facebook
 
Wyszukaj produkt wg
 
Liczba produktów: 42
na stronie
Dziś tu, jutro tam – każdego dnia w wygodnym ubraniu przez świat: CAVENDISH JACKET to przeciwdeszczowa parka w stylu polowym dla miłośników podróży. Liczne nakładane kieszenie, styl „used” i przyjemny w dotyku materiał przypominający bawełnę nadają kurtce na podróże solidny wygląd, który wyraża zamiłowanie do przygód.
od 659.90 do 1099.00 zł     Liczba sklepów: 5
Niezwykle komfortowy i ciepły płaszcz puchowy z kapturem. Materiał wierzchni, Marmot MEMBRAIN®, zapewnia doskonałe właściwości wodoodporne i oddychające.
od 979.29 do 1189.15 zł     Liczba sklepów: 4
Wystylizowany do ostatniego szwu kobiecy płaszcz Montreal stanowi doskonałą odzież ocieplaną na zimne dni w mieście. Wypełnienie puchem gęsim 650, kołnierz wykończony sztucznym futrem, podszewka z polaru – wszystko to aby zapewnić mnóstwo ciepła i super modny wygląd.
od 734.29 do 892.42 zł     Liczba sklepów: 4
Na wycieczkę po miastach, wyprawę w głąb kraju lub na co dzień: kurtka z kapturem AMBER ROAD to dobry wybór, by zapewnić sobie świetne samopoczucie w drodze. Tę lekką kurtkę, której wyposażenie zostało ograniczone do tego, co najważniejsze, nosi się niezwykle przyjemnie.
od 299.99 do 299.99 zł     Liczba sklepów: 3
Na odkrywczą wyprawę przez pustynię lub nieznane metropolie: właśnie w tym celu powstała seria odzieży na podróże ATACAMA, zapewniająca wysoką ochronę UV. ATACAMA JACKET to kurtka i kamizelka w jednym – odpiąć lub przypiąć rękawy i w drogę do kolejnego celu! Kurtka polowa zapewnia wyjątkowo dużo miejsca w kieszeniach, co jest niezwykle praktyczne w podróży.
od 659.99 do 659.99 zł     Liczba sklepów: 3
Pełna swoboda – już nawet sam wygląd CAMIO ROAD na to wskazuje. Przy tym ta kurtka na podróże ze stójką jest też funkcjonalna.
od 389.99 do 389.99 zł     Liczba sklepów: 3
Wzorem dla FREEMONT FIELD JACKET były typowe kurtki na podróże, stosowane podczas niezliczonych wypraw badawczych, prac wykopaliskowych itp. Wytrzymała, wiatroszczelna i nienasiąkająca wodą kurtka została zaprojektowana dla osób, które stale są w drodze.
od 599.99 do 599.99 zł     Liczba sklepów: 3
Dla tych, którzy w celu ochrony środowiska piją kawę w kubkach na wynos wielokrotnego użytku i korzystają z komunikacji miejskiej: HAYWARD PARKA to ekologiczna kurtka chroniąca przed złą pogodą! Została ona wykonana z naszego najbardziej ekologicznego materiału chroniącego przed złą pogodą TEXAPORE ECOSPHERE. Czym się wyróżnia? Nie tylko materiał wierzchni, lecz także membrana pochodzi z recyklingu – to absolutna światowa nowość! Typowe dla parki są naszywane kieszenie, ściągacz w talii umożliwiający indywidualne dopasowanie oraz dłuższy krój, dzięki czemu zakrywa ona także marynarkę.
od 899.99 do 899.99 zł     Liczba sklepów: 3
W parce HENDERSON PARKA życie jest lekkie. Mimo dłuższego kroju ta wytrzymała, wiatroszczelna parka podróżna waży jedynie 565 g! (w rozmiarze L).
od 659.99 do 659.99 zł     Liczba sklepów: 3
Wyróżniający się krótkim krojem i prążkowanymi ściągaczami bluzon ciekawie się prezentuje – i jest obecnie niezwykle modny. Oprócz tego HUNTINGTON JACKET jest też wiatroszczelny i nienasiąkający wodą.
od 489.99 do 489.99 zł     Liczba sklepów: 3
1   |   2   |   3   |   4   |   5   »
 
  Współpraca