Ceneria.pl   |   Testeria   |   Turystyka • trekking • wspinaczka   |   Rowery i sprzęt rowerowy   |   Sprzęt narciarski i odzież narciarska   |   Sport i rekreacja
Ceneria logo

Strona główna   »  
Testeria   »  

Lampy rowerowe Mactronic Scream 3.1 i 3.2. Nowości dla rowerzystów

 

Na rynku pojawiły się właśnie dwie nowe lampy rowerowe z popularnej linii Scream od Mactronic. Charakteryzuje je duża moc, małe gabaryty, niezawodność i unikalne parametry. 
 
Mactronic Scream 3.1

Czego oczekują od lampy rowerowej wielbiciele dynamicznej jazdy w terenie?

Przede wszystkim funkcjonalności i wytrzymałości. Te dwie cechy zapewnia im nowa lampa rowerowa od Mactronic - Scream 3.1. Lampa generuje solidny strumień świetlny o mocy aż 900 lm. Bardzo dobrą widoczność i bezpieczeństwo kierowcy zapewnia idealnie rozproszone, białe światło. - Szczególny nacisk położyliśmy na jej ergonomię i funkcjonalność. Dzięki temu, rowerzysta posiadający lampę Scream może zawsze czuć się bezpiecznie - ma zapewnioną widoczność trasy oraz długi czas pracy lampy. Może także używać jej na co dzień jako latarkę ręczną wyjmując ją z uchwytu, a dzięki doskonałym cechom obudowy cieszyć się jej odpornością na upadki i wodę. Nowy Scream to propozycja dla najbardziej wymagających rowerzystów ? wyjaśnia Ewa Mordarska, dyrektor marketingu Mactronic.

Zaletami lampy Scream 3.1 są jej zwarta budowa i niewielka masa ? jedynie 89 gramów.
Udało się to osiągnąć dzięki wykonaniu soczewki z poliwęglanu wysokiej jakości oraz obudowy zrobionej z solidnego aluminium lotniczego. Lampa jest nie tylko lekka, ale też bardzo wytrzymała i wodoodporna (dysponuje stopniem ochrony IP 66). 
W zestawie znajdują się: lampa, kabel do ładowania, uchwyt mocujący oraz akumulator.
 

Widoczność: 140 metrów. Tak działa Scream 3.2

Druga z nowości oferowanych przez Mactronic, tym razem dla rowerzystów szosowych, to lampa przednia Scream 3.2.  Dysponuje nieco mniejszą mocą, ale równie dużymi możliwościami. Z  pełną mocą (600 lm) może oświetlać drogę do dwóch godzin. Urządzenie pracuje nawet do 13 godzin w jednym z pięciu zaprogramowanych trybów. Po wyjęciu z uchwytu, lampa zamienia się w pełnowartościową latarkę ręczną.
Ta lampa także została wykonana z lekkich, ale superwytrzymałych materiałów (całość waży zaledwie 78 g) ? obudowa jest zrobiona z aluminium lotniczego, a soczewka  - z wysokogatunkowego poliwęglanu. - Jej struktura zapewnia urządzeniu strumieniowe, a zarazem idealnie rozproszone, białe światło, dzięki któremu widać wszystko, co dzieje się nawet 140 metrów przed rowerem" tłumaczy Ewa Mordarska. 
Mactronic Scream 3.1

Rowerzystom przypadnie do gustu również jej szybki i intuicyjny sposób montażu do roweru.
Zestaw zawiera lampę, kabel do ładowania, uchwyt mocujący i akumulator. 

Lampy z linii Scream od lat sprawdzają się w jeździe terenowej i w warunkach całkowitej nocy. Nowe modele to z kolei najmocniejsze lampy, które dotychczas pojawiły się w tej linii. Tyle teorii. Jak nowości od Mactronic sprawdzają się w praktyce? Wkrótce sprawdzimy to osobiście.
 

Mactronic
istnieje od 1989 roku. W ciągu trzech dekad firma zbudowała pozycję europejskiego lidera produkcji oświetlenia przenośnego. Produkuje sprzęt oświetleniowy dla służb mundurowych, przemysłu oraz sportowców i turystów ? głównie biegaczy, rowerzystów, miłośników gór, a także pasjonatów strzelectwa. Wrocławski producent nieustannie rozbudowuje ofertę i podbija nowe rynki. Obecnie produkty firmy są dostępne w Europie, Azji i Afryce. www.mactronic.pl 
 
 
 
 


ZOBACZ PRODUKTY