Ceneria.pl   |   Testeria   |   Turystyka • trekking • wspinaczka   |   Rowery i sprzęt rowerowy   |   Sprzęt narciarski i odzież narciarska   |   Sport i rekreacja
Ceneria logo

Strona główna   »  
Testeria   »  

Nie przegap: Garmin Winter Sports Festival 2018

Do najbardziej widowiskowej imprezy sezonu zimowego w Polsce pozostały dwa tygodnie. 2 i 3 lutego w Ośrodku Narciarskim Kotelnica Białczańska na wielkiej skoczni zmierzą się narciarze, snowboardziści i rowerzyści.
Reklama

Spektakularna rywalizacja sportowa, muzyka na stoku, atrakcje dla całych rodzin – 2 i 3 lutego 2018 będzie najlepszą okazją, by odwiedzić Ośrodek Narciarski Kotelnica Białczańska. Wszystko za sprawą Garmin Winter Sports Festival 2018, w czasie którego będzie można zobaczyć w akcji narciarzy, snowboardzistów i specjalistów od rowerowego freestyle’u, którzy zaprezentują widowiskowe ewolucje na skoczni budowanej specjalnie na zawody.

Szczególne emocje towarzyszyły będą z pewnością zmaganiom narciarzy, którzy powalczą o tytuł mistrza i mistrzyni Polski we Freeskiingu. Tytułów bronić będą Szczepan Karpiel-Bułecka i Zuza Witych.
Na najlepszych zawodników wszystkich trzech dyscyplin czeka pula o wartości 50 000 zł (gotówka i nagrody rzeczowe). Wyjątkowe nagrody powędrują do najlepszego narciarza i snowboardzisty. W lipcu 2018 roku będą mieli oni okazję wystartować w zawodach rozgrywanych na wydmach otaczających miasto Ica w Peru (koszty przelotu i pobytu pokrywa Sanboarding Peru i organizator zawodów). Najlepszy rowerzysta z Polski otrzyma z kolei dziką kartę do startu w zawodach z cyklu FMB World Tour, rozgrywanych w ramach Diverse Night Of The Jumps 2018 w marcu br. w Krakowie.


Fot. Tomasz Gola


Wstęp na imprezę jest wolny, każdy odwiedzający będzie mógł wziąć udział w konkursach z nagrodami od partnerów wydarzenia, przetestować w warunkach zimowych najnowsze MINI Countryman i pobawić przy dobrej muzyce, o którą zadbają DJe Red Bull. Oczywiście warto zabrać ze sobą sprzęt zimowy i w przerwach w kibicowaniu poszaleć po trasach w Ośrodku Narciarskim Kotelnica Białczańska.
Więcej informacji:
www.wsfest.pl
www.facebook.com/ski2die
www.instagram.com/wintersportsfestival