Ceneria logo
 

Strona główna   »  
Testeria   »  

Etiopia kobiecym okiem - pokaz slajdów w kinie Luna

Reklama

Zapraszamy w czwartek, 6 grudnia o godz. 19.00 na pokaz slajdów "Etiopia kobiecym okiem" autorstwa Natalii Mileszyk. Pokaz odbędzie się w ramach cyklicznych spotkań „Slajdy In Mundo w Lunie”.


Wierzysz w Boga?
Tak…
To dlaczego nie nosisz krzyżyka? Proszę, weź mój. – I tak oto na mojej szyi wylądował zielony, neonowy, plastikowy krzyżyk.


Samotna włóczęga po Etiopii była dla mnie okazją do spotkania ludzi i doświadczania ich bezinteresowności. Do świętowania razem z nimi Bożego Narodzenia i święta Jordanu (Timkat). Do dotarcia do wrót piekła i spojrzenia w jezioro magmy. Do rozmów do rana, dzielenia się jedzeniem, docierania do klasztorów nad przepaściami. I do lepszego zrozumienia tego, co dzieje się w tamtym zakątku świata.

Etiopia nie była miłością od pierwszego wejrzenia. Ale była krajem, który jak chyba żaden dotąd przypomniał mi, co dla mnie w drodze jest najważniejsze – ludzie. Zapraszam na zdjęcia i jazz z lat‘60.


Fot. Natalia Mileszyk

SLAJDY "IN MUNDO" W KINIE LUNA
Kino Luna, ul. Marszałkowska 28, Warszawa


4 października ruszyła się VI edycja spotkań podróżniczych IN MUNDO w warszawskim kinie Luna! Co czwartek o godzinie 19.00 sala kinowa wypełnia się pasjonatami podróży. Najciekawsi globtroterzy, fotograficy, autorzy książek opowiadają historie z najdalszych zakątków świata. Na dużym kinowym ekranie oglądamy starannie wyselekcjonowane fotografie i słuchamy pełnych emocji opowieści.Bilet wstępu na pokaz: 18 zł
Przedsprzedaż przez Internet:
http://www.kinoluna.pl/filmy/samochodem-elektrycznym-przez-afryke
oraz osobiście w kasie kina Luna
www.slajdypodroznicze.pl
www.facebook.com/Slajdypodroznicze