuteczność w jeden funkcjonalny pakiet.

W przeciwieństwie do tkanin syntetycznych, które usuwają wilgoć dopiero, gdy ta skondensuje się w ciecz, odzież SmartWool absorbuje i usuwa wilgoć jeszcze w jej stanie lotnym, zanim się ona skondensuje. W upalnych warunkach tworzy to swoistą mikro-klimatyzację tuż przy skórze, odprowadzając ciepło ciała na zewnątrz odzieży. Kiedy jest zimno, ten sam mechanizm pozwala na szybkie odprowadzenie wilgoci, która odpowiada za wyziębienie ciała. Ponieważ wełna doskonale sprawdza się w usuwaniu wilgoci, produkty SmartWool są odporne na nieprzyjemne zapachy, gdyż nie pozwalają bakteriom zagnieździć się w odzieży. Oznacza to, że bez względu na wysiłek twoja odzież nie będzie brzydko pachnieć.

Technologia WOW™
czterostopniowy system dopasowania 4Fit™
73% wełna, 25% nylon, 2% elastan
płaskie szwy na palcach
strefy wentylacji
wysokość: nad kostkę
 

 
 
szukaj tylko w mieście : dalej
    sortuj wg ceny | nazwy sklepu | jakości opinii o sklepie | ilości opinii o sklepie
Skarpety Smartwool PhD Outdoor Heavy Crew 
 
SKARPETY PHD OUTDOOR HEAVY CREW 
 
Smartwool - Skarpetki unisex PhD Outdoor Heavy Crew deep navy 
pokaż więcej wariantów »
 
Smartwool PHD Outdoor Heavy Crew Charcoal skarpety męskie 
 
Skarpety Smartwool Phd Outdoor Heavy Crew 38-41 
 
Skarpety trekkingowe SMARTWOOL U'S PHD OUTDOOR HEAVY CREW 
 
 
Tekst z działu: Promocje
Marmot to producent wysokiej jakości odzieży i sprzętu turystycznego. W sklepie Moko.pl produkty tej marki można teraz kupić w cenach niższych o 30%.

więcej »
 
Tekst z działu: Promocje
Nie przegap okazji - najlepsze produkty The North Face dostępne w sklepie Outdoorzy.pl teraz w cenach niższych nawet do 40%!
więcej »
 
 
Pokaż więcej
  Współpraca