facebook
 
Spodnie męskie Pro Tour / MARMOT
od 581.40 do 799.90 zł     Liczba sklepów: 6
Bezkompromisowe rozwiązanie dla fanatycznych narciarzy, którzy nie szukają wymówek ze względu na pogodę lub warunki śniegowe. Doskonała tkanina POLARTEC® Power Shield® jest wiatroszczelna i wodoodporna. Dodatkowo zastosowano mnóstwo rozwiązań technicznych, włączając w to odpinane szelki idealne na głęboki puch, suwaki na kostkach i fartuchy śnieżne w nogawkach. Twarde spodnie dla twardych narciarzy.

Cechy:
* Marmot M2 Softshell - materiał przeznaczony na umiarkowane i zimne warunki, podczas wysiłków o średniej intensywności, takich jak wiosenne wypady na narty lub wędrówki z plecakiem w zimne dni.
* wzmacniane nogawki
* POLARTEC® Power Shield® - to zewnętrzna warstwa zachowująca wzmocnioną oddychalność. Jej wyjątkowo skonstruowana powierzchnia dokładnie kontroluje przepływ powietrza, blokując 96% wiatru, jednocześnie pozwalając pozostałym 4% na cyrkulację wewnątrz dzianiny, zwiększając tym samym przepływ wilgoci w postaci pary wodnej. Wszystkie dzianiny Polartec® Power Shield O2® posiadają wzkończenie (DWR), niewchłaniają opadów atmosferycznych i zawierają spandex lub mechaniczny stretch, zapewniające swobodę ruchu.
* kieszenie boczne
* odpinane szelki
 

 
 
szukaj tylko w mieście : dalej
    sortuj wg ceny | nazwy sklepu | jakości opinii o sklepie | ilości opinii o sklepie
Spodnie Marmot Pro Tour Pant - skyline blue 
pokaż więcej wariantów »
 
Spodnie narciarskie PRO TOUR PANT 
 
Spodnie narciarskie PRO TOUR PANT 
 
Marmot Pro Tour Black spodnie 
pokaż więcej wariantów »
 
 
Tekst z działu: Biznes info
Odzież marki Marmot słynie z czystych i wyrazistych kolorów – od ponadczasowo klasycznych po odważnie inspirujące barwy. Muszą one odpowiadać szerokiemu spektrum aktywności odbywanych w różnych okolicznościach i środowisku.
więcej »
 
Tekst z działu: Biznes info
Wysokiej jakości odzież outdoorową można wyprodukować nawet z plastikowych butelek! Coraz więcej firm wykorzystuje materiały pochodzące z recyklingu, by zminimalizować wpływ na środowisko naturalne, jakie wywiera przemysł - nie tylko tekstylny.
więcej »
 
 
Pokaż więcej
  Współpraca