Ceneria.pl   |   Testeria   |   Turystyka • trekking • wspinaczka   |   Rowery i sprzęt rowerowy   |   Sprzęt narciarski i odzież narciarska   |   Sport i rekreacja
Ceneria logo

Strona główna   »  
Testeria   »  

Kurtka puchowa HALO DOWN Salomon 30% taniej w Outdoorzy.pl

Zimowa kurtka damska HALO DOWN ocieplona naturalnym puchem do kupienia w obniżonej cenie w Outdoorzy.pl.
Reklama

Wiatroszczelna, wodo- i śniegoodporna. Zapewni Ci komfort termiczny w mroźne dni i nie ograniczy swobody ruchów podczas aktywności. Elastyczne mankiety zapobiegną uciekaniu ciepła. 

Kurtka HALO DOWN wykonana została z materiału Pertex® Microlight. To ultralekka tkanina charakteryzująca się wysoką odpornością mechaniczną. Chroni przed wszystkimi niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi Jest wiatroszczelna, śniegoodporna i wodoodporna. Pertex® Microlight to materiał szybkoschnący. Świetnie współpracuje z puchowym ociepleniem.

Kurtka posiada ocieplinę w postaci naturalnego puchu. Gwarantuje on wysoki stopień termicznej izolacji. Naturalny puch znajdujący się w kurtce HALO DOWN jest sprężysty i świetnie się kompresuje. Dzięki temu kurtka składa się do niewielkich wymiarów i pakuje do własnej kieszeni. Puch nie przesuwa się, dzięki czemu nie powstają zimne punkty. W miejscach szczególnie narażonych na wilgoć znajduje się ocieplina syntetyczna Advanced Skin Warm Insulated, która nawet po zamoczeniu nie traci swych właściwości.

Warstwę wierzchnią oraz podszewkę kurtki HALO DOWN stanowi materiał wykonany z przędzy pochodzącej z recyklingu. Podszewka stanowi dodatkową izolację przed zimnem. Wspomaga również naturalny proces termoregulacji, dzięki czemu nawet podczas wzmożonego wysiłku nie będzie groziło Ci przegrzanie.

Kurtka HALO DOWN posiada prosty krój Active Fit, który pozwoli Ci na nieograniczoną swobodę ruchów. W dwóch kieszeniach bocznych schowasz najpotrzebniejsze drobiazgi lub ogrzejesz dłonie w wyjątkowo chłodne dni. Lekko podwyższona stójka osłoni szyję przed podmuchami wiatru, a zamek błyskawiczny na całej długości umożliwi szybką wentylację. HALO DOWN posiada elastyczne mankiety zapobiegające uciekaniu ciepła.
Więcej informacji na stronie sklepu:

http://www.outdoorzy.pl/