Ceneria.pl   |   Testeria   |   Turystyka • trekking • wspinaczka   |   Rowery i sprzęt rowerowy   |   Sprzęt narciarski i odzież narciarska   |   Sport i rekreacja
Ceneria logo

Strona główna   »  
Testeria   »  

Bielizna z wełny Merino od Helly Hansen

Reklama

Helly Hansen
uzupełnia kolekcję bielizny na sezon wiosna / lato 2018 o produkty zawierające wyjątkową wełnę merynosów. „Wełna to ogromny komfort, nieporównywalny z bielizną syntetyczną” – podkreśla Rafał Król, ekspert w dziedzinie outdooru.

Misją Helly Hansen jest tworzenie odzieży technicznej, która ma dać komfort i poczucie bezpieczeństwa entuzjastom wypoczynku. Odpowiednia bielizna jest kluczowym elementem stroju podczas wysiłku fizycznego.
 
Linia Merino Light od Helly Hansen to damskie i męskie topy, które zapewniają efekt chłodzenia i naturalnej kontroli zapachów, zwiększając komfort użytkowania. Ponadto każdy produkt jest lekki i przewiewny, dzięki czemu idealnie sprawdzi się podczas uprawiania sportu.
Wieloletnie doświadczenie pozwoliło ekspertom Helly Hansen stworzyć lekką linię odzieży ze 100% wełny z merynosów. „Mało kto wie, że bielizna wełniana to idealne rozwiązanie na letnie wyprawy, ponieważ chroni nas przed oparzeniami słonecznymi i promieniowaniem UV oraz działa jak termostat” – podkreśla Rafał Król. Lekka, 100% wełna z merynosów ma wyjątkową właściwość dodawania lekkiego ciepła w chłodne poranki, a efekt chłodzenia w cieplejsze dni, co jest kolejnym dużym atutem produktów. Ponadto mają one naturalną odporność na zapach i dają odczucie miękkości. „Ten, kto nie ma odzieży z wełny owiec merynosów (merino), ten nie wie, że to najdelikatniejsza wełna z włókien tak cienkich, że nie drapią nawet bardzo wrażliwych osób” – mówi Rafał Król.O Helly Hansen

Założona w 1877 roku, w Norwegii, marka Helly Hansen wciąż ulepsza swoją profesjonalną odzież, która ochrania ludzkie życie i pozwala czerpać z niego radość.
 
Dzięki  doświadczeniu czerpanemu z życia i pracy w najsurowszych warunkach naszej planety, firma stworzyła długą listę innowacji rynkowych, między innymi pierwszy elastyczny, wodoodporny materiał, który powstał prawie 140 lat temu. Kolejne przełomowe odkrycie to pierwszy materiał typu polar stworzony przez Helly Hansen w latach 60., a także stworzoną w latach 70. pierwszą linię technicznej bielizny termoaktywnej, wykonanej w technologii LIFA® Stay Dry.  Firma jest też  autorem wielokrotnie nagradzanego systemu H2Flow, pozwalającego na regulację temperatury ciała w odzieży technicznej.


Helly Hansen to światowy lider zarówno w produkcji odzieży żeglarskiej, narciarskiej oraz roboczej. Odzież narciarską od Helly Hansen nosi ponad 55 000 profesjonalnych narciarzy reprezentacji olimpijskich, reprezentacji narodowych i profesjonalni instruktorzy i przewodnicy w ponad 200 ośrodkach i kurortach narciarskich.

Odzież wierzchnia, bielizna termiczna, odzież miejska, obuwie są sprzedawane w ponad 40 krajach i cieszą się zaufaniem entuzjastów sportu i outdooru na całym świecie.
Aby dowiedzieć się więcej o nowej kolekcji Helly Hansen, zapraszamy na stronę www.HellyHansen.com.