Ceneria.pl   |   Testeria   |   Turystyka • trekking • wspinaczka   |   Rowery i sprzęt rowerowy   |   Sprzęt narciarski i odzież narciarska   |   Sport i rekreacja
Ceneria logo

Strona główna   »  
Testeria   »  

10 lat kurtek Microlight Alpine i Microlight Summit

Od ponad dekady nasza kurtka Microlight Jacket była testowana, wypróbowana i kochana przez użytkowników. Teraz nadszedł czas na poznanie następnej generacji tych kurtek.
Reklama

Dla kogoś nieznającego tematu, zmiany są nieznaczne. Natomiast dla wykwalifikowanego oka, po bliższym przyjrzeniu się, można dostrzec całą dekadę ewolucji i przemian. Kurtka Microlight została poddana szczegółowej analizie, starannie przebudowana i dopracowana w najdrobniejszych szczegółach.

Microlight Alpine

Kurtka powstała 10 lat temu, dzisiaj uważana za kultową pozycję w naszej ofercie, jest w dalszym ciągu poprawiana i udoskonalamy jej najlepsze cechy. Lekka, trwała i wysoce kompresyjna kurtka Microlight jest idealnym towarzyszem każdej przygody.

Microlight Alpine wykonany jest z wysokiej jakości Pertex®Quantum, ciasno tkanego, wytrzymałego i nieprzyjmującego wody materiału. Oprócz ochrony przed czynnikami zewnętrznymi, ta lekka i wytrzymała tkanina pozwala na pełne napowietrzanie (loft) puchu, zwiększając tym samym ciepło.

Wewnątrz każdej przegrody znajduje się najwyższej jakości puch gęsi hydrofobowy o mocy wypełnienia 750 FP pozyskiwany z etycznych źródeł zaopatrzenia, gwarantujący wyjątkową ochronę i ciepło, przy zachowaniu niskiej wagi produktu.

Microlight Summit


Microlight Summit, przeznaczony dla alpinistów, został zainspirowany niesamowitym materiałem Pertex®Quantum Infinity Weave™ ∞. Każdy szczegół został dokładnie przeanalizowany, tak aby zapewnić jego bezproblemowe funkcjonowanie w górach, oferując wyjątkowe ciepło i praktyczny rozmiar.

Zainspirowany innowacyjnym rozwojem nowych tkanin, Microlight Summit, czerpiąc z klasycznych alpejskich korzeni, łączy w sobie ponad 10 lat nauki z najnowszymi technologiami, zapewniając imponujące rezultaty.

Noszona jako zewnętrzna warstwa ochronna lub jako ciepła warstwa pośrednia w niskich temperaturach, kurtka Microlight Summit jest wszechstronna i wytrzymała, z zestawem funkcji dostosowanych do warunków alpejskich. Dwukierunkowy zamek YKK i elastyczne nylonowe mankiety umożliwiają wygodne dopasowanie kurtki do rękawic. Poza tym nieco dłuższy krój, kompatybilne z uprzężą kieszenie na rękę, izolowana przegroda na zamek błyskawiczny i osłona podbródka zapewniają maksymalne ciepło podczas asekuracji.
 
Przyjmując nowe podejście do konstrukcji komór, Microlight Summit został wykonany z Pertex® Quantum Infinity Weave™ ∞. Ta innowacyjna tkanina eliminuje konieczność szycia, klejenia lub podgrzewania podczas konstruowania przegród, a zamiast tego jest gęsto tkana w celu zwiększenia odporności na wiatr i warunki atmosferyczne.

Wewnątrz każdej przegrody znajduje się najwyższej jakości puch gęsi hydrofobowy o mocy wypełnienia 750 FP pozyskiwany z etycznych źródeł zaopatrzenia, gwarantujący wyjątkową ochronę i ciepło, przy zachowaniu niskiej wagi produktu.
https://rab.equipment/10-YEARS-ON

https://www.instagram.com/explore/tags/10yon/

https://vimeo.com/292073936/638d53c3f9

#10YOn