Ceneria.pl   |   Testeria   |   Turystyka • trekking • wspinaczka   |   Rowery i sprzęt rowerowy   |   Sprzęt narciarski i odzież narciarska   |   Sport i rekreacja
Ceneria logo

Strona główna   »  
Testeria   »  

Konkurs Rab Polska dla miłośników aktywnego wypoczynku

Reklama

Rab
Polska ogłasza konkurs na Facebook’u – łatwy i przyjemny, dający Wam możliwość na pokazanie swoich zdolności twórczych, poczucia humoru i kreatywnego podejścia do tematu.

Konkurs jest skierowany do wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku, z naciskiem na dyscypliny górskie, choć nie tylko.

Nagrodą w konkursie będzie torba ekspedycyjna Rab o pojemności 80L – Kitbag 80 – QP-09-BU o wartości 449 zł.Zwycięzcą konkursu zostanie ta osoba, której przysłana odpowiedź będzie najbardziej oryginalna i zrobi na członkach komisji konkursowej największe wrażenie. Komisja konkursowa, składająca się z trzech wybranych przez organizatora konkursu osób, dokona przeglądu wszystkich nadesłanych odpowiedzi i wybierze jedną, której nadawca otrzyma nagrodę konkursową.

Aby wziąć udział w konkursie, należy zamieścić pod postem konkursowym odpowiedź na następujące pytanie – jakie produkty Rab robią na Was największe wrażenie i dlaczego, oraz jakie było Wasze pierwsze skojarzenie, kiedy usłyszeliście o marce Rab? Drugim niezbędnym warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest akceptacja regulaminu w komentarzu (wraz ze zgłoszeniem konkursowym) pod postem konkursowym na profilu Organizatora poprzez następujące słowa: „Akceptuję Regulamin Konkursu Rab Polska! Oraz zezwalam na przetwarzanie moich danych osobowych przez Organizatora w celu przeprowadzenia i ogłoszenia wyników Konkursu”.

Konkurs startuje w najbliższy poniedziałek 24.09.2018 od godziny 12.00 i potrwa do niedzieli 01.10.2018 do godziny 23.59.
Przy okazji prosimy o udostępnienie naszego postu wśród znajomych i miłośników sportu i wypraw górskich - niech każda zainteresowana osoba będzie miała szansę na zwycięstwo.
Lubisz naszą stronę – daj LIKE – i przekaż dalej - https://www.facebook.com/rabpolska/