facebook
 
Wyszukaj produkt wg
 
Liczba produktów: 47
na stronie
Niezwykle komfortowy i ciepły płaszcz puchowy z kapturem. Materiał wierzchni, Marmot MEMBRAIN®, zapewnia doskonałe właściwości wodoodporne i oddychające.
od 868.90 do 1398.99 zł     Liczba sklepów: 4
Zaawansowana technologia daje gwarancje ciepła i k omfortu. Zewnętrzna tkanina Ripstop po wstrzymuje deszcz, a wypełnienie gęsim puchem 650+ ogrzewa wnętrze, nawet w najbardziej mroźne zimy.
od 942.99 do 1259.00 zł     Liczba sklepów: 4
Na wycieczkę po miastach, wyprawę w głąb kraju lub na co dzień: kurtka z kapturem AMBER ROAD to dobry wybór, by zapewnić sobie świetne samopoczucie w drodze. Tę lekką kurtkę, której wyposażenie zostało ograniczone do tego, co najważniejsze, nosi się niezwykle przyjemnie.
od 299.99 do 299.99 zł     Liczba sklepów: 3
Na odkrywczą wyprawę przez pustynię lub nieznane metropolie: właśnie w tym celu powstała seria odzieży na podróże ATACAMA, zapewniająca wysoką ochronę UV. ATACAMA JACKET to kurtka i kamizelka w jednym – odpiąć lub przypiąć rękawy i w drogę do kolejnego celu! Kurtka polowa zapewnia wyjątkowo dużo miejsca w kieszeniach, co jest niezwykle praktyczne w podróży.
od 659.99 do 659.99 zł     Liczba sklepów: 3
Kiedy słońce mocno praży, nie trzeba rezygnować z aktywności – na pewno nie wtedy, gdy ma się na sobie zapewniającą dobrą ochronę kurtkę BARSTOW JACKET. Lekka kurtka z ochroną UV ze sprawdzonego materiału SUPPLEX jest wzmocniona materiałem FUNCTION 65 WAX przy kołnierzu, na ramionach i kieszeniach.
od 599.99 do 599.99 zł     Liczba sklepów: 3
Pełna swoboda – już nawet sam wygląd CAMIO ROAD na to wskazuje. Przy tym ta kurtka na podróże ze stójką jest też funkcjonalna.
od 389.99 do 389.99 zł     Liczba sklepów: 3
Dziś tu, jutro tam – każdego dnia w wygodnym ubraniu przez świat: CAVENDISH JACKET to przeciwdeszczowa parka w stylu polowym dla miłośników podróży. Liczne nakładane kieszenie, styl „used” i przyjemny w dotyku materiał przypominający bawełnę nadają kurtce na podróże solidny wygląd, który wyraża zamiłowanie do przygód.
od 769.99 do 769.99 zł     Liczba sklepów: 3
Wzorem dla FREEMONT FIELD JACKET były typowe kurtki na podróże, stosowane podczas niezliczonych wypraw badawczych, prac wykopaliskowych itp. Wytrzymała, wiatroszczelna i nienasiąkająca wodą kurtka została zaprojektowana dla osób, które stale są w drodze.
od 599.99 do 599.99 zł     Liczba sklepów: 3
Podczas wędrówek przez lasy i góry kurtka GREEN VALLEY JACKET chroni przed wiatrem i lekkimi opadami. Jej miękki materiał jest wyjątkowo przyjemny w noszeniu.
od 419.99 do 419.99 zł     Liczba sklepów: 3
Dla tych, którzy w celu ochrony środowiska piją kawę w kubkach na wynos wielokrotnego użytku i korzystają z komunikacji miejskiej: HAYWARD PARKA to ekologiczna kurtka chroniąca przed złą pogodą! Została ona wykonana z naszego najbardziej ekologicznego materiału chroniącego przed złą pogodą TEXAPORE ECOSPHERE. Czym się wyróżnia? Nie tylko materiał wierzchni, lecz także membrana pochodzi z recyklingu – to absolutna światowa nowość! Typowe dla parki są naszywane kieszenie, ściągacz w talii umożliwiający indywidualne dopasowanie oraz dłuższy krój, dzięki czemu zakrywa ona także marynarkę.
od 899.99 do 899.99 zł     Liczba sklepów: 3
1   |   2   |   3   |   4   |   5   »
 
  Współpraca