Ceneria.pl   |   Testeria   |   Turystyka • trekking • wspinaczka   |   Rowery i sprzęt rowerowy   |   Sprzęt narciarski i odzież narciarska   |   Sport i rekreacja
Ceneria logo

Strona główna   »  
Testeria   »  

Ameryka Środkowa na czterech kołach - pokaz slajdów w kinie Luna

Reklama

Zapraszamy w czwartek, 25 października o godz. 19.00 na pokaz slajdów "Ameryka Środkowa na czterech kołach" autorstwa  Marty Owczarek i Barteka Skowrońskiego. Pokaz odbędzie się w ramach cyklicznych spotkań „Slajdy In Mundo w Lunie".

Zapraszamy w podróż przez Gwatemalę, Salwador, Honduras, Nikaraguę, Kostarykę i Panamę. Marta i Bartek opowiedzą m. in. o tym, co kryją tropikalne lasy, jak wygląda życie u stóp aktywnych wulkanów, o indiańskich rytuałach i przemytnikach z Karaibów. Zdradzą też kulisy podróżowania z małym dzieckiem na pokładzie. Co robić, żeby nie zwariował zarówno małolat, jak i rodzice? Jak to jest funkcjonować przez wiele miesięcy w samochodzie i na kempingach? Jak wybierać miejsca na nocleg? Czy to bezpieczne? Jednym słowem kwintesencja wielomiesięcznej włóczęgi po Ameryce Środkowej.

Marta Owczarek i Bartek Skowroński, autorzy książki „Byle dalej. W 888 dni dookoła świata" oraz „Pod stopami słońca", od ponad dziesięciu lat żyją w podróży. Gdy w 2014 roku na świat przyszła ich córka Zosia, przesiedli się z motocykli na cztery koła. Od tego czasu przemierzyli wspólnie kamperem Kanadę, USA, Meksyk i Amerykę Środkową.
Slajdy "In Mundo" w kinie Luna
Kino Luna, ul. Marszałkowska 28, Warszawa


4 października ruszyła się VI edycja spotkań podróżniczych IN MUNDO w warszawskim kinie Luna! Co czwartek o godzinie 19.00 sala kinowa wypełnia się pasjonatami podróży. Najciekawsi globtroterzy, fotograficy, autorzy książek opowiadają historie z najdalszych zakątków świata. Na dużym kinowym ekranie oglądamy starannie wyselekcjonowane fotografie i słuchamy pełnych emocji opowieści.

Program spotkań
Bilet wstępu na pokaz: 18 zł
Przedsprzedaż przez internet oraz osobiście w kasie kina Luna
Więcej informacji:

www.slajdypodroznicze.pl
www.facebook.com/Slajdypodroznicze