Ceneria.pl   |   Testeria   |   Turystyka • trekking • wspinaczka   |   Rowery i sprzęt rowerowy   |   Sprzęt narciarski i odzież narciarska   |   Sport i rekreacja
Ceneria logo

Strona główna   »  
Testeria   »  

Kolekcja Elements od Helly Hansen - kurtki i płaszcze przeciwdeszczowe

Reklama

Minimalistyczna forma, prosty design oraz najwyższej jakości materiały – takie są cechy charakterystyczne najnowszej miejskiej kolekcji Elements norweskiej marki Helly Hansen.

Jednak to, co najważniejsze w tym sezonie, to pojawiające się elementy filozofii Japonii w projektach: ziemi, wody, ognia, wiatru i próżni.

Kolekcja odzieży miejskiej na sezon wiosna/lato 2018 to połączenie japońskiej filozofii z norweskim stylem. Pięć elementów kraju kwitnącej wiśni przewija się w materiałach, konstrukcji ora detalach każdego produktu. Projektanci Helly Hansen nie zapomnieli przy tym o praktycznych funkcjach kolekcji, z której przecież słynie każda linia brandu. To wszystko zaowocowało powstaniem stylowej, a jednocześnie wygodnej, miejskiej linii Elements.
Ciekawą propozycją na najbliższy sezon jest nowa linia kurtek przeciwdeszczowych. Dzięki prostej konstrukcji, minimalistycznym wykończeniom i trosce o detale sprawdzą się podczas wielu różnych okazji. Lekka, a przede wszystkim szybkoschnąca konstrukcja zapewnia komfort nawet w najtrudniejszych warunkach miejskich. Kurtki są wykonane ze specjalnego materiału Helly Tech® Protection, który chroni przed deszczemi wiatrem.
O Helly Hansen

Założona w 1877 roku, w Norwegii, marka Helly Hansen wciąż ulepsza swoją profesjonalną odzież, która ochrania ludzkie życie i pozwala czerpać z niego radość.

Dzięki  doświadczeniu czerpanemu z życia i pracy w najsurowszych warunkach naszej planety, firma stworzyła długą listę innowacji rynkowych, między innymi pierwszy elastyczny, wodoodporny materiał, który powstał prawie 140 lat temu. Kolejne przełomowe odkrycie to pierwszy materiał typu polar stworzony przez Helly Hansen w latach 60., a także stworzoną w latach 70. pierwszą linię technicznej bielizny termoaktywnej, wykonanej w technologii LIFA® Stay Dry.  Firma jest też  autorem wielokrotnie nagradzanego systemu H2Flow, pozwalającego na regulację temperatury ciała w dzieży technicznej.
 
Helly Hansen to światowy lider zarówno w produkcji odzieży żeglarskiej, narciarskiej oraz roboczej. Odzież narciarską od Helly Hansen nosi ponad 55 000 profesjonalnych narciarzy reprezentacji olimpijskich, reprezentacji narodowych i profesjonalni instruktorzy i przewodnicy w ponad 200 ośrodkach i kurortach narciarskich. Odzież wierzchnia, bielizna termiczna, odzież miejska, obuwie są sprzedawane w ponad 40 krajach i cieszą się zaufaniem entuzjastów sportu i outdooru na całym świecie.
Aby dowiedzieć się więcej o nowej kolekcji Helly Hansen, zapraszamy na stronę www.HellyHansen.com