facebook
 
Wyszukaj produkt wg
 
Liczba produktów: 7
na stronie
Ciekawość pcha nas do poszukiwania i odkrywania nowych miejsc, a pewność nawigacji zachęca do zejścia z utartych szlaków. Mapy topograficzne w serwisie Movescount oraz zintegrowana nawigacja GPS i GLONASS w zegarku Suunto Traverse pomagają w planowaniu wypraw oraz odnajdywaniu drogi z dala od cywilizacji.
od 1269.01 do 1790.00 zł     Liczba sklepów: 3
Obudowa z naturalnej stali nierdzewnej i minimalistyczna konstrukcja zegarka Suunto Core Brushed Steel sprawiają, że jest on zarówno wyjątkowo trwały, jak i elegancki. Wielokrotnie nagradzany zegarek Suunto Core łączy w sobie łatwe w obsłudze funkcje outdoorowe i trwałą konstrukcję.
od 1800.00 do 2290.00 zł     Liczba sklepów: 2
Profesjonalny wielofunkcyjny naręczny komputer outdoorowy. Najnowszy produkt marki Suunto - światowego lidera w tej dziedzinie.
od 899.82 do 1290.00 zł     Liczba sklepów: 2
Obowiązkowe wyposażenie każdego entuzjasty wypraw górskich oraz podwodnych. Suunto Core wzorowany na sukcesie Suunto Vector’a, dostarczy Ci precyzyjnych informacji na temat wysokości, zmian pogody jak i dzięki kompasowi wskaże Ci kierunek wycieczki.
od 999.09 do 999.09 zł     Liczba sklepów: 1
Suunto Elementum Terra Black Red Leather to ekskluzywny zegarek sportowy, który będzie Twoim najlepszym przyjacielem podczas górskich wypraw czy dalekich podróży. Suunto Elementum Terra Black Red Leather jest połączenie modernistycznego designu, sprawdzonych technologii i precyzji fińskich zegarmistrzów.
od 1249.00 do 1249.00 zł     Liczba sklepów: 1
Outdoorowy zegarek z odbiornikiem GPS i wszechstronnymi funkcjami nawigacji, które przydają się podczas pieszych wycieczek i trekkingu. Ciekawość sprawia, że odkrywamy nowe miejsca, a pewność nawigacji zachęca do zejścia z utartych szlaków.
od 1269.01 do 1269.01 zł     Liczba sklepów: 1
Suunto Elementum Terra połączono lata doświadczenia w produkcji sprzętu outdoorowego z perfekcją wykonania, co doprowadziło do powstania ekstremalnego narzędzia survivalowego, bez którego nie obejdzie się żaden podróżnik. Dysponuje tym, co jest najważniejsze - wysokościomierzem, barometrem do łatwego przewidywania zmian pogody oraz kompasem do nawigacji.
od 1199.90 do 1199.90 zł     Liczba sklepów: 1
 
  Współpraca