Ceneria.pl   |   Testeria   |   Turystyka • trekking • wspinaczka   |   Rowery i sprzęt rowerowy   |   Sprzęt narciarski i odzież narciarska   |   Sport i rekreacja
Ceneria logo

Jack WolfskinNiemiecki producent sprzętu i odzieży turystycznej, istniejący od 1981 roku.


Wytwarza funkcjonalną odzież, sprzęt i obuwie turystyczne idealnie nadające się do różnego rodzaju aktywności, podróży i wypoczynku.
Firma Jack Wolfskin zdobyła sobie wiodącą pozycję na światowym rynku outdoorowym. Jej produkty są obecne na wszystkich kontynentach, używane przez turystów penetrujących wszystkie zakątki świata, od tropików po Arktykę.
Jack Wolfskin jest sponsorem tytularnym narciarskiego Turnieju 4 Skoczni i wielu klubów piłkarskich Bundesligi.

Filozofia firmy:

"Jesteśmy przekonani, że każdy rodzaj aktywności może być zabawą, dlatego używając naszych produktów będziesz czuć się swobodnie w każdej chwili."

Firmie Jack Wolfskin przyświeca jedna myśl: "Pragniemy, aby nasze produkty były jak najbardziej funkcjonalne i komfortowe. Chcemy zagwarantować, by wszystkie one spełniały różne wymagania użytkowników podczas wszelkiego rodzaju aktywności. W imię tych zasad od 1981 roku produkujemy funkcjonalną odzież, sprzęt i obuwie turystyczne idealne nadające się do różnego rodzaju aktywności, podróży i wypoczynku.

Wszystkie możliwości, zakres funkcjonowania materiałów i techniczne właściwości naszych produktów często wymagają szczegółowego opisu. Dlatego właśnie są one sprzedawane jedynie w wybranych, najlepszych sklepach turystycznych."

Produkty Jack Wolfskin można znaleźć i zakupić w wiodących sklepach turystycznych i sportowych na terenie Polski, a także w firmowych sklepach Jack Wolfskin Stores.

Więcej informacji o sklepach Jack Wolfskin i sklepach współpracujących z firmą tutaj.

Jack Wolfskin dla aktywnych

Produkty Jack Wolfskin (odzież, obuwie i sprzęt turystyczny) są skierowane do różnych grup ludzi w zależności od podejmowanej przez nich aktywności:

ALPINIZM

Będąc wysoko w górach potrzebujesz bardzo technicznego i specjalistycznego sprzętu oraz odzieży, która spełni Twoje indywidualne potrzeby i zapewni Ci poczucie bezpieczeństwa w alpejskich warunkach. W kolekcji Alpinism, przy tworzeniu i projektowaniu odzieży, obuwia i sprzętu, który idealnie sprawdza się w najwyższych górach, firma Jack Wolfskin używa nowoczesnej, wysoko rozwiniętej technologii.

TREKKING

Wyprawa w mocno pagórkowatym terenie, trwająca kilka dni, stawia wysokie wymagania wyposażeniu turysty. Niska waga i rozmiar plecaka są praktycznie najważniejsze, gdyż wszystko musisz nosić na plecach. Odzież, obuwie i sprzęt trekkingowy muszą być absolutnie niezawodne, lekkie i bardzo trwałe.

HIKING

Do dyscypliny zwanej hikingiem możemy zaliczyć: długodystansowe wycieczki, weekendowe wędrówki i uprawienie sportu takiego jak: biegi po lesie, rowerowe wycieczki po górach, ale także codzienne przejażdżki rowerowe do pracy – to tylko przykłady. Produkty tu stosowane muszą być różnorodne i wszechstronne, mają jednak wspólną cechę: wymaga się od nich bardzo wysokiego poziomu odporności na złe warunki atmosferyczne oraz wysokiego komfortu noszenia.

Alpinizm, trekking i hiking można objąć wspólną nazwą outdoor. Jednak firma Jack Wolfskin nie ogranicza przeznaczenia swoich produktów tylko do tych form aktywności i rozszerza pojęcie outdoor...

CASUALS

To właśnie linia Casuals pozwoli Ci poczuć się dobrze i komfortowo bez względu na pogodę, niezależnie od tego, czy dzień jest zimny i deszczowy, czy też słoneczny i ciepły. Casuals to wygodne koszulki i bluzki, T-shirty i topy, spodnie i sukienki, a także kurtki uszyte z miłych w dotyku i wysokiej jakości bawełnianych materiałów.

TRAVEL

Odzież turystyczna powinna być funkcjonalna, zapewniać komfort noszenia i być łatwa w utrzymaniu. Produkty wykonano z materiału, który się nie gniecie i szybko schnie, a także zapewnia ochronę przed owadami, promieniami UV, nadmiernym ciepłem oraz jego utratą, dlatego stanowi on podstawę kolekcji Travel. Kolekcję idealnie uzupełniają komfortowe, funkcjonalne obuwie, praktyczny i wygodny bagaż oraz akcesoria.

FAMILY


Wśród produktów Jack Wolfskin przeznaczonych dla dzieci i młodszego pokolenia, naśladowane są najlepsze rozwiązania marki w mniejszej skali. A to ponieważ ‘OUTDOOR’ to nie tylko wakacje i wyjazdy pod namiot, ale również życie codzienne: droga ze szkoły oraz czas wolny. Godne zaufania, funkcjonalne materiały jak również koncentracja na bezpieczeństwie i szczegółach istotnych w konkretnym wieku i formach aktywności.

Dystrybucja:
FAM sp.j., Gdynia
info@e-horyzont.pl
www.fam.gda.pl
www.e-horyzont.pl

Więcej:

www.jack-wolfskin.com
www.jack-wolfskin.pl