Ceneria.pl   |   Testeria   |   Turystyka • trekking • wspinaczka   |   Rowery i sprzęt rowerowy   |   Sprzęt narciarski i odzież narciarska   |   Sport i rekreacja
Ceneria logo

Strona główna   »  
Testeria   »  

Lorpen - nowa marka w sklepie Skalnik

Lorpen to hiszpański producent innowacyjnych, technicznych skarpet. Sprawdź jaką ofertę skarpet przygotował sklep Skalnik.
Reklama

Skarpety Lorpen T3 Light Hiking widoczne na zdjęciu, to model przeznaczony do wędrowania w górach przez większą część roku. Są to techniczne skarpety, które najlepiej sprawdzą się w czasie okresów przejściowych i latem. Już od wiosennych roztopów Twoja noga może wskoczyć w skarpety Lorpen i cieszyć się ich zdolnością do utrzymywania stóp w suchości. Prezentowane skarpetki Lorpen wykonane są z technicznych włókien Coolmax® i Tencel®. Wyspecjalizowany w odprowadzaniu wilgoci Coolmax® szybko odprowadza wilgoć od Twoich stóp, oferując komfort w trakcie aktywności oraz w czasie górskich wypadów latem. Z kolei włókna Tencel® dbają, by materiał był przyjemny w kontakcie ze skórą. Dodatek nici LYCRA® to kolejny materiał, który dba o dopasowanie, które jest niezwykle ważne podczas długich i intensywnych wycieczek. Starannie zaprojektowany został profil skarpet. Lekką amortyzację zapewniają panele na pięcie i palcach. W strefie palców projektanci marki umieścili płaskie szwy, dzięki czemu możesz mieć pewność, że skarpeta nie będzie uciskać i obcierać przy palcach. Skarpety Lorpen T3 Light Hiking to kolejny model producenta, który pozwoli Ci wyprawiać się w góry przy zachowaniu większego komfortu.

Właściwości:
- skarpetki wykonane z technicznych włókien
- materiał Coolmax® skutecznie odprowadzający wilgoć od ciała
- włókna TENCEL® dbające o komfort przy kontakcie ze skórą
- amortyzujące i wytrzymałe panele na palcach i pięcie
- LYCRA® zapewniająca dopasowanie do stóp
- płaskie szwy w strefie palców
- oddychająca konstrukcja dla zapewnienia wysokiego poziomu odprowadzania wilgoci
- nylonowe włókna dodające wytrzymałości
- standardowy profil typu Crew

Materiał: 40% Coolmax® (poliester), 35% TENCEL®, 15% nylon, 10% LYCRA®

Coolmax® to modyfikowane włókna poliestrowe o unikalnej, czterokanałowej budowie. Specjalna konstrukcja włókien umożliwia błyskawiczne odprowadzanie wilgoci do zewnętrznych warstw, z których szybko ona odparowuje. Włókna te pozwalają zachować na skórze suchość i powodują zwiększone odczuwanie komfortu. Są ponadto miękkie w dotyku, a dzięki skutecznemu działaniu znajdują szerokie zastosowanie w markowych produktach outdoorowych.
Więcej informacji na stronie sklepu:

https://www.skalnik.pl/