Ceneria.pl   |   Testeria   |   Turystyka • trekking • wspinaczka   |   Rowery i sprzęt rowerowy   |   Sprzęt narciarski i odzież narciarska   |   Sport i rekreacja
Ceneria logo

Strona główna   »  
Testeria   »  

Jakie buty piłkarskie na mokrą trawę sprawdzą się najlepiej jesienią?

Poznaj zalety wodoodpornego obuwia, które świetnie sprawdzi się w każdych warunkach pogodowych. Śnieg, deszcz, zimno - to nie ma już większego znaczenia. Zamów swoją wymarzoną parę butów piłkarskich na mokrą trawę już teraz.
 

 

Właściwości butów piłkarskich na mokrą trawę

Producenci obuwia sportowego prześcigają się obecnie w wymyślaniu i produkowaniu coraz to ambitniejszych projektów butów piłkarskich na mokrą trawę, z którą piłkarze często mają do czynienia podczas treningów. Producentów tego typu obuwia jest bardzo wiele, a wśród nich są marki takie jak: Nike, Puma czy adidas.

Takie obuwie przeznaczone do gry w piłkę nożną w wyjątkowo niesprzyjających warunkach pogodowych powinny przede wszystkim zapewniać czystą i precyzyjną kontrolę nad piłką. Żadne poślizgi nie wchodzą w grę w przypadku butów piłkarskich na mokrą trawę. Dzięki najlepszym butom przeznaczonym do gry na mokrej murawie, gra rozbijana jest na czynniki pierwsze.

Cholewka z miękkiej kangurzej skóry i wywinięty język obuwia gwarantują amortyzację i kontrolę nad piłką. Dzięki technologii Anti-Clog Traction, zastosowanej na przykład w obuwiu marki Nike w płytce na podeszwie, chronią przed przywieraniem błota. 

Buty piłkarskie przeznaczone na mokrą trawę posiadają obszar sznurowania, który zapewnia wygodne dopasowanie. Dodatkowo, pełnowymiarowa płytka z tworzywa TPU gwarantuje trwałość i stabilizację. Połączenie stałych i wkręcanych korków metalowych gwarantuje odpowiednią przyczepność i płynny bieg na miękkich, błotnistych nawierzchniach. 

Jaki powinien być dobry sklep piłkarski?

Wybór najlepszych butów piłkarskich do gry na mokrej murawie to nie bułka z masłem. Każdy piłkarz, zarówno amator jak i zawodowy, zdaje sobie sprawę z tego, że buty muszą być nie tylko świetnie dopasowane do stopy, poziomu gry i możliwości zawodnika. Idealne buty muszą być również idealnie dopasowane do najróżniejszych warunków pogodowych, w których przyjdzie grać zawodnikowi.

Dobry sklep internetowy, prowadzący sprzedaż obuwia sportowego powinien w swojej ofercie posiadać obuwie przeznaczone do gry w piłkę nożną w każdych warunkach. Dodatkowym atutem dobrego sklepu będzie oferowanie obuwia o doskonałych parametrach i ciekawym designie. Moda i praktyczność przede wszystkim!

Jeśli chcesz poznać wszystkie modele butów piłkarskich na mokrą trawę, które są obecnie dostępne w sprzedaży, koniecznie odwiedź stronę profesjonalnego sklepu piłkarskiego: futbolsport.pl. Znajdziesz tam obuwie przeznaczone do gry w piłkę nożną w najróżniejszych warunkach, nawet tych najbardziej niekorzystnych. Wybieraj spośród najpopularniejszych modeli Nike, Puma i adidas. Wybierz swoją wymarzoną parę już teraz, nim zrobią to inni.

 

artykuł partnera serwisu