Ceneria.pl   |   Testeria   |   Turystyka • trekking • wspinaczka   |   Rowery i sprzęt rowerowy   |   Sprzęt narciarski i odzież narciarska   |   Sport i rekreacja
Ceneria logo

Strona główna   »  
Testeria   »  

Kubek Contigo + chusta wielofunkcyjna Thermonet Buff w promocyjnej cenie w Sport-Shop.pl

Marki Contigo i Buff połączyły siły i stworzyły zestaw idealny na jesienną słotę i mroźną zimę; kubek termiczny West Loop 2.0 pozwoli Ci przez cały dzień cieszyć się smakiem ulubionego gorącego napoju, a wielofunkcyjna chusta Thermonet zapewni Ci ciepło i będzie stanowić ciekawe uzupełnienie Twojego stroju.
Reklama
 

W West Loop 2.0 zastosowano technologię Autoseal, która sprawia, że kubek jest maksymalnie hermetyczny. Maksymalnie, a więc nie martw się - Twoja mała czarna pozostanie gorąca, a ice tea lodowata przez kilka godzin. Nawet korek w centrum miasta czy męczący dzień na górskim szlaku są przyjemniejsze, gdy przy sobie masz West Loop 2.0. To dlatego tak świetnie leży w dłoni - jest wyprofilowany w anatomiczny sposób, więc nie wypadnie Ci z rąk, a jeśli nawet... to nic! Nie martw się o rozlanie ani o zniszczenie - mocna stal nie tylko izoluje cieplnie, ale też jest naprawdę wytrzymała.

Chusta Thermonet z kolei wykonana została z technicznej dziedziny, która swoimi właściwościami miażdży lekką mikrofibrę wykorzystywaną do produkcji letnich chust marki. Dodatkową izolację zapewnia materiał Primaloft® cechujący się świetnym stosunkiem ciepła do masy. Thermonet posiada także bezszwową konstrukcję, zapomnij więc o otarciach czy dyskomforcie. Całości dopełniają wysokie właściwości szybkoschnące chusty oraz jej elastyczność, dzięki czemu można ją wykorzystać na wiele sposobów.
Więcej informacji na stronie sklepu:

https://www.sport-shop.pl/