Ceneria.pl   |   Testeria   |   Turystyka • trekking • wspinaczka   |   Rowery i sprzęt rowerowy   |   Sprzęt narciarski i odzież narciarska   |   Sport i rekreacja
Ceneria logo

Strona główna   »  
Testeria   »  

Co zabrać na wakacje i jak się spakować?

Osoby, które często podróżują, mają czasami problem z tym, co tak naprawdę warto zabrać na wczasy. W jeszcze gorszej sytuacji są ci turyści, którzy do tej pory nigdzie nie wyjeżdżali i nie wiedzą, czego tak naprawdę potrzebują, aby móc wypocząć podczas urlopu. W przypadku wakacji nad jeziorem podstawą jest zadbanie o to, aby na miejscu były materace dmuchane, bo można je wykorzystać na kilka sposobów. Powinien to być jednak porządnie wykonany materac, aby nie okazało się, że przebije się już po pierwszym dniu i nie będzie można dłużej pływać lub odpoczywać na nim na słońcu.

 • Dlaczego warto zabrać dmuchane materace?
• O czym pamiętać wybierając materac dmuchany?
• Co jest potrzebne, aby zyskać komfortowy sen: czy dmuchany materac do dobry wybór?
• Jak łatwo rozłożyć materace dmuchane?
• Do czego spakować rzeczy, które zabiera się na wakacje?

Miłośnicy spędzania czasu w wodzie nie mogą również zapomnieć o okularach do pływania i innych akcesoriach, dzięki którym będzie można miło spędzić czas. Poniżej znajdziesz kilka uniwersalnych inspiracji związanych z tym, co jest potrzebne, aby podczas wakacji zyskać komfortowy sen, a wolny czas spędzać aktywnie w taki sposób, jaki się najbardziej preferuje.

Dlaczego warto zabrać dmuchane materace?

Niezależnie od tego, czy planujesz nocować pod namiotem, w domku letniskowym, czy w innym miejscu, komfortowy sen podczas urlopu ma duże znaczenie. Jest to przecież jedyny czas w roku, gdy można tak naprawdę wypocząć i naładować akumulatory. Warto więc kupić model wykonany z wytrzymałego tworzywa PVC, który zagwarantuje komfort użytkowania. Może się okazać, że dostępne na miejscu łóżka nie spełnią oczekiwań twoich i twojej rodziny, a wówczas taki materac pozwoli wyspać się w dobrych warunkach. Najczęściej jednak nie chodzi o wygodny sen, ale o możliwość korzystania z materaca na świeżym powietrzu. Wiele osób lubi opalać się na takim materacu, dzięki czemu jest im wygodniej niż podczas leżenia na kocu. Inni natomiast nie wyobrażają sobie innego relaksu niż pływanie na materacu. Wówczas warto mieć przy sobie okulary do pływania, dzięki którym będzie można zajrzeć pod wodę i podziwiać widoki. Przydadzą się również tym, którzy chcą często schodzić z materaca, aby popływać w jeziorze.

O czym pamiętać wybierając materac dmuchany?

W większości przypadków doskonale sprawdzi się materac dmuchany w cenie około stu złotych. Dostępne są oczywiście tańsze modele oraz droższe materace, ale jeżeli zależy ci na komforcie, wcale nie musisz od razu decydować się na najdroższe warianty. Wszystkie produkty dostępne sprawdzisz w dowolnym momencie na stronie serwisu, gdzie można zamówić nie tylko materace, ale również takie akcesoria jak pompka. Kupując model w zestawie z pompką elektryczną, ułatwisz sobie dmuchanie materaca, co w innym przypadku zabiera wiele czasu i jest męczące. Materac to zakup, z którego na pewno wielokrotnie będziesz korzystać. Pomijając nawet wakacje, dobrej jakości sprzęt przyda się do spania podczas nieplanowanej wizyty gości. Często pojawia się wówczas problem z tym, gdzie ułożyć wszystkich obecnych, aby każdy mógł liczyć na spokojny sen. Materac skutecznie rozwiązuje ten problem, a jego powierzchnia jest przyjemna w dotyku.

Co jest potrzebne, aby zyskać komfortowy sen: czy dmuchany materac do dobry wybór?

Materace dostępne są w wielu wariantach. Najczęściej wybierany model to materac dla dwóch osób, który sprawdzi się w domu oraz na łonie natury. Można też pomyśleć o zakupie większej ilości produktów dla jednej osoby, przy czym należy mieć świadomość, że z takich materacy nie da się korzystać we dwoje. Zamówienie złożone online pozwala skorzystać z atrakcyjnych cen, szczególnie że w sklepie często dostępne są promocje. Zaletą materacy jest to, że można je łatwo nadmuchać i spuścić z nich powietrze, więc zyskasz dodatkowe miejsce wtedy, gdy nikt nie będzie z nich korzystał. W ofercie dostępny jest więc produkt na każdą kieszeń. Do spania przydadzą się również inne rzeczy. Jeżeli masz możliwość zabrać prześcieradło, to przygotujesz na materacu wygodne posłanie. W innym przypadku możesz po prostu spakować śpiwór, co z łatwością pozwoli stworzyć miejsce do spania na kempingu, które sprawi, że korzystającej z niego osobie będzie wygodnie.

Jak łatwo rozłożyć materace dmuchane?

Dostępne są różnego rodzaju pompki, które ułatwiają rozkładanie materacy. Najlepiej jednak przeprowadzić pompowanie kompresorem elektrycznym (można kupić model z wbudowanym akumulatorem), ponieważ taka funkcjonalność przynosi najlepsze efekty, a czas pompowania jest najkrótszy.

Do czego spakować rzeczy, które zabiera się na wakacje?

Wszystkie rzeczy, które planujesz zabrać na wakacje, powinny zostać dobrze spakowane, aby w razie potrzeby można było je łatwo odnaleźć. Pomogą ci w tym solidne Wittchen walizki, które są bardzo pojemne, eleganckie i odporne na uszkodzenia. Oferta producenta obejmuje również modele o wymiarach, które są odpowiednie dla osób podróżujących samolotem. Można też zdecydować się na zakup takich walizek w komplecie, aby uzyskać jeszcze lepszą cenę.

Artykuł sponsorowany