Ceneria.pl   |   Testeria   |   Turystyka • trekking • wspinaczka   |   Rowery i sprzęt rowerowy   |   Sprzęt narciarski i odzież narciarska   |   Sport i rekreacja
Ceneria logo

Strona główna   »  
Testeria   »  

Bielizna termiczna SENSOR - nowość w Outdoorzy.pl

Reklama

SENSOR
to czeski producent termoaktywnej odzieży z wełny merino. Tworzy bieliznę całoroczną, wspomagającą naturalną termoregulację ciała podczas aktywności outdoorowej. Dzięki produktom marki SENSOR zwiększysz komfort termiczny podczas treningu i zdobędziesz każdy cel.

W ofercie m.in. TEE LS - męska bluzka termoaktywna z najnowszej kolekcji DOUBLE FACE.

Termoaktywna, dwustronna bluzka męska stworzona dla miłośników zimowej aktywności outdoorowej. Zadba o Twój komfort termiczny zarówno w mroźne, jak i cieplejsze dni. Elastyczna, wytrzymała, szybkoschnąca.

DOUBLE FACE to kolekcja dwustronnej odzieży termoaktywnej przeznaczonej do użytku podczas aktywności zimowych. Odzież wchodząca w skład kolekcji posiada dwuwarstwową budowę, by zapewnić użytkownikowi optymalny komfort termiczny w każdych warunkach.Odzież DOUBLE FACE posiada dwie strony. Pierwsza z nich, oznaczona znakiem + wykonana została z poliestrowego jedwabiu. Wspomaga naturalną termoregulację ciała, pozwoli uwolnić pot i umożliwi skórze swobodne oddychanie. Przeznaczona do użytku w temperaturach powyżej 0°C.

Druga strona, oznaczona znakiem -, wykonana została z miękkich mikrowłókien poliestrowych. Jej zadaniem jest utrzymanie przy skórze ciepła wytworzonego przez ciało użytkownika. Przeznaczona do użytku w temperaturach poniżej 0°C. Zapewni maksymalny komfort termiczny w mroźne dni.

Materiał, z którego wykonana została odzież z kolekcji DOUBLEFACE jest elastyczny, szybkoschnący i 4-krotnie bardziej wytrzymały niż bawełna. Odporny na przetarcia i rozdarcia, nie traci koloru na skutek częstego prania i ekspozycji na promieniowanie UV. Odzież posiada płaskie, ukryte szwy.
Więcej informacji na stronie sklepu:

http://www.outdoorzy.pl/